Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk azért van mit nézni rajta... Típus, DOT szám, keverék, stb...
Poen volt, bar ugy latom igy masodszor elsutve mar annyira nem volt jo.
Szerinted egy slick gumin mi látni való van? De holnap teszünk fel, ha már ilyen vizuális a társaság
Egy fenykepet legalabb csinalhattatok volna.
humor volt...irónia..."a gyengébbek kedvéért" megjegyzésre válasz...
Ha utána nézel, a rendes ára 110e lenne..., tehát marad a 85-ös ár. De ha komolyan érdekel hívd a megadott számot!
Mostakkó' a kettő együtt 65e...?
Eladó 3 garnitúra zsír új Metzeler slick gumi 180-as hátsóval, 120-as elsővel. Az első ára: 35e ft, a hátsó 50e ft (gyengébbek kedvéért a garnitúra így 85e ft-ra jön ki :-)) érd.: +36209311094
Te mázlista!Ez mellé még bezsebelted a százast is!

Csatlakozom a többiekhez,köszi a szervezést Svéd,jól éreztük magunkat faja volt ennyi motoros havert együtt látni!
Egy baj volt csak,felőlem lehetett volna egész napos,hogy mindenkivel tudjak kicsit dumálni.:)
Svéd!
Gratula és nagy köszönöm a Buli szervezéséért! És egyáltalán azért, hogy foglalkozol ilyesmivel!
Rálátás híjján nem tudhatom, hogy pontosan mi a MAMS dolga, de pl ez is lehetne... Márhogy összeverbuválni a témában érintetteket (nem hétköznap Hringen lekvárt zsibbasztani, aztán sajnálkozni a kutya nem jelent meg...).

Jani: a fődíjért én is pariban voltam egészen addig, amíg azt nem mondta a Svéd, hogy "nincs eleje". Nálam pink 252 volt az 52 helyett... Mondjuk, egy Főnix napot így is sikerült elhozni...
Németh Bazsi mellényúlt véletlen
örülök hogy jól viselted az estét
én sem hallottam mást
remélem igazat mondanak
Svéd!
Köszönet a fergeteges estéért!Parádés volt
Azóta dühöngök....rózsaszín 51-est húzta a Hajni és az 52-es volt a nyerő a Moto Cup-ra áááááááá
béjvacs zoli.lógó csöcsök,szőrös picsa
Jó szórakozást kívánok mindenkinek.
Te sosem emlékszel semmire ! Én megmentettem az életedet és azt is elfelejtetted . Kiabálva futottam utánad, mert ránézésre 0.5 volt a nyomás az első gumidban. Te meg rá 2 hónapra elfelejtetted! Pedig akkor már kurva gyors voltál. Lett volna hasalás a második kanyarban.
Tehát ennek tudatában én egy kurva nagy ÉLETMENTŐ vagyok.
Június 26-án az Action Bike-os? pályanapon lettem 6-ik. Amikor odaadtam a race chrono-t.
nem rémlik ilyen esemény, te sose lennél hatodik, annál te sokkal jobb vagy
Dehogy nem. Én konkrétan át sem vettem a 6-ik helyért járót. Fel is háborodtál nem emlékszel?
igen, ezexerint europában máshogy van
én még nemigen láttam olyat aki nem örült egy kupának 7.-8. helyezésért.
mindenképpen segiti az amatörökben a motivációt

A legelső versenyre nehéz az embernek magát rebeszélni, nekem 2 évig tartott amig az első versenyen rajthoz mertem állni, azóta minden versenyen rajthoz allok ami létezik
Volt olyan nap hogy 3 versenyen sikerült indulnom
de lehet hogy neked van igazad és visszautasitja ma este valaki a kupát.
Szerintem aki a kupáért versenyzik az nem is versenyző. Egy igazi versenyző az első helyért küzd nem azért hogy egy csillogó "poharat" kapjon az mar csak egy vele járó dolog. Én tavasztól-őszig Kanadában élek, és versenyzek, de itt sosem hallottam olyanról, hogy a 3.-nál rosszabbak kupát kapjanak. Én még sosem álltam a dobogón így kupám sincsen, de sosem éreztem, hogy ezért fel kell adnom, mert nem adtak érmet vagy kupát. Persze biztos itthon máshogy van.
Azért én nem 2 éves nyeretlen vagyok, hidd el hogy az első 3 helyezettem le fog menni hidba

Megkockáztatom hogy a 3 másik sorozat dobogósai is irigykedni fognak :)
Azért ha amatör motorsportrol beszélünk, ott azért fontos egy verseny után a boldogságérzet
Ha egy versenyre benevez egy középszerü amatőr összeszedve az összes bátorságát, akkor ha szarráverve érzi magát a verseny után franc tudja hogy lesz e kedve ujra rajthoz állni, viszont ha kiszólitják a nevét és netán még tapsot is kap akkor már sokkal könnyebb legközelebb is megprobálni a versenyzést.
Nagyon sok német osztrák svájci rendezvényen osztanak 10. helyezetig kupákat és dijakat, egy svájci szervező pedig mindig 15. helyig oszt.
De ha nem ez a véleményed akkor indulj el az OB-ban, ott csak az első 3 kap kis kupát és adnak a 6. helyig 140 ft.os érmét a nyakba
Nem baszogatás, csak egy vélemény. Nem tudom az első 3 helyen levők hogy örülnek annak, hogy az utolsó is kupát kap. Én biztos nem indulnék egy olyan versenyen ahol majdnem mindenki kupát kap. Minek menjek akkor? Inkább veszek egy kupát a boltban. Azt nem értem minek kell mindenkinek kupát osztani? Miért nem jó a hagyományos 1-2-3 kupa? Úgy legalább megmarad az igazi értéke a pódium helyezésnek.
Majd a Svéd jól pofánbasz.