Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg amugyis, ki a francnak kell egy saller a Tibitől?

Még jó hogy Predi mellémállt, ő tiszteli a tudásomat

Mert én nem ma kezdtem a szakmát, az első naked motorom 1974 ből, a séró is baró:
Kizárt dolog!A 6 kilós a Hajnalkáé és a szíve csücske.
Azért írtam a gixert mert jó áron kapsz és megbízható strapa gép.
Teljesen összezavartatok
Lemondtam a BMW rendelést
Majd megmutatom én nektek ki a lepény a gáton

Ha sokáig idegeltek akkor megint előadok valamit a Big Bulin

A Jani beszólása volt a durvább, előbb őt tömöm ki, ha jól értettem akkor burkolt eladási szándékkal irta, rám akarja sózni a 6 kilósát.

Kell a tökömnek

Akkor inkább egy 6 kilos BMW-t keresek
Akkor másként mondom hátha világos lesz. Nem neked írtam amit írtam így hát nincs is közöd hozzá és a véleményed sem érdekel. Ezért is felesleges és teljesen parttalan a vita. Nem tudom mi a célod vele de legyen.
".beszologatsz ha meg valaki el akar picsáézni mindjárt azzal jössz hogy persze meg izé meg hozé."
Nem vállalom a következményeket? Visszakoztam volna? Hol? Mi elöl? Ki akar elpicsázni? A Svéd? Nyilván nem fog lévén ő pontosan tudja mire céloztam ezzel és olyan súlyos sértéseket azért talán nem írtam. De megteheti hiszen 1 héten belül találkozunk. Nem fogok elbújni, sem bepucsítani. (Totálisan abszurd a reménykedésed a verekedéssel kapcsolatban).
Vagy Te akarsz mert éppen rád jött az 5 perc? Neked sem kezdtem izéhozézni. A súlykülönbséget nem azért emlegettem fel, hogy védjem magam, vagy szemét agresszornak állítsalak be aki aki a kisebbet bántja. Csak mivel úgy tűnt így próbálsz befenyíteni gondoltam jelzem, hogy nem fog sikerülni. Nem fogok meghunyászkodni mert a nagy Predatornak nem tetszett a mondanivalóm ami nem is neki szólt.
Remélem az első találkozásunkig megnyugszol de képzeld én nem a krézy vagyok.
És egyébként te beszélsz hülyeségeket folyamatosan. Ezért a beszólásért melyik univerzumban jár verés?
"Te Gábor! Ne akarjál S1000RR-t mert a Kawasakit sem forgatod le rendesen. Paff! Jön a jobb egyenes." Ez nálad sem így működik nem még nála. Miről is beszélünk akkor?
hm...már megint ......miért kellene az én szempontjaim szerint!?sztem te magad sem tudod hogy miket beszélsz,olyan nyomorult és sulyos komplexusaid vannak!ha te azzal jössz hogy máér pedig te nem ,akkor én miért ne tehetném meg a márpedig én igent!?

jaaa....mert akkor én lennék a bunkó,meg a suly meg a faszom....mennnnnyééé te a faszomba!szologassál be svédnek és legyél boldog!de remélem egyszer jól szjba baszdos majd ezért...persze akkor meg jön az hogy ennyit tud meg én csak 30 deka vagyok!olyan vagy krézi volt anno lukival...beszologatsz ha meg valaki el akar picsáézni mindjárt azzal jössz hogy persze meg izé meg hozé...nem is értelek hogy miért nem vállaják a hozzád hasonlo beszologatós emberek a hujeségeik következményeit!?talán mert huje vagy!?
Nem feltétlenül. De mit csináljak? 30 évesen hirtelen legyek intelligens, humoros a te szempontjaid szerint? Vagy csak fogjam be a pofámat? Egyik sem menne mert az nem én lennék. Elfogadsz ilyennek vagy nem szólsz hozzám a te dolgod. Esetleg kötözködhetsz, felemlegetheted a súlykülönbséget hátha megfosok vagy ilyesmi. Rád bízom.
és még gyerekes is vagy!
és nyilván te látod jól!
Te így látod, én másként.
Azért variálja benne a legkülönbözőbb kipörgésgátlókat...
te folyamatosan nyomod,miközben azt hiszed intelligens,frappáns,és egyben humoros is vagy,ráadásul azt hiszed hogy jól áll neked!pedig nem!
sose voltál 60 kilóóóó ! Esetleg csimmába meg bőrruhában sisakostúúú.
Dehogy kap. Pimasz sem vagyok. Vagy ha a 100kg ember mondja az jó poén ha meg 60kg az pimaszság? Most vett legfaintosabb 210 lovas ZX-10R-t és már cserélné S1000RR-re? Ennyi had férjen már bele. Jani sokkal durvábbat írt és még sem szúrja a szemedet. De érdekes.
ddt!

a svéd egyszer szájonkap téged a szemtelen beszólásaidért....sem a korát sem a sulyát nem tiszteled!mondjuk nincs olyan ember akinek a sulyát ne kellene tisztelned,és mégis pimasz vagy!
gondolom neked sokat nem ártott ,sem a többi motorosnak!
Na látod!Pont erről beszélek,nem szabadna,hogy utolérd a kanyarbejáratnál.Ezért kellene 600-ra ülnie,hogy megtanuljon másképp motorozni,ne erőből.
Nemá Rég láttam ennyire elhízott...
Nem kéne belekötni az öregbe! Azért használ 1000-est, mert már benőtt a fejelágya és kellő felelősséggel tudja húzni a gázt a nagynak is. Mi meg húzzuk a gázt a 600-nak, mint az őrültek, néha utolérjük a kanyarbejáratnál, de sajna megint egyenes jön és így megy ez körökön át!
Suzukit már kinötte!
Sziasztok.
Kicsit eltérnék a témától.
Bővítettünk egy kicsit, úgyhogy mostmár nem csak a Kawasakihoz rendelkezünk mindennel, hanem az összes motorhoz. Fékek, idomok, kipufogók, olajok, lábtartók, plexik, ruhák, bukók, gumik és sorolhatnám reggelig. Itt találtok lapozható katalógusokat, forgalmazott márkákat.
Olcsók vagyunk és gyorsak :)
KÖszi
Ha egy kicsit szemétkedni akarnék,akkor azt mondanám,vegyél egy 6kilós gixert és tanulj meg motorozni,utóbbiban segít a Chrobák Jani.
Lehet,sőt biztos,hogy a pb-k nagyon elmaradnának a mostanitól,de egy teljesen más világ nyílna meg előtted.
3 szor annyiba kerül hozzá minden mint a KAWÁD- hoz sirnál azt hiszem!
Akkor vennél egy új S1000RR-t és kihúzatnád akár...11 000-ig is?
Az S1000RR BMW eladási számait egyetlen japán sportgép sem tudja überelni.
2012-re még kapott egy komoly felujitást is
Szinte az összes gyenge pontját átdolgozták.
Ha nem lenne a Kawám.......

A fűtött kormánycsutka minden racer álma....
hát izé....inkább kussolok....de max kilöklek
Ezek szerint mivel gyorsabb vagyok, számítsak a kilökésre?