Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemelyik bussi idosebb holgynek woman meger
90ezret egy merev darab
Állítható lábtartókat keresgéltem és ugye az Arata kvázi etalon, vagy ha nem is, nagyon sokan ajánlják. Sajnos horribilis az ára így nézelődtem ebay-en. Esetleg van valakinek noname lábtartókonzolokkal tapasztalata? A képről nehéz kinézni, hogy pontosan mit foglal magába a szett és élőben nem láttam még ilyet, sőt, az aratáról alig van kép a neten.
Elsősorban a merev lábtartóstift miatt szeretném lecserélni, az viszont nem ér 90.000-et.
Keressed Félsvédet.
Sziasztok.egy olyan ember segitségére lenne szükségem aki külföldre is jàr pàlyàzni(olasz,spanyol stb) és tistàban van a dolgokkal.lenne pàr kérdésem.köszi
ne a tükröt nézd
dehogynem!
Igazából szerintem szebb sincs.
de a fehér vonalat akkor sem lehet
Varjal meg a vegen kiderül hogy a kármelló is a mamsz egyik babuja
Ebből következik az, hogy mivel nincs nálad erősebb, ügyesebb, ezért ha átmész a fehér vonalon rögtön el kell esned hogy fájjon..
De hát a fehér vonal az nem fal! Ha neki megyek a falnak akkor az fáj. Összetörik a motor meg még én is.
Ha átmegyek a fehér vonalon akkor meg nem. Vagy akkor úgy veszem, hogy fal volt és én összeverem magamat, vagy megkérek egy nálam erősebb ügyesebb(kétlem, hogy van ilyen)személyt, hogy verjen meg és törje össze a motorom mintha falnak mentem volna?
Engem is zavar, hogy a motoros társaimtól már egy egyszerű kérdésre semkapok választ.
fordítva
A MAMS elismeri a MotoGPt? :) ;)
Ja es a fekkar vedo is csak akkor kell ha fekbetetet is hasznalsz
Komoly kerdeseket bagatellizaltok el .

Ami kilog az elakad, ha meg nem log mi allor mi a fasznak van?

Feher vonalon atmenni gumi nelkul csak merolegesen szabad, vagy balrol jobbra.

De a legujabb hit hogy a felengedo ember fogna ellenorizni a gumikat. Ha 05 felett vagy es fumi van fenn akkor visszafordit, 00-05 kozott turagumi engedelyezett. Es volt fenn a MotoGP oldalan.
Simán arra sétál egy hangyacsalád és kiakadnak azon, hogy fennakadsz rajtuk, és akkor már is képsz-akadás van... hávagy nem tudom, de az biztos, hogyigen
hidd el hogy megakad
De hogy szívod át a gumin
Előlre tudsz venni kb 6200 ft-ért
Pályán miben akad meg? :) Ha low-side, akkor esetleg ahogy kicsúszik a fűre és ha éppen van szintkülönbség vagy egy fűcsomó, akkor elképzelhetőnek tartom. Ha high-side, akkor mindegy :)
Amennyire eltudom képzelni inkább a villa szárat védi és a lengővillát az egyik oldalt, mert a másikon ott a kipuff.
18-ért találtam első+hátsó. Listaárat nem találtam.

luckyzoli: nem lóghatsz át a vonalon semmivel. Azt egy falnak kell tekinteni közúton.
Szerintem vigyél magaddal gumit (biztos ami tuti)
hú bazzeg jó kérdés utánanézek a neten.