Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Átmehetsz rajta. Ha nem érinted.
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy gumi nélkül át lehet menni a fehér vonalon? És, hogy mennyivel?
de a nép az csak néz csak néz ......
nem nézi ott senki szerintem ha egy asztalhoz ülünk!
és akkor a Hondás megy
Írd a neved hozzánk
A lényeg Lassu tempónál esetleg véd valamit de ha megakad akkor nagyot dobhat a motoron valakinek tetszik van akinek nem
Szia!

Big bulira üljünk már össze mi kawások!
Miiii nem tudom mi az de iszol rendesen ?
Arra kaneszten kell, nem?
Azthiszem sütve nem jó
Első-hátsó tengelygombával van valakinek tapasztalata?
06-70-459tizenkettő29
Hi, hogy érlek el? Elég gyenge ez a fórum motor :)
Itt van két kép,találtam rávaló ülésszivacsot, ha kellene.Ára5+4ezer.
Sziasztok!
2003-as CBR954RR-re keresek DynoJet PowerCommandert III-at, USB csatlakozós. 30 papírt azonnal tudok adni érte.
Ha van újabb kivitel beszélhetünk az áráról háta, ki tudom köhögni.
Csak egy darab ehhez a motorhoz és csak hiba nélkül működő készülék érdekel! Használni szeretném nem továbbadni!
Mail: rr88@hotmail.hu Tel.: 20/44 77 820
A forumot ritkán tudom nézni, ha van ismerősnek kérlek dobjatok egy infót nekem.
Köszönöm!
Bocs, a Duzs Petivel beszeltem es az elobb is ezt akartam irni. Viszont Pasztor Robival is beszeltem, parszor, de egyszer se kuldott arajanlatot, csak igerte.

JohnyCash: Ha van hirdetes rola, akkor kuldd el, ha nincs akkor kepet es parametereket varom emailben. Koszi
Dúzs Petivel beszéltél már?
Fel tudok ajánlani egy tankborítást.Szegeden lakom én is, ha kell szólj!
Sziasztok!

06-os R6R-hez szeretnék új idomot, elsősorban pályára, de mindenképpen utcára is jónak kell legyen, mert nincs mivel kivinni és a közeljövőben se lesz rá lehetőségem. Mindenképpen üvegszálas kellene. Úgy tudom, hogy a környéken Pásztor Robinak van vastagabb üvegszálas, de a lámpát nekem kellene belefaragni és farokidomból csak ülésszivacsosat készít. Farokidomból felmerült, hogy jó lenne egy bontott is, lényeg hogy gyárit nem akarom széttörni első csúszással.

Pásztor Robinál és pascalplastnál érdeklődtem. Kik készítenek még pályaidomot, esetleg vállalva hogy lámpa kompatibilissá teszi? :)

Első-hátsó tengelygombával van valakinek tapasztalata? Milyet keressek? Aprón találtam egy srácot aki készít.

üdv.
egyébként jó ár lehet,asszem én anno 3kiloért vettem,vagy 150?nem tudom,lucky z talán tudja az ő pitijében hoztuk el.bár az gsxr blokk vót.
egy válasz,tessék megírtam a választ.
SZia!

Azért egy választ írhattál volna,ha már kiosztottál,hogy ár nélkül hirdetek valamit és feltettél kérdéseket
Ez a hébli protektor újabb szép példája annak, hogy a versenysport fejlesztései hogyan találnak utat a hétköznapi felhasználásba. Például kitünően rá lehet akasztani a cekkert, ha mész a gépsárkánnyal tejér'...

Amúgy nyílván nem lesz kötelező a bajnokságban, ha nem teszel fel fékkart, így is elejét véve a csúnya baleseteknek.