Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szombaton H-ring ?
Sziasztok !

Gopro kamerát mivel szerelik fel és hova on board felvételeknél. Jelen esetben egy k6 -tól van szó.


köszi
Csak találgattam mi lehet az oka annak a jelenségnek amit leírtam és amit nem kell, hogy Magadra vegyél, mert nem személyesen Rád értettem (vagy nen csak Rád). Ez egy amolyan általános hangulati elem itt. De valami oka csak van...
Ha a felek nem akarják érteni egymást, akkor nem fogják ez biztos. Nem írom le 101-edszer, hogy az álláspontod olyasmire vonatkozik, ami nem hangzott el a kérdésben. Az álláspontod előadásmódja humoros.
Hát ezen konkrétan dőltem a röhögéstől.
Az angol - magyar fórum dologgal teljesen egyetértek.
Ez a fórum egészen szórakoztató, általában az irónikus válaszok miatt, csak a használható hozzászólások száma ezek mellett elenyésző.
pont az a barkácsoloós tipus vagyok,ez néha bejön néha nem,de a fékkel nem probálkoznék,
egy kicsit hujen látod a dolgot,mindenki leszarja hogy ki mennyit költ,nem hinném hogy itt bárki a másik anyagi helyzete alapján itélné meg az éppen kérdezőt.nem is értelek.
de persze felőlem ragaszthatja is,pl kovásszal,leszarom,de a válaszbol ami nagyon huje,na abbol már lehet sejteni hogy nem tul okosat kérdezett,és azért a huje válasz mert egy egészen női "logikára"emlékeztető kérdés volt. aki vezet,csak vezet és nem mérnök,már annak is tudnia kell hogy a féknek kell mindig azaz mindig 100 azaz 100%on hadrakésznek állnia.
111-ig
igen cápa ujjj le egyes.
mit ragasztok rá és mivel?leggffőkképpenn ugy hogy le se hulljon mint egy zokni. pont a fék az amit érdemes otthon barkácsolni.pont az.nem hujének nézem én,csak furcsának.megyek 345-el a m3hájvéjen,mikor sanyi ,na meg akőműves brigáddal megtömött opel astra egy huzos napjuk után ugy gondolják megelőzik a festő pistáék zsiguliját,mindezt 112km/h-val,persze pistáék is megmutatják hogy ivánék összerakták azt a zsigát rendesen,ezért egész 11-ig felgyorsitja az örök tesvériség gépezetét,na de a német fanatikus precizitás ekkor már 113-al megy a maga hatalmas erőket megmozgato 1,4 8v 65le-s nyomatékmentes motorjával,igy szépen egymás mellett haladnak kb 20 kötőjel25percig,na ekkor csöppenek én bele ebbe a mini és rögtönzött 2.világháboruba,és mindezt a japánok kamikáze szörnyével teszem 345-el. fék fék fék,és mégtöbb fék.meg is állnék ha nem lett volna recesszio az izraeliták miatt(mert mi nem zsidozunk,nem olyan családbol származunk kérem)de volt van,és gyanitom lesz is.tehát ragasztom a féket,ami balszerencsémre pont idáig birta.ugyan sporoltam 1200forintot betétenként azaz 7200huf-ot,de a háboruba beleestem,nem tudtam lefékezni előtte.a háboruban(miután nem vagyok zsido,sem pedig a zsidok támogatott eszköze)elveszitettem mindent.ennyi.ezt neked is illene tudnod,magam és te magad is tapasztaltad már szerintem hogy van amin nem érdemes,sőttttt nem szabad sporolni.
ő a kivétel,ő nem gyors.
Na végül is megkaptam amit akartam, köszönöm szépen...
Külön kitérés Márkákra külön örülök, (BR YCX), és nem tűnt el teljesen a kopásjelző (látni a helyét), viszont mélyedés = 0% ...
Azért próbálok óvatoskodni, mert azért biztos nem 100% os már...
De egyenlőre a szombati időjárás legyen a "toppon", mert nem kicsit leszünk elég sokan dühösek, és ha ez is elmarad, akkor kénytelen leszek kiszennyi a pízem a svájci bankszámláimrú,
és a hungaroring nyomvonala alatt 100méterrel megépíteni (egyedül) a pontos mását, persze így fedett verzijóba...
Ja, és nem lesz belépő, csak kilépő, meg 2 Iránba' is lehet majd közlekennyi rajta egy időben...
Lehet hogy van ott egy feregjarat, ha megfelelo ivben mesz. Azon Rijekaban talalod magad. Biztos vmelyik meretes aszfalt repedesen bujhatunk ott elo. :)
Mondjuk amugy is gyanus nekem a srac hogy gorbiti a teret mert az az 1:18 a 10 eves bojlerrel nekem buzlik :)))
Ismétlem, amikor valaki azt kérdezi, hogy lehet-e, hogyan lehet, akkor nem tisztünk eldönteni, hogy a kérdés mellett mekkora és milyen tudás áll, továbbá az sem tartozik szorosan ide, hogy a dologról mi a személyes meglátásunk.

Függetlenül attól, hogy nem kételkedek a kérdező hozzá nem(!) értésében, azért még meghagyom annak a lehetőségét, hogy esetleg azért kérdezte, mert Hozzád hasonlóan nem volt elégedett egyetlen fékbetéttel sem eddig, most viszont kapott a kamionversenyző barátjától 4 különböző minőségű ferrodo lapot, amiből bőven tudna kísérletezni, mondván hogy a kamionosok is házilag patkolják a kamion fékpofát (ott kicsit nagyobb erő van, mint a motoron).

És ugye azt, hogy "öregem, nem tudom a választ, de nem javaslom, hogy ezzel kisérletezz", azt azért kultúráltabban is meg lehet fogalmazni. De én pl. eleve nem nézek senkit olyan hülyének, hogy ne lenne tisztában a veszélyekkel. Ez a része tehát letudva, szoritkozhatunk a kérdésre. Persze ha az a fontos, hogy jól le legyen oltva az ember, akkor más a helyzet és ennek megfelelően más válasz érkezik.

De be is fejezem, mielőtt még az jön, hogy én kérdeztem a fékbetétes dolgot másik nick alól...
Természetesen kérheted.
De leszarom.
Azaz akarom mondani természetesen főnök.
Az én univerzumomban ez Rijeka.
Szeva főpomogács.
ne idegesítsd a Tibort ha kérhetlek
Mer' az eringenarégiházmögöttivisszafordítóban történt... vagy hol
Ez kinyilatkoztatás volt. Kéretik e-ként kezelni.
Te már megint hülyeségeket kérdezel.
És honnan tudod, hogy ez nem Rijekában történik?
Pirelli SBK Slick Rijekába való.
Tudja ezt minden jóravaló napközis nebuló.