Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor még olcsón megúsztad, én a bukógombacsavaromat 6200Ft-ért tudtam megvenni..
...tényleg nem volt olcsó, viszont drága volt ...3200 HUF egy 10-es csavarért tényleg húzos...azt hiszem megéri az a pár perc meghúzni a csavarokat a pályára való felmenetel előtt
Nekem windows mobile-os van.
Amit letöltöttem az androidos tabletre egy kicsit más mint a nokiára
Egy new sessiont nyugodtan indíthatsz, hogy ne a ringen kelljen megtanulnod a dolgot. Mondjuk előre szólok, hogy a telefon GPS-től ne várjatok csodát.
Már sikerült, a programon keresztül ment, csak a racechroro.com ról nem tudtam letölteni.
A többit gondolom csak élesben lehet kipróbálni.
Milyen telefonról van szó?
Nem tudom letölteni a pályát, azt írja: A tartalom nem támogatott a telefonon.
Köszönöm a régit nem próbáltam de majd ezt ha megakadok sikítok
Ha ugyan az mint a régi akkor a New Session-Track és ott beállítod amelyik pályán éppen menni készülsz.
gtommi még egy kis tanács kellene. Sikerült letölteni a pályát (androidos készülékre) Ha Örkényben bekapcsolom és rá nyomom a startot automatice felismeri a helyet vagy hogyan tovább?
http-t kitörlöd akkor behozza az oldalt :)
igy utólag az enyém sem

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_600_f3_cbr_600_fs-
5474313
ez az enyém eladó

a te linked nem működik
Sziasztok!Egy kis segítséget szeretnék kérni:Valaki ismeri esetleg tud valamit erről a motorról?:link
/Hasonló árban érdekel pályamotor ha valakinek van esetleg eladó/
Köszi a segítséget :)
Először regisztrálj a My Racechrono-ban, majd tracks--library-- ország kiválasztása.
Innentől már menni fog.
Letöltöttem csak azt nem tudom hogy lehet pályát rá rakni?
Tegnap vettem egy Androidos készüléket, és rögtön megvettem rá a Trackmaster-t.

No, nagyobb veszteség soha ne érjen!

Köszi az infót!
Na jó, túlzás volt egy kicsit . De az élvezeti faktor jelentősen alacsonyabb. Inkább így fogalmazok:)) Bár amilyen régen motoroztam én már mindkettőn, nem is emlékszem milyen érzés. Majd juli vége fele felidézem remélhetőleg.
Pályamotorosok figyelem!
Megjelent a világ legprofibb mobiltelefonos köridőmérőjének új változata!
RaceChrono 2.0 béta verzió Andoridra!

Bővebb infó: www.gpsidomeres.hu