Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olyat amivel leforog a hatodik a cél végén a kisháznál
hello nekem egy zx7-em van azt szeretnem kerdezni hogy milyen attetet kell hasznalni palyan?
Sajna ezek a hátsók mid 180-sak, nem jók az én felnimre, pedig az áruk k..va jó lenne...
Sziasztok!

Lenne egy eladó szinte új (felraktam a motorra, aztán eladtam a motort) Szayer Géza féle köridőmérőm!

Ár: 16.000,-Ft

Érd: mindenemelado@gmail.com
te csak ne herdáld el a gumikat, mit hozol spanyolba akkor?
És itt vannak a várva-várt képek róluk...
EZ egy barátom motorja.
Üdv!
600ccm-es pályamotort keresek, leginkább k6-k7 gsx-r vagy r6r érdekel, esetleg külföldi papiros utcai motor. ha tudtok valamit kérem jelezzétek. előre is köszi
Én láttam úraim az órát személyesen nagyon király de az ára ehhez mért szori! ATTIS ennyit tudtam segiteni!
a rájalátással kéremszépen elvtársak ne humorizáljunk.....az nem tréfa
ojektív felelősssség alapján, akijé a nick, azé a rálátás.
de ezt a luki zé írta....mindig kontárkodik a gépemen....bár tisztelettudoan kell rola írnom mer itten van mellettem!huje orabuzija e
predi, mit kötöszködz? Az ár is annak megfelelő, nem?
uhhh...akkor az más...akkor kell!kettő!
Kétség kivűl gyártanak a Scájciak jó órákat. Na de a tissot az az alsó középkategóriát sem súrolja náluk.
Kiszálltam a licitálásból nekem sok.
Egyre jobb ajánlatok érkeznek!

Ezek a buta Svájciak találják ki ezeket a hülyeségeket, pedig még csak 1853 óta gyártanak órákat ebben az üzemben...
Ja, és nem mellékesen Ők a Moto GP hivatalos időmérői. Valamint a legjobb edzésidőt elért arcok kapnak egy ilyen ketyerét...

Egyébként az óra ára: 190.000.- (amíg lehetett kapni addig 245.000.- volt)
120/180-as Metzeler slicket adok érte!
milyen praktikus...ahová mész motorzni olyanra cseréled le a hátlapot?

húúúú....ki talál ki ilyeneket?
karbon számlap!?huha....na megyek.....csak mert uj adok érte 3.000-et!
Túlzottan bőkezű vagy!
15-öt adok érte :):):)
Sziasztok!

Ha valakit lázba hozna ez a limitált kiadású, valódi karbon számlapos, cserélhető hátlap (minden Moto Gp pálya nyomvonala a lapkákba gravírozva), sorszámozott, bukósisak tartó +díszdoboz+sisakzsák, kézen sohasem viselt, minden gyári fólia a helyén van (üveg, hátlap, csat), féknyerget mintázó tok kialakítás, papírokkal, stb ne röstelljen szólni.

Üdv: Atis
De egy humoros csávó vagy te!
Egyszer még számolunk kiscsávó.
Szombat este a pályamotorosok Mekkájává változott a Bara Hotel nagyterme.
Tulajdonképpen ott volt az összes amatőr bajnokság dijkiosztója, de a komplett hobbiracer brigád bulijára a nemzetközi versenyzőink is elfogadták a meghívásomat.

A buli létszám minden várakozást felülmúlt.
Fényképes beszámoló itt.beszámoló itt.