Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://youtu.be/l8sKT5t52DI 0929 de. gyors csoport[/L]
De csak ott tényleg a ződeket fotózták
10-ére még mindig lenne eladó piros matricám a nyílt napra. Részletek emailben higany4819 kukac gémélpontkom
Gondolom nem közúti 1:)

Wondershare progi nagyon jó! Csak a v6-oshoz még nincs serial sehol, ezért kirakja a közepére a wondershare feliratot:)
zöld csoportról senki nem készített egy képet sem? hihetetlen
A délelőtti motorozásról vannak videóim, csak még szívok a mov fájlok vágásával...
Koszi!

A kepek jok, en meg bena. Evente egy palyanap lathatolag keves...
Ahhh ez csak a délutáni :(
2012 09 29 fótok gyurmaphoto.hu itt megtaláljátok
köszi !
Engem is érdekelnénk a fotók. A hring oldalára már rég nem töltenek fel...
Üdv. Mindenkinek !
Ha jól láttam,akkor a szombati H.ringes pályanapon volt licenszes fotós és kattogtatott párat.Néztem a Hungaroring oldalát,de ott még semmi.Azt szeretném kérdezni,hogy látta-e már valaki ezeket a képeket,esetleg hozzá is lehet férni valahogy?Előre is köszi.
Üdv Hölgyek-Urak!
Eladó gsx.r 750 pályagépem!
-150 ló hátsókeréken,150 kg önsúlyhoz!
-Felülírt vezérlés
-Nyitott rendszer
-Tokico 6 dugattyús féknyereg
-Bridgestone Battlax slick

Ár: 470 000
Érd csak tellón: 20 593 7805
Képeket nem csinált véletlen valaki a h-ringes pályanapról?(délutáni k1 érdekelne)
Egy kis összefoglaló a tegnapi napról. A délutáni K1 csoportból vannak a felvételek.

http://youtu.be/TXCqUNlu33Y
Üdv mindenkinek!
Tegnapi Hring pályanap végén találtunk egy köridőmérőt akksival,portán átvehető azonosítás után! Már ha hiányzik valakinek!
Ismerős körben esetleg kérdezzetek körbe.
Ez sajna így van. Minden körben kb ugyanazt a tempót mentem, ugyanúgy vettem a kanyarokat. Semmi nem mutatta annak a jelét hogy gond lesz majd..1x se csúszkált vagy ilyesmi. Aztán elindult az eleje és már hemperegtem is..
Elhiszem, hogy jó de gondolom a Szabi elég gyakran használ új gumit. Mi átlag felhasználók meg megyünk egy elsővel 100-200 kört. A Dunlop ezt bírja is és a mi tempónknál tapad is amíg ki nem jön a vászon.
Lehet, hogy az új Michelin is tudja ezt nem tudom hisz nem próbáltam és a tempóm sincs meg de a régebbiekkel 5-6 évre visszamenőleg az a tapasztalat (nem az enyém hanem ismerős jóval gyorsabb motorosoké) hogy nagyon tapad, meg sem mozdul csak egyszer de akkor el is estél.
Ha lesz lé és pályanap jövőre, lehet megpróbálom a mislent.
Ha a Szabinak jó nekem pláne.
A michelin power slick racing gumit pedig nyugodtan próbáld ki.Olcsóbb is,mint az új 212 Dunlop és nagyon jók a visszajelzések...:) Rékási Szabi azzal ment egész évben és vezeti a Slovak Pohart :)))
Első délutáni 13:25. Itt kezdődött a roncsderbi.