Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olyan kényelmetlen volt.pattogott.a hátulján lágyítottam kicsit,mert szerintem nagyon nem komfortos.biztos megköszöni,nem?
Nehogy hozzányúljáááá! Én a múltkor össze-vissza tekertem, rögtön utána ment vele 1.54-et? Eldobtam az agyamat.
tanátam egy motort.ha má ott vót,jól össze-vissza tekergettem mindenféle csavart a futóművén...ugye nem lehet baja tőle?
Sziasztok!
Abban szeretnék segítséget kérni, hogy milyen deklivédőt érdemes leginkább használni? Az üvegszál mennyire bírja az aszfaltot? Mivel az olcsó lenne és házilag is meg lehet csinálni.
Láttam karbont 10-20 ezer ft-okért, az mennyire tartós?
Vagy jobban megéri egy ilyesmi:
cover slider ?
Előre is köszi
Hááá nem értíííííí!
hali nem akar valaki vásárolni pályára egy Ktm LC4 Duke2 mocit? karcmentes 5900km es..elég jó árba!
email cimem: zozyise@gmail.com
Van nyers idomom míg ideérsz megszárad a kivánt szinü festék!
Memmonta: minden szín!
sárga-kék?
Vegyél inkább újat van raktáron minden szin!
A repjegyek megvannak, a hotelok Aragonban és Valenciában elintézve, még Castelloli mellett keresem a hotelt
autobérlés megvan, Opel Merivát választottam, de még olyan sose volt hogy azt kaptam volna spanyolban amit kiválasztok, csak a kategoriához ragaszkodhat az ember

most már csak a kawa Váltoját kell rendberaknom és mehetünk
szóval öten vagyunk eddig
Igen, van! Nekem is a pro verzió fut iPhone4-en. Bőrruha belső zseb nem gond neki, használja a telefon giroszkópját is a nyomvonal rajzoláshoz. Ami nagyon jó benne, hogy ha tudod rögzíteni biztonságosan, akkor rögtön olyan videót készít, amire ráírja a sebességet, gyorsulási erő/irány stb. Ezt ugyan nem használtam, de a 4S az már képstabilizátoros és 30 kép/s HD-ben egész jó. Tud még sok extrát ezenkívül, de sajnos ezt már nem tudtam kipróbálni mert széthullott alattam az R1...
Köszi az infokat srácok!
most ezen gondolkozom mert elég baráti az ára
nekem egyenlőre elég örkény meg ha lesz nyílt nap akkor a ring ,nagyon az elején vagyok a dolgoknak még
Na igen! Tavaly egyszer voltam kint, de akkor is olyat estem mint az ólajtó:)
Szia!

Nekem Nokia E52-n ment a RaceChrono, ami nagyon bejött.
Gyakorlatilag bármelyik Symbianos telefonra feltelepíthető, ha van belső gps akkor azt használod, ha nincs lehet külsőt venni.
A már korábban említett oldalon sok infót találsz erről.
Van androidra és ios re is hasonló, de azokat még nem próbáltam.
nem árt hozzá egy pálya ahol tudsz körbe körbe menni..mert ha az lesz mint tavaly akkor a tesco körforiban tudsz ilyet csinálni....vagy mész Svéddel Aragonba
Üdv urak ,olvasva a köridőröl a hozzászólásokat lenne egy kérdésem. Elméletben amelyik mobilon van GPS azzal lehet köridőt is mérni? vagy valami okos telefon kell hozzá?
Szia

Nézzél szét ezen az oldalon: www.gpsidomeres.hu
Itt is ugyan azt a szoftvert ajánlják iphonra amit te használsz.
Mivel a telefonokban (tudtommal mindegyikben) 1 Hz es vevő van, így közel sem tökéletes a nyomvonal, de köridőmérésre a mi szintünkön tökéletesen alkalmas.
Nekem az E52 tökéletesen működött kabát zsebből is és ülés alól is.
Ha hajlandó vagy pénzt áldozni erre, akkor érdemesebb keresni valami jó 5 vagy 10 Hz es vevőt, ami lényegesen jobb és pontosabb. Létezik olyan verzió is ami mobil telefon nélkül is képes naplózni, este otthon laptopon meg letöltöd.
De ezeket is megtalálod a fönti oldalon.
A fórumban is vannak feltöltött képek és videók ezzel kapcsolatosan!
iPhone-ban nem utazom, de mivel más nem nyilatkozik, ezért azt a tapasztalatom megosztom, hogy Nokia E52 saját GPS vevővel bőrruha zsebben (kabát) műxik, ahogy utasülés alól is.
Pringen olyan 0,1-0,2mp az eltérés az ottani hivatalos időméréshez képest.
Helo, iPhone-ról próbált mar valaki köridőt mérni?Talaltam egy Harry 's Laptimer Pro nevű programot, de nem tudom hogy bőr ruha belső zsebből működne e. Ezzel a programmal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Újabb hírek a Metzeler-ekkel kapcsolatban: a 190-es hátsók mind elkeltek (addig reklámoztam, amíg csak megvettem magamnak őket, mindenhol máshol olyan brutális árakat mondtak pályagumikra, vagy nem is jeleztek vissza), viszont 180-sok még vannak bőven!
ne poénkodjál itt mert összekócolom a hajad,mizu a hangemberekkel?