Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!szuksegem lenne egy-ket velemenyre a pirelli superbike 200/60 sc1 -el kapcsolatos velemenyekre (hungaroringre),guminyomas stb

koszi elore a velemenyeket!
Eladó egy halom, használt, R17-es - pályázásra alkalmas - slick gumi 90-től 200-ig, valamint 16,5-es Supermoto elsőgumik garanciával.
Köszi. De már tudok mindent! Név cím stb stb majd megbeszélem vele személyesen...
ha érdekel bármi info a köcsög átverős gyerekről, írjatok! mindent tudok róla név cim stb. világ életében lehuzos volt még a "barátait" is folyamat le akarta huzni...
Méé?Neked occsóé odaadom
Nyugi a tieidet személyesem viszem el
Ugye nem ezt akarod eladni nekem?
Szóval ha Te valakitől nem a megbeszélt minőséget kapod akkor megnyugtatod magad azzal, hogy nem kényszerített senki a vásárlásra?
Ugyanmár.
Ha valakit átbasz valaki akkor az szerintem nyugodtan kiírhatja ide okulásként. Mert ugye jó szándékkal teszi értünk motorosokért.
Bár Blájent korrektnek ismertem meg, de neki sem lehet mindig megfelelő gumija. Akkor meg miért ne lehetne mástól hasonló árban megvenni egy jónak ígért gumit? Na persze pont a történtek miatt nem. De arról meg szerintem jó tudni.
Engem is megszopatott hasonlóan, tehát vigyázni kell vele vagyis jobban mondva nem vásárolni tőle! amúgy egy kis dagadt Köcsög a gyerek!
Ja és még valami: Szerinted az korrekt ugye hogy átbasszák a népet ellenőrizhetetlen internetes hirdetésekkel?Mert úgy veszem észre hogy szerinted az a fasz aki jóhiszeműen bedől egy csalónak mert nem lehet és nem is szabad feltételezni mindenkiről hogy az...!
A nevét nem tudom! És bazdmeg nem kényszerített semmivel ! de ha a briannak éppen nincs "újszerű" gumija akkor azért az ember megnéz más hirdetéseket is nem?Én csak próbálok segíteni hogy ti ne kerüljetek hasonló helyzetbe! És szerintem 20000 Ft felett tényleg kifogástalan gumikat lehet kapni csak nem mindenkitől úgylátszik! A lényeg:nem árt figyelmeztetni egymást ezekről a dolgokról mert ha valaki más teszi ki ezt a dolgot valószínű én nem szaladok bele!
Azért mert akkor neki nem volt olyan minőségű mint aminek ez tűnt, dehát ez van az ember naív ugye!
jó meglátás-
Írd ki a nevét és azt is, h mivel kényszerített, hogy nála vásárolj mert amúgy ez sem korrekt,- szerintem,- főleg azután panaszkodni, hogy ismersz egy korrekt embert,- kitől vásárolhatsz
25-ért a Briantől új hátsó gumit kapsz. (Majdnem).
ha nem csalódtál benne akkor miért nem tőle vettél.......
Sziasztok az alábbi fickótól óvakodjatok:
név: M.D.
megye/város: Pécs
mobil: 06-20-923-5000

Eladott egy dunlop d 211 hátsót szinte újnak és kb 40% os volt 25+ postaköltségért, hivtam mindig kitér nem ér rá hivjam egy hétmulva nem is az övé a gumi stb stb stb vigyázzatok vele mert én megszoptam! Sok helyről vettem már gumit de akibe még nem csalódtam az Brian !Nem nyalni akarok de asszem mástól használtat többet nem veszek!
köszi.
Maradok a Honda,yamaha parosnal.Nemtudom a gixxer sosem volt a zsanerem.
vegyél 600-as GSX-R-t. ha utcán és pályán is használni akarod, az ideális. ráadásul nekem épp van egy 2 éves eladó 9000 km-el
GSXR600 K5 pályamotor új blokkal eladó:
http://www.olcsonadom.fw.hu/gs...
Ezeknek a hondáknak párja nincsen.
Ha nem pályára,akk. szerintem 600rr.
Köszi.
Nem palyara veszem a gepet,Magyart akarok,aztan palyaidom kerulhet ra .
Veri bjútiful!
Helló!Itt is van egy 600 RR eladó 08-as! Külföldi papírokkal forgalomba helyezhető Yoshimura dobbal pályaidommal hibátlan állapotban hölgy tulajtól 6-7000 km-rel pontosan nem tudom majd megnézem! 999 000 Ft ha érdekel Tel:(20) 924-3484