Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elolvastam szegény srác adatlapját, és megnéztem a weblapját is. Konyhabútorokkal foglalkozott...és a bemutatkozásban, van egy mondat, ami hihetetlenül fájdalmas: Minket megtalál az elkövetkező években is!

Magam is átéltem egy nagy balesetet, és sokszor gondoltam arra, hogy lehetne úgy élni, hogyha bekövetkezik egy ilyen váratlan, értelmetlen tragédia, minél kevesebb nyitott, be nem fejezett dolgot hagyjon itt az ember. Számomra ez rettenetesen ijesztő. Tudom hogy nem lehet, mert az ember tele van tervekkel, teszi a dolgát, ami egy folyamat, általában be ne fejezett.

Minden halál értelmetlen, kegyetlen....de egy ilyen helyzet....feldolgozhatatlan. Pedig....nem is ismertem.

Ott volt Pringen de nem motorozott.
Teljesen igazad van! Ezen már nincs mit elemezni,főleg nem a sok nagyontudokmotorozni és sosemhibázok menőknek! Ezt csak szegény sráccal lett volna jó kielemezni,ha egy kicsit szerencsésebb és megússza kissebb sérüléssel.Sajnos nem érte meg,hogy fejlődni tudjon,és feljebb léphessen a haladók közé.Nekünk sikerült a létrát végigjárni,sajnos neki nem.Es ahogy írtad,sajnos megint eggyel kevesebben lettünk.Nyugodjon békében!
RIP.
Motor ráesésről jut eszembe, mi van Greksa Atival, ki tudja?
Semmi gond.
Szerény srác volt, egyszer motoroztunk együtt a pannonián... Rendes, normális, nem a "kihaénnem" típus! Sajnálom, nyugodjék békében, a családnak pedig kitartás!

Fórumtag volt egyébként Ő is: Jozy
Jaj ne értsd félre. Én azokra a kezdőkre gondoltam akik a saját elgondolásuk szerint menők viszont azok szerint akik tudnak motorozni azok szerint idiotak akiknek nincs itt a helyük semmilyen kategóriába!

Egyébként csatlakozok hozzád, én is pályázgatok, van egy számomra szuper motor építgetem a saját izlésem szerint. Crossozni jártam eddig inkább most hajlok a pályázásra bármennyire is szuper a cross pálya meg lehet ugrálni, tudom hogy a pályán még nagyon sokat kell tanulni.

Vigyázzon mindenki magára és figyeljen a másikra!
Szivemből beszélsz Teljes mértékben igazad van
Sracok, aki okozta a balesetet meghalt, es egy pici kislanyt, es egy megrendult felesegett hagyott maga utan. Tiszteljetek meg azzal, hogy nem itelkeztek rola a tenyek ismerete nelkul.
Hibazott, es a legnagyobb arat fizette erte.
ez egy örök vitatéma marad. Aki a kezdő csoportba iratkozik, az sem akar mást, csak biztonságosan motorozni, és élvezni a pillanatot. Ebben nem különbözik az igazán gyorsaktól. Egy dologban viszont igen...még nem tud úgy menni mint a gyorsak ! De miért is baj ez ? Mindenki kezdte valahogy, nem ? Még Rossi is ! Nem kell egyértelműen elítélni valakit csak azért mert lassú ! Ezért megy a lassú csoportba ! Inkább az a kérdés, a lassú csoportban vagánykodó "gyorscsávók" miért ott akarnak bizonyítani ? Miért kell a saját, és főleg mások örömét elvenni, testi épségét veszélyeztetni ? Ez inkább itt a kérdés !

Már látom is a hozzászólásokat....na már megint egy lassú pályázó, akinek van pénze, csak motorozni nem tud, csak szeretne ! Tudod mit, igen, szeretnék motorozni, és igen, tényleg lassú vagyok ! De ezzel tisztában vagyok, akár csak azzal, hogy melyik csoportba való a jelenlegi tudásom !

És elég szomorú, hogy egy ilyen baleset kapcsán, ismét csak ez a dolog kerül előtérbe. Ki a mazsola, és stb. Nem ismertem a srácot, nem tudom a körülményeket, ahogy a többségünk sem, de egy biztos, Ő meghalt. Bárhogy is ment, meghalt, és talán most nem gyalázkodni kéne, hanem egy pillanatra megállni, egy pillanatra, csendben, hiszen egy motorostársunk halt meg. Mind tudjuk, akármelyik pillanatban megtörténhet, bármelyikünkkel. Mindegy ki hogy megy !

Sajnálom....
A leírtak alapján tőle vettem a motorom egy éve! Akkor egy Monstere volt+a cbr! Nagyon sajnálom a srácot!
Nem. A fiatalember halt meg. Különben a hölgy nem tudta volna elmondani, hogy mit érzett.
Soha nem értettem lassú vagy kezdő vagy haladó csoportba miért "pityuskodik" valaki, ha kezdő vállalja hogy ő a pálya motorozásba a evolúció utolsó láncszemeiszeme egyike még bármennyire is azt hiszi hogy ő a helyi menő csávó akinek van lovéja van egy jó motorja és egykerékkel járjon még a bevásárlóközpontban a sorok között füstőlő gumival jár és lapjával fordul még a mosdóba is szar...ni. Akkor is kezdő. Attól hogy szeretsz főzni még nem vagy Gordon Ramsey, a hogy tudsz úszni még nem vagy David Hasselhof az életmentő, hogy magyarországon minimálbérből meg tudsz élni nem vagy Bear Grylls, és hogy mindenbe profi vagy attól még nem vagy Chuck Norris, mert ő anélkül is a fejedbe lát, hogy patológus precíz metszését a koponyán puszta kézzel is elvégzi. Bármennyire is mindenki Valentino Rossi , JOrge Lorenzo, Casey Stonner szeretne lenne az nem ott kezdődik hogy vegyél egy jó motort és mutasd meg ki vagy! Vannak emberek akik ott akarnak menők lenni ahol valójában egy senkik s oda szeretnének tartozni ahova soha nem fognak bekerülni, s sajnos nem látunk a fejükbe, hogy éppen a menőségéből fog valakinek kárt okozni.
a hölgy hunyt el, és a mögötte haladó ducatis hibázott!?
Na Crazyjoe! Ehhez mit szolsz? Starter gomb be kötve a duda helyére ugyanis hát hogy is mondjam az már nincs nincs! :D elveszi a hűtő elöl a zoxigént de hát tudjuk hogy ez egy f...ság és balesetveszélyes és tök értelmetlen hülyeség :) Gondoltam a jólbevált windowos ismereteimre alapozva ctrl+alt+del billentyűkombobol kiindulva duda helyett jó a szinte nulla folytású irdatlanhangos kipufogo mely a Kuplung+nyélgáz gombokkal érhető el :D Vészleállító gomb? igazábol semmi értelme nincs ott a kulcs. perecelés esetén a motor vízszintes esésekor ugyis lekapcsola a vázra kapcsolt dőlés érzékelőtől. Sakk matt!
Ezt a gsxrfans.hu-n olvastam remélem nem baj, hogy bemásolom:
" Jön a 11 órási menet. Nagy csend nem nyílik, a boxutca. Várunk. Azt mondják baleset volt a lassú csoportban. Kicsit később már azt, hogy valakit újra kellett éleszteni. Negyed óra múlva azt, hogy csak próbálták újraéleszteni mert meghalt. Vártuk a rendőrséget és próbáltuk kideríteni mi történt. Én ezt halottam:
RS125-ös lány aki nálunk is regisztrálva van minirossi néven talán 2X volt életében nagypályán. Volt rajta láthatósági mellény és volt felvezetője is. A szemtanuk állítása szerint a soproni illetőségű 749-es Ducatival menő fiatalember akinek keresztneve Erik már körök óta ment mögötte de nagyon közel. Hogy milyen célból (talán ő is akarta tanulni az íveket?) azt nem tudni de végül a célrará előtti jobbosban utolérte. A lány csak annyit érzett, hogy kimegy a motor hátulja csúszik a földön majd elrepül felette egy ember. A pályabírók állítása szerint ráesett a motor a mellkasára és gyakorlatilag szörnyethalt. A tempó nagyon kicsi lehetett max. 70-80. Próbálták újraéleszteni de sajnos nem sikerült.
A rendőrök jó 4 órát helyszíneltek. Kettő óra magasságában bemondták, hogy a versenyek elmaradnak de pályázni még majd lehet valamikor."
by. ddt500
későn vetted ki a sütőből...
Sajna ráesett a motorja mikor összeakadt a másikkal. R.I.P
Tudja valaki pontosan, hogy mi történt a tegnap elhunyt pilótával a pannoniaringen? Egyébként őszinte részvétem a hozzátartozóknak és a barátainak!
Na ki van sokkozva ... Probáltam legbelülre rakni csak hát akkor a fékkar miatt nem fér el. Leveszem a vészleállítót és a startert konzolt. Csinálok egy szép újat a helyére. Szoval sakk matt! Hogy mennyire nem tudom megcsinálni? :D majd meglátjuk!
Sajnos már nem lesz olyan semmi
Bár minden ok lenne most is.
Ma beszéltem vele itt a ringen minden ok
zx 6 nál mindenképp le kell venni a gyári inditókapcsolót Brembo felszerelése esetén.bármit matekolsz vele nem fog elférni.illetve a kapcsoló vezetőfül furatát a kormányon odébb kell furni,ha ügyes vagy ki tudod sakkozni -de nem vagy az. És jobb ha a gázmarkolatot is odébb helyezed ugyanezzel a módszerrel úgy,hogy a dupla gázbowden ne elől kerülje ki a munkahengert hanem felül.