Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

faxkivan hogy 2 éve stagnálok 2:00, ráadásul a két utolsó Hringes juniusi versenyen 2:02 volt a legjobb....
Például? :)
szerintem én
van még néhány nyitva hagyott fejezet amit én és a Hungaroring nem fejeztünk be
júli 3 Hring? ki megy?
Igen, olvastam már.
akkor azt is tudod hogy van benne Bazzaz TC, gyorsválto, commander.
Igen pont ezért érdekelne mert ismerem a múltját !
Csak hát én még itthonról kapott fizetésből élek :)
én voltam a bünös
Kellene a hüséges K5 ?
De vigyázz mert az a motor volt már Spanyol versenypályákon is meg Misanoban, Mugelloban, Brnoban.
Csak akkor elado ha negyon vigyázol rá
Nemrég olvastam hogy megválna valaki k5-ös pályagépétől. Egy messzi északi országból. Ha még aktuális akkor a novakn@t-online.hu címre küldhetne ajánlatot. Előre is köszönöm.
Mé nem motorral?
Mindig lábon megyek pályázni... most a kétnaposon is úgy voltam a Hringen...
Fürdőruhás kép, bankszámlakivonat, önéletrajz!
Amikor kezdő pályázo voltem, lábon mentünk mindig pályázni. Pannoniaringre is.
Basszus, de jó lenne kimenni... Nem szeretne valaki felkarolni, és kivinni... motorostul...
ha tudnám a köridődet akkor meg tudnám mondani
de probáljuk meg:
ha 4 mm van kopásjelzőig :
Ha a Hringes köridőd 2:15 feletti akkor elég kéne legyen egyész napra a Slow ringen
Ha a hringes köridőd 2:05-2:10 akkor csak neccesen elég, pl ugy hogy reggel lezseren ugy kezdesz mint a nagyfiuk: az első menetet kihagyom, és a verseny után már nem mész mert fáradt vagy
Ha 2:00 körül mész akkor már pontosan tudod hogy mennyit bir ki alattad a gumi
persze én szintiszta versenygumirol beszélek, ha te egy utcai sportgumirol beszélsz akkor abbol többet birhat 4 mm, persze feltételezve hogy nem lábon jösz oda a mocival
én azt a tipust választanám amit majd Te hozol picike-vagyis remélem nagy -petpalackban tehát hardymiháj
Most lemértem. Csak 2mm.
3 (max 4) mili húsom van a gumi oldalán (a kopásjelző aljáig). Az vajon elég egy napra?
ÁÁÁÁÁ! Reménytelenül hüjlye vagy.
Nem jött fel . A tok egy emlős vízi állat ami tojásokkal szaporodik. Na és persze önmegtermékenyítő. A víz felett úszkált. De még a vezetékek alatt. De nem jött fel.
így-e? mekkszokkknily?
A megszokni az hosszú k és ipszilonos sz! Ökkkör.
Most akkor a tok feljött, vagy nem?