Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2.00 és 2.15 között volt valahol. Alatta kell a gumi az felett meg már gumi sem kell.
Kikérem magamnak.
Azért tippet adhatnál D211 hard vagy médium vagy soft ? esetleg eső gumma mert úgy folyik az izzadság
lesz vagy 60 fokos az aszfalt...nem fog emelkedni a nyomás csak kb 6 tizedet..de Blályen-t kérdezd ő van otthon óvszerban
De csak 2:15 alatt! Felette felhasogatott Zetor abroncs is jó, sőt be sem kell indítani a gépet.

Hogy komolyabbra is fordítsam: Másnap a hasonlóan "hűvös" Hringen a BT003RS-ben érdemes kisebb/nagyobb nyomást használni, mint a "normál" vagy tök mindegy?
Közben beszéltem 10 perce telefonon a Superbikeosokkal és azt mondták, hogy a 2. menet után lehet csoportot váltani, illetve a rendezők is átsorolják a nem megfelelő csoportban motorozókat. Ez talán egy kis segítség lehet azoknak akik elsőre nem tudtak dönteni.
amikor kitöltöd, azonnal automatikus visszaigazolás megy a mailedre számlaszámmal, arra fizeted be. Ha 2:12 mész a Hringen akkor közepes csoportba jelentkezhetsz
A full utacai srácoknak akik nem pályáztak még, nekik jobb lesz a kezdő csoport
Szia Svéd!

Ez jól hangzik. Ha nálad jelentkezünk akkor, hogy megy a fizetés? Adsz egy számot ahova utalhatunk? Jelentkezési lapon az adatok között nem látok erre vonatkozó utalást csak azt, hogy aki fizette az már zöld. Köszi!
Köszi! Nagyon várom, igazán brutálisnak tűnik a pálya:) A pályarajz alapján lassú kanyar gyakorlatilag nincs is rajta. Meg ha jól látom akkor egyértelműen jobbos pálya ez is, kb annyira mint a Hring.
A Slovakairingen ott leszek én is másodikán. Tulajdonképpen minden utcai sportmotorosnak kihagyhatatlan ez a 18000 ft os napi ár. Egész nap tépni a gázt egy ilyen szintű duplaszéles versenypályán (tultesz a Hungaroringen) biztos felér 10 mátrázással.

Aki jelentkezik rá ITT annak tartok kis elméleti oktatást és megyek kis csoportokkal felvezető kört hogy az iveket megmutassam. Természetesen erre főleg a kezdőknek van szükségük.
Mielőtt a kollegák észreveszik ezt a beirást és nagyképüséggel vádolnak, tisztában vagyok vele hogy vannak néhányan akik gyorsabbak nálam, de tapasztaltabb kevés....
Kezdő.
Sk ring nem Hring, keményebb pálya, több idő kell megszokni, megtanulni.
Sziasztok!

Hétfői Slovakiaringgel kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem,h szerintetek melyik csoportba kellene jelentkeznem? Ezen a pályán még soha nem mentem, Hringen 2:12, Pringen 2:18-as köridőre tellett eddig és a korábbi posztokban definiált átlagos hobbista pályázó illik rám asszem a legjobban a havi 1-2 pályanappal. SBK honlapon úgy van a jelentkezés,h a kezdő csoport 2:40 felett vagy akinek még nincs ideje, a tapasztalt pedig 2:20-2:40 közötti időket kíván. Szóval a kiírás szerint irány a kezdő csoport, csak hát azért reményeim szerint 3. menetre már sikerül valami (számomra) értelmesebb tempót összehozni. Ha át lehetne menni nap közben egyik csoportból a másikba akkor simán mennék a kezdőbe,de telefonban azt mondták,h nap közben már nem lehet csoportot váltani. Mit gondoltok? Vagy vegyek vissza a képemből és irány a kezdő? Bírom a kritikát, úgyh csak őszintén! Ha jól látom akkor pont 12-mpcel vagyok lassabb mint az elfogadott szint:)
Ez azért van mert már rossz a szemed, és tompultak az érzékeid, így a gyors kanyarokat sem érzed gyorsnak, azt hiszed 40-el mész!

A lassúakban meg azért félsz, mert magasan ülsz, és lassabb tempónál dülöngélsz jobbra-balra, ettől meg megijedsz!
Hát a terv nem nagyon jött be, most még a Slovakairingen is szarul mentem, Zsolti igazad lehet, még a végén kiöregszek.....

Nem tudtam 2:19 körnél jobbat menni ami elég távol van az április 2:15.8 hoz. A borzalmas szar teljesitményem elég fusztráló, már csak a Slovak Pohar Veteran kategoriába vagyok való
Már nem vagy 20 éves és félted a segged és ez igy van rendjén!
És, megvolt 2:00-n belül? Mondjuk oda már gumi kell, ha jól figyeltem a szakértőkre...
Ne csináljunk a topikból gaybikert
Erről jut eszembe!
Akkorát dugtam.
Még jó, hogy mindíg mindenki a pályázásról dumál itt.
aktuális mert most volt,de nem ideillő...ennyi erővel valami időjárásra vonatkozó példát is felhozhatnál,ami aktuális mert a héten lesz,....de nem ide való.
Ez nem változtat azon a tényen, hogy mindíg próbálok gyorsulni. És nem is arról beszéltem, milyen eszméletlen tökös gyerek vagyok mert be mertem fizetni 4 kanyar bérgokartra. daVeFR barátunk nézőpontjára reagáltam egy aktuális példával.