Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baszki.
Ilyen kevesen voltak?
Üres az egész betonplacc.
második pályanapom.

http://youtu.be/RhCvahadQDs
jogerős? mondtam vigyél ügyvédet vagy jourót
Küldöm az ígért videót!
Hungaroring
Sportmotorosoknak az utcai A kategóriát ajánlom megcélozni!
Az f@sza lehetett... Legözelebb letöltendőt kérnek vagy mi?!
Valószínűleg ez a személyed ellen is szólt.
megvolt a fegyelmi tárgyalásom a Mams székházban
8 hónap eltiltás mindennemű versenyzéstől
a makulátlan előéletem miatt 1 év felfüggesztéssel
nah itt a videó...nekem is majdnem sikerült :S

http://youtu.be/08LRdMKhEq8
Mi lett volna, ha kinn vagy a pályán? Nagyon tudsz Jani ! De én úgy láttam nem Svéd volt az egyetlen áldozata 2 menettel később is volt 1 és az is a -2ben, de akkor Ő is feküdt!
NEM VOLT RAJTENGEDÉLYEEEEEEEEEEED?
Én tutira térden lőnélek.
Mikre van ideje ennek a buzi mamsnak. Remélem a Sonájjal nem vagy rosszban, mert akkor most mész a börtönbe hacccáz évre.
Apjuk faszát.
Nekem is ez volt az első ötletem.
Név nélkül, nem a Végh Jani?
Köszönöm!
nekem meg a -2 befelében volt majdnem perec,mikor valaki szarakodott előttem,még kép is van rola.
hogy te milyen okos vagy.
Nekem is majdnem sikerült a perec, ugyanitt :S Majd dobok fel videót...highside lett volna...de valahogy visszaálltam egyenesbe szerencsém volt.
Nem ismerem,de annak ellenére,hogy csak az egyik szememmel,de azért látok.
A -3 ból megy ki a "fehér" motor és Ő van elöl,nyilván akkor Te nem lehetsz mögötte...
Ugyan így a -2-ben dobtam el a vasat szeptemberben... Nekem simán elment a hátulja és perec.
volt vele gáz nekem is....főleg ha lecsúsztál az ívről...
Svéd a pancsira leviszem a kártyát amin rajta van ez a motoros amint előz engem a sikánban ide nem szeretnék nevet írni de rá van írva a ruhára és lassításban jól látható!
Még jó , hogy már piros a motorom ! Ez a fehér CBR mellettem is gyorsan ment el és közel!
nem terveztem vinni senkit, remélem ez egy bagatell főleg hogy először fordult elő. Félek hogy példa statuálásra szolgálok.
Érdekes hogy évek óta soha nem kellett semmi ilyesmi, tavaly is gond nélkül végigmentünk az összes Moto Cup futamon licencesként és mindig minden rendben volt......
Aztán el ne tiltsanak az általad szervezett pályanapoktól... Mert nyílván simán megtehetik!
Ügyvédet vigyél
Egyébként ma délután lesz a Mams fegyelmi tárgyalásom.
A május 26.-i Slovak Pohar futamon nem volt hazai rajtengedélyem, biztositást váltottam, de rajtengedélyt nem, igy ma fegyelmim lesz.
Ha nagyon rosszul sülne el a tárgyalás és esetleg nem kivánatos személy leszek akkor lehet hogy félsvéd nevet félszlovákra cserélem :)