Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én Galfert használok, a gikszerbe 8 e párja az utcai versenybetétnek és 10 e a full-full verseny, nagyon jól harap mind a kettő de a versenyt melegíteni kell mert hidegen semmit nem fog. Ár érték arányban az egyik legjobb.
Jogos érvelés! Egyik részről egyet is értek vele: Nekem a Goldfren S33 gyakorlatilag ugyanazt a fékhatást hozta, mint a Nissin ST amivel vettem a motort. Hogy a 10/6e km futásteljesítmény az ár viszonylatában mennyire jó, azt nem tudom, bátran fogalmaznék úgy, hogy ennél minden csak többet bírt, amit eddig valaha próbáltam. A km-ekből is kitűnik, hogy nem vagyok egy nagy fékező, mert túlzottan a hátsó fékhatásra támaszkodok - ez a rossz pilóták ismérve. Viszont az olcsóbb vételár a Goldfrennél (szerintem) a minőségben realizálódik. Példa:
Nissin: gyönyörűen kivágott, jó minőségű acéllapokra felvitt anyag, a hátlapon valmi csillám vagy pala jellegű réteg van felhordva, ami a hőszigetelésért felel. A függesztőcsapok lyukja megmunkált, a teljes felületen felfekszenek.
Goldfren: undorító módon kipréselt, takonyacél lapokra pontatlanul felhordott anyag, hőszigetelés nuku, a függesztőcsapok lyukjai sorjásak, csak a negyede fekszik fel. Akad meg billeg mikor berakom, reszelgetni kell, hogy jó legyen.
Ez azért különbség. Az kétségtelen, hogy fog.
Tudom sokan szidják, olcsó..szar... de én Gold Fren GP7-et (versenyfékbetét, rendelésre) használok immár több mint 10 éve (persze régebben ennek az elődjeit, GP3, GP4...), soha nem volt még fékgondom se GSX-R-en, se R6R-on. Pringen 2:05 szóval azért haladok is nem csak túratempó.
Amíg nem lesz fékproblémám én nem veszek 20-30 ezerért fékbetétet De az is lényeg ki hogy fékez, sokan mennek a lassú-közepes csoportban lényegesen lassabb tempót és szenvednek a fékkel.. aztán nem is a fék a hibás hanem aki-ahogy húzza
Szóval nekem ez megfelel, de amit még használtam és ajánlok az AP Racing TRR (méregdrága), EBC, Lucas, gyári
Köszönöm az infót, srácok! Ha ez így van, akkor a fékcső projekt valszeg ugrik, mert csak a betétszett 35e.
A tartósság persze relatív.

Egyébként, eddig Goldfren S33 betétek voltak benne - ezekhez 35e helyett 15 ezerért jutottam hozzá a Prop-Technél. A hátsó 6700km-t bírt ki, az elsőket most fogom kiszedni, ami 10100km lesz, totál halottak. Ebben egyetlen egy E-Ring nap van (ami nem egy túl fékezős pálya). Nem tudom, hogy ez a futásteljesítmény sok-e vagy kevés.
Mondjuk ugy h eleg nagy nevek hajtottak a motort!
Nincs mit.
És ha nem titok miket tudtál meg róla?
Egyszer próbálkoztam én is az AP Racing al,mert olcsó volt.Gondoltam annyira nem lehet szar,hát de.Az valami katasztrófa volt. Az EBC-t szereti a GSX-R .Talán a legjobb választás!
Nem tré, csak gyorsan kopik - nekem 2-3 pályanapot bírt ki. Gondolom ezért is olcsóbb. A DP -abból is az R változat- szimpatikusabb volt minden szempontból, persze az ára is ennek megfelelő.
akkor sokkal inkabb ez:

link
Köszönöm szépen, átlapoztam, fasza az ár is meg minden, paypalom is van, viszont egy aggodalmam van, ez ha felakad valamiben szerintem letépi a deknit nem?
Tudtommal a gombák csavarját is el szokták gyengíteni pont azért hogy ne csavarja el a vázat ha felakad.
Hál Istennek nem de azért kösz
Igaz, ,nem motorvédő , de ha esetleg valami kellene a vasadhoz, egyik ismerősömnél akad ilyen : http://www.sugomotor.hu/alksuz...
Nekem ez kinai mármint a rendelés
Szia! Üzletszerűen nem szoktam rendelni, csak magán célra, nyitsz egy paypalt, aztán már mehet is az egész, és nem vagy senkire utalva ;-)!
Nálad nem lehet rendelni? B-King-re kellene
http://www.ebay.com/sch/i.html...

szemezgess,rendelj ;-) ! nem tudom milyen K3-ra kell, 40 "dodo" körül van új, szállítással
Kösz.
Mar tudok rola eleg sokat.
Azt h nemlattad annak az oka csak annyi h mar volt 2-3szine feltetelezhetoen.
Küldöm mindjárt mert már eléggé neki vagyok keseredve.
Polidom honlapja 2008 óta halott, Pascalplast szintén elérhetetlen, palyaidom.hu 17e forintos ára meg annyira nem nyűgözött le :(
Küldj egy mailt és lehet tudok segíteni!
Mostmár valaki mondja meg nekem hogy hol a búbánatban lehet szerezni K3 GSXR-re deknivédőt mert begurulok
Jellemzően utcai használatra kell + egy-két pályanap rocksztár módban.
Illetve AP Racing szinter betétet találtam viszonylag olcsón. Ahhoz mit szóltok? Nagyon tré?
Ha gondolod tudok egy pálya K6-ost eladót, írj a mail címemre és válaszolok.
Sziasztok! Akinek van tapasztalata EBC HH és Nissin ST szinter betétekkel, annak érdekelne a véleménye. A Nissin betét 25%-al drágább. Vajon jobb is ennyivel? Vannak jellemző különbségek közöttük akár fékhatásban, akár tartósságban?
Cápa