Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az összes videó a K2-es csoportból van. Nincsenek megvágva mert fáradt voltam.
11:05.
Itt vannak a tegnapi napról a videók. A szokásomhoz híven össze vissza mentem de ez már idén így marad.
Nagyon egyszerű. Rövidebbet fékezel, gyorsabban kanyarodsz és előbb gyorsítasz ki. Amikor azt mondtam van még anyag a bridzsiben, nem arra gondoltam, hogy évezredes nyúzópróbát kap.
Köszönet a gumitanácsnokoknak, mert a BRIDZS -ben valóban van "még élet" a kopásjelző után is... legalább 200km ring...
240km-t Ringeztem ma, (mert hülye vok), nem javaslom senkinek,
mert a vége felé már inkább visszavettem a tempóból...
De jó volt, gumi 2/3 ig bírta, mert jobbos kigyorsítókban (szerencsére stabilan jöttem csak ki) olyan hájszlájdos volt a 40.ik kör felé, miután igencsak elindult alattam 1x, be is fejeztem a jobbosokból kigyorsításokat...
Valakinek a gyorsból ahogy tette rá kb a 4iket, lánc repült akkorát,
még jó hogy nem lett belőle semmi baleset...
Valóban sok volt a megszakítás sajnos, akik miatt volt azoknak gyors jobbulást, én pedig elnézést azoktól akik előtt elmotoroztam,
nem akartam senkit megölni, csak nincs még tapasztalatom,
és célvégi 3an együtt féktávoknál ahogy elkezdett szitálni nem tudtam felmérni hogy megáll-e, ezért adtam még 1 kis kraftot, hogy elmenjek az orra előtt, és ne üssem ki senki alól a vasat...
Dehát ott lebeget a 15ös idő, de én is béna, a forgalom is hülyén adta ki, szóval több 16ot is mentem, de ez a 15. úgy fest csak jövőre marad... :(
Honnan xedek még további 15 mp-t ? Azé hol kell sorba állni ?
1x20 percem megmaradt a gyors csoportba, 10.én még lesz nyílt nap, aki menni akar, az 3000 Ft-ért megveheti..
Igen a mislen mindig is ilyen volt. Tök jól tapad aztán figyelmeztetés nélkül elenged. Videó az van nekem is dögivel.
Mostmár én se Nem volt vele gond, jól viselkedett kanyarban is, csakhát egyszercsak rotty.. Majd teszek fel vidit..
Minden pozitív teszt és vélemény ellenére én fel nem raknék mislent.
Szerencsére nem is volt az, jobbosban ledöntöttem a motort, aztán a kanyar közepén a gumi feladta, simán elment az eleje..Michelin power one volt fent elől, hátul dunlop d209. A fura az hogy a hátsóban még van, az első meg elfogyott jobb oldalt..
Igen mint ha láttalak volna a 9-es kanyar bukóterében de akkor már talpon voltál. Nem tűnt súlyosnak.
Én is
Brutális volt a mai pályanap. Délután nem volt olyan menet amiben ne lett volna piros zászló. Legalább három ütközéses bukás is volt. Meg volt zakkanva mindenki.
r1 04-08-hoz való fékkart keresek jóárasítva, akinek van felesleges, szóljon..
megy ha elviszem
Mondjuk tappanccsal? Én a tankra szoktam rakni....
fogadtam volna rá, hogy rámozdulsz...
ha nekem nem lenne én is ezt tettem volna...
írtam mailt
Holnap H.ring nyílt nap, van gyors csoportos matricám occsóér, 3-4-5-6-7menet. Bővebb infóért írj mailt: higany4819@gmail.com
Rendben , én kint leszek reggeltől , majd meglátom milyen lesz a hőmérséklet , lehet kihagyom majd a két első etapot .
Nem beszéltem vele..Én kb 11-12 órára megyek ki, csak délután megyek 4-et..
Úgy néz ki egyedül megyek . Nem tudod véletlenül, hogy Pázy jön?
persze, ott leszek
Tehátakkor, ha jólértelmezem, de csak abbanaz esetben, mer a másikban kizárt, akkoraz úgy nézki, hogy: magamhoz szalagozom ragasztva azzal a erős szürkével, hogy ne mozogjon feleslegesen, és mivel mégiscsak kéne valamennyi mozgás, akkor bewédénegyvenezem, hogy mozogjon. Na Joe erről van itt szó, vagy elqrm(vagy csak szeretném )? Na mostakkor hogyanisvanez?
ez eszembe sem jutott