Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm szépen, mekkora müvelet ez? és mit fog kijavitani? időben mennyi lehet ez?
Félsvéd,

A Dynojet most irt nekem, hogy van egy "hiba" a Kawasaki ZX-10R (2011-) Power Commander V-ben.
Le kell cserélni egy új verzióra a firmware-t.

Gondolom akitől vetted, az nem szólt.

Én meg gondoltam, szólok neked....
szunbatol
nem megyek ma már mert messze vagy.szerdán piliscsabán vagyok ,maj akkor.
Nem lenne már rossz,kipróbálni a gépet Meg hát az alsógatyádat is rég láttam
mennél már mi!?látom a fotókat nézegeted!igazából én is mennék ám....
övtáskám már akkor is megvolt!ill combtáska...
isszátok a mester szavait ecsém....
Greksa is bevillantotta a vádlit
van ott két ratyi aki szerintem túl volt öltözve.
Ez se szar kép.
gyenge volt a motor kicsi rigó? ? ?
emlékszem...asszem ez én vagyok!

és ha jol emlékszem akkor a "meditácio"nem segített,cseppentő meg pont nem volt nálam....azt hiszem percek alatt pakoltam be a kocsiba,némely kelléket 4-5 méterről helyeztem be a kis vw hátuljába...mire ti bepakoltatok én addigra hazaértem pringről...azt hiszem szegény bucsi robi"bosszantott"fel......le akartam szállni a motorról a célegyenesben....hú de begörcsölt az agyam....de nevetséges voltam!
Ismeri valaki ezt az arcot?
a mams elengedői mindneképp kell ha slovak licencet akarsz
akkoris ha soha nem volt magyarod
de tényleg egyszerübb a K2 nél, Kürti Pisti itt is szokott irni de mostanában nem láttam, hivd fel: 209616606
Ha nem váltok magyar licencet,akkor is kel a mams elengedői nyilatkozat? Meg a K2 elérhetősége mer szerintem sok embert érdekel köszi.
Akad
Nálatok még a családban is van olyan?
Te kis szerénke.
Van aki 54-et is tud menni és nem használja.
Véleményem szerint annyi mindenre kell figyelni,hogy összeálljon a gyors kör, tök felesleges bonyolítani még azzal is hogy a hátsó fékkel kísérletezel.
130 megfelel? Első-hátsó tárcsák egy fékbetétet láttak még csak életükben, ill. adom a gyári lánckereket is hozzá...
1.55-öt? Akkor felejtős ez a hátsó fék:))

Köszi a válaszokat!
Párszor próbáltam használni mert nekem is mondták, hogy stabilizálhatom féktávon a hátulját. De nálam olyan pattogásba kezdett a hátsó kerék, hogy öröm volt nézni. Na nem nekem. De kétség kívűl van aki használja, de mint Tibi is mondta, 1.55-t lehet menni nélküle is.
De gyakorlás teszi a mestert.
Nem használom. 1:55-ig nem is fogom. (Tehát soha ) Utána majd kitalálom.
Jó az is egy válasz, hogy nem kell használni, mert attól még lehetsz gyors:))))