Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez nem válasz arra hogy a bulin hogy ugymondjam mindenkivel mégegyszer találkozhatsz, utána már csak egyesével, kettésevel láthatod a régi haverokat.....
Ma szerveztem le egy rendkivüli látványos meglepetést a bulira, nem fogod megbánni
ja belefáradtam.... a hujeségbe... bár abba nem tudok!
Mivel ki.aszott nagy rálátással rendelkezünk, csak a garázsban vagy a nappaliban, esetleg parkban fogunk sakkozni.
A sakkszövetség is bekaphassa.
Szóval sakkozni?
Luckyval?
A sakkszövetségre is vonatkozik a sporttörvény. Van nektek arra rálátásotok?
Nehogy valamibe beleszaladjatok

Egyébként szerintem igy a forumban elbucsuzni a csapattól, ez elég gáz, nem? Elolvassa max 10 ember

Illene érzékeny bucsut venni azoktól akikkel az eddigi szenvedélyedet megosztottad, akik véleményére eddig odafigyeltél és akik odafigyeltek a teljesitményedre, azok mind ott lesznek a bulin, ott vehetnél méltó bucsut ettől a sporttól

Huh de szépen sikerült, ezt ki is másolom magamnak
te is fiam brutusz?

sokan abbahagyták idén is, hiába ez a sport elég fárasztó tud lenni, a sok eséshez kell fizikum is, szoval nem sokan birják ezt éveken keresztül, előbb utobb kiöregedik mindenki, nem lehet ezt akármeddig birni.......
nem teljesen. szép emlék lesz az a pár kupa,amiből tényleg a tőled kapott a legszebb(jó kis esős meccs volt,emlékszel?)de jövőre már nem fogok motorozni.ugy olvastam sakkozni fogok (fogunk)
Most kaptam a legujabb nyeremény felajánlást Egedi-Tyű duettől
lesz egy eredeti CAPIT melegitő is a nyeremények között

Ennyi kereskedői felajánlásra nem is számitottam. A több mint 700.000 ft összértékű nyereményhegyeken eddig pontosan 80 szerencsés ember fog osztozni, azaz minden második embernek nyernie kell valamit.
Ez pedig a tombola nyereménylistája eddig:

Részvétel a 2012 évi Moto Cup sorozat összes futamán, kb 600 euro értékű, tehát minden bizonnyal ez lesz a fődij!
1 db Bike-R első kerék állvány az rg-tech-től
Chrobák János felajánlott 2 fő részére személyre szabott pályaoktatást az Euroringen
Hajósi Norbi felajánlott 10 Superbike Magazin előfizetést, 10 alkoholtesztert és 10 guminyomásmérőt
Ajándék csomagok a Slovakiaringtől (táskák, esernyők, stb)
15.000 ft értékben motorgumi vásárlási utalvány Kiss Tibitől
5 db Száguldó Angyalok csaj poló
Mindenkinek ingyen licens a K2 Motoracing egyesület jóvoltábol. Lesz a helyszinen lehetőség a licens ürlap kitöltésére és fényképet is készitenek a helyszinen a licensedhez. Az ingyenes licenset C-N katagoriában kérheted. Csak a biztositást kell fizetned.
FastRide-os fiuk is felajánlottak 2 db egyéves előfizetést és 2 db FastRide polót kivánt szinben/méretben a Buli tombolára
Bérczi Brothers, motoros berkekben ismert fényező és design csapat felajánlott egy 20.000 ft-os ajándékutalványt
Orosz Csilla gyógymasször és gyógytornász felajánlott egy 4 kezelésből álló csomagot 24.000 ft értékben www.clinicforracers.com
Orosz Csilla gyógymasször és gyógytornász felajánlott egy HHP masszázságy kezelést állapotfelméréstsel 15.000 ft értékben (orthopéd, trauma, reflex, testzsír, vérnyomás)
M-Force tuningmühely 20.000 ft értékü szolgáltatás (vázbemérést (német géppel), futóműszelepelést (Andreani padon), teljesítmény mérést/elektronika programozást
(Superflow nyomott levegős padon), CNC megmunkálás stb. http://mforce.hu
Tokyoracingtől 3 pár kormánymarkolat http://tokyoracing.hu
Tokyoracingtől 5 pár 3M Öntapadós tankra való csúszásgátló
Tokyoracingtől 2 db férfi Tokyoracing polo, 2 db női Tokyoracing felső és 2 db Rózsaszín Tokyoracing sapka
Airbrush festés bukósisakra 35.000 ft értékben Peppétől www.airbrushfehervar.hu
Idomjavitás 30.000 ft értékben Repsol Norbitól, amely összeg elég szokott lenni egy összetört motor teljes idomzatának javitására http://idomjavitas.hu
R2 MotorSzervíz 15.000 ft os ajándékutalvány bárminemű motorjavitásra
Motorrad vásárási utalványok 5 db 5000 ft értékben és 1 db 10%-os törzsvásárlói kártya www.motorrad.hu
Ducati Cegléd-től egy CAPIT gumimelegítőt 120.000 ft értékben www.ducaticegled.hu
Szerintem jövőre ennél sokkal pénzigényesebb sportot fogunk Pjedivel űzni.
Asszem sakknak híjjjják.
Tudod mi lenne az ami a mamsnak való lenne? ? ?
A RÁLÁTÁS baz.meg!
Mert ott szerintem nem soknak van rálátása ahhoz, ami a feladata lenne.
joértem hogy jövöre Svéd Race versenyző leszel?
pedig amik vannk kupáim azokból a svédé a legszebb magasan,csak RÁLÁTÁSOM szerint az az ár kategoria már nem a mamsnak való....
Csak ne legyen szebb mint amit az OB-n lehet kapni! Ne alázdddd a mamsot.
igen 700.000 ft nál tartunk és darabszámra is nagy már a nyerők száma
én is viszek 65 ajándékot az összes Acis Svéd Race résztvevőnek

De a kupák! Na azok lesznek igazán szépek
Te, Svéd!
Lassan ott tartunk, hogy elkerülhetetlen lesz értékes ajándékot nyerni mindenkinek, aki megy a bulira!
Tuti befektetés!
Jóóó.
Áááááá, ezt nem eszem meg faszi.
2011 képekben
3 hetet melóztam a képek válogatásával, sorrendbe szedésével, szövegezés készitésével, zenei aláfestéssel, de a legtöbb idő a képcserék időzítésére ment el.

A 300 képből 189 képen szenvedélybeteg hobbiracer társadalom egyéb tagjai szerepelnek, azaz ti!
Nagyon sokan rákerültetek a filmre néhány kép erejéig, de a film emléknek készült a 2011-es szezonomról.
Tudom hogy nekem nagyon messze vannak még az öreg napjaim de majd jó lesz visszatekinteni.......
Javaslom mindenkinek hasonló emlékek készítését mert a munkát is élvezni fogod.

És akkor jöjjön 2011-es összefoglaló
Tacsi nem mert ideírni, engem kért meg, hogy megkérdezzem:
Na miért, bammeg?
Nem te ! Neked az erőfölény miatt tilos .
Warum?
Fúúúú de barom vagy!
Hülye gyúrós díszbuzik!
(EZ JÓÓÓÓÓ VOLT )
Remélem én nem tartozom a többiekbe, mert annak iszonyú következményei lennének! ( ha bátor vagy, kérdezd meg miért?)
"...én így látom
gáspár győzike egyik őszinte vallomása jut róla eszembe:
- Mindegy milyen a hír. Az a fontos, hogy rólam szóljon - mondta egyszer győzike"
... az idiótája [(má' nem a győzike)igaz (ő is)] .
A többinek meg kuss van!


www.balusk8.fotoalbum.hu" title="http://bizinform.org/hu/www.balusk8.fotoalbum.hu" target="_blank">http://bizinform.org/hu/www.ba...

Ft 3,10 Millió
relyjtélyjt...mielőtt vki megszolna