Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hmm ezt el is felejtetettem! :)

Köszi

Köszi a válaszokat!
A-bol B-be elvinnem kistavon rendszam nelkul ,mellesleg ha hosszab utra mesz,ott a futom a garazsba,szolj tesomnak es vigyed.
Tanuljátok már meg! A slick-nek idő és igen komoly terhelés kell ahhoz, hogy elérje azt hőmérsékletet ahol komolyan tapad! Ez utcán igen nehezen kivitelezhető. Tehát válaszolva és elmagyarázva, azt kell mondjam kérdésedre: a slick nem utcára való.
Miért szeretnél slicket? ? ?
Volt tavaly az a baleset, hogy az RR-es srác vs villamos a Lehel úton Bp-en. Ahol a szerencsétlen utasát kettévágta a villamos. Ha megtalálod a langlovagok.hu-n, akkor ott nézegetheted, milyen jól áll utcára a slick.
Semennyire.
ŰÜDv. cbr1000rr nek mennyire jo utcai használatra full slick ?
Értettelek én öregem elsőre is. Szar ez így de ez van.
azért megvárnám ezt az idei évet,mert 3-4 év alatt úgy 70%-ot emelkedett az ár és kb ennyit romlott a minőség.Valóban nem az a 6-7-8 ezer forint többlet a lényeg amikor ellocsolsz egy 30.000-es betétet egy óra alatt,hanem az a kurvanagy semmi amit kapsz érte.de itt van nekünk Sonáj,így idén már biztosan Chivas is lesz azoknak akiket átbasznak aszfaltfestékkel vagy szivacsbáladumával,vagy aki nem akar 20 ropiért bólyákat kerülgetni.Esetleg bele lehet pumpálni pár százezret egy-egy versenybe és ha NYERT feliratot húzol talán meg is rendezik ,de majd lerövídítik a 12 köröst nyócra.Persze a lóvé marad .Euro és Pancsi 10x ennyit ér..
Nos, nekem egy 2004-es motorom van, és ha összecsukom, nincs másik. tudom miről beszélsz. (eközben sajnálni sem tudom magam, mert pl. tolmácskodtam textilipari befektetésekhez, és tudom, hogy 30 év munka után, mit keres egy magát betegre dolgozó ember ott. tegyük össze a két kezünket, hogy motorozhatunk!)

amit írtam, abban nem kevés szarkazmus volt. A lényeg, hogy mind gyorsabbak szeretnénk lenni. Közben minél gyorsabb leszel, annál drágább lesz ez az egész, amit meg nem szeretnénk, szóval egy picit groteszk ilyen értelemben ez a műfaj.
Ez mind igaz is amit leírtál. De nekem nem egy-két hét kellett arra, hogy akár a motor árát össze rakjam. Valószínűleg sokkal kevesebből gazdálkodok mint mások. Ezért leszarom ki, hogy fog kiröhögni.
Véleményem van ,lenne, kiről, miről ,hol és mindenről ....De azt inkább nem irom ide
Na, várjatok csak! Mindjárt megjön a törzsgárda és (joggal) kiröhög. 2 tank benzin, mu-ha-ha. A dolog ott kezdődik, hogy 1 garnitúra jó fajta pályagumi/per nap, olajcsere/2 nap, fékbetét garnitúra/ 3 nap, stb. És akkor nem verted oda, ami becsúszik, amikor feszegeted "nem középiskolás fokon" hogy a Joe Atteszt idézzem.

Szóval a magunkfajta örüljön, hogy motorja van, és a 18e a legnagyobb költsége.

Ha egyszer valaha picit gyorsak leszünk, nosztalgiával fogunk ezekre a költségekre emlékezni.
Most meg vállalom az esti melót, hogy egy ilyenre befizessem magam, meg legyen egy használt d211, amit vhogy meg kne tanulni gumimelegítő nélkül sem széttépni...
Építek a kertbe egy ringet úgy is jó nagy Azt kiadom egész napra 6 ropi /fő
És mikor lesznek eme olcso napok? Ring oldalán fent van ?
Hát igen... egy laza pálya nap benne lesz vagy 40e-be 2 teli tankal.
szopj@nak le!
Tavaly arról volt szó, hogy olcsóbb lesz meg jobb!
A mersz 2 óra volt 13 ért...
Most meg:
1x90 perc ( kezdő csoport ) 15.000 HUF :(((
20rongy... apukám, nemgyenge....
Kékeknél lehet igényelni 1x-i útvonal engedélyt... úgy tudom
2012 Hring Árlista

Árlista
1x20 perc 5.000 HUF
2x20 perc 10.000 HUF
3x20 perc 15.000 HUF
4x20 perc 18.000 HUF
1x25 perc 6.000 HUF
2x25 perc 12.000 HUF
3x25 perc 18.000 HUF
1x90 perc ( kezdő csoport ) 15.000 HUF
4x25 perc (licensel rendelkezőknek) 20.000 HUF
Érvényes: 2012. március 1-től visszavonásig. Az árak 27% ÁFÁ-t tartalmaznak
Az utóbbit én biztos nem csinálnám:)))....
Gondoltam keresek egy legális megoldást, hogy nehogy már úgy kezdjem az évet, hogy jó megk..janak...nagyon nem szertnék a nagy Családi kasszába többet fizetni, mint szükséges...
Nem tudom, ezt lehet e, de abban szinte biztos vagyok, hogy ha itt ilyen-olyan bürokratikus görgetés kell, akkor még ha lehet, akkor is jó eséllyel bonyolultabb, mint bérelni 2e-ért egy utánfutót egy napra.

(vagy leszarni, és elmenni lábon - persze ilyet sosem tennék )
Sziasztok!

HA ki van vonva a forgalomból a gép, akkor lehet a pl. rendőrségtől olyan engedélyt kérni, hogy el tudjam a motor-t A-ból B-be vinni ? 1*-eri alkalom!

thx
Elindult motorgumis weboldalunk, ÚJ utcai és versenygumik széleskörű kínálatával,itthon a legjobb áron.
http://www.revolutionmotor.hu/...