Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kossz roy ,remellem hasznat veszem az infodnak
tudja valaki hogy hol kell pontosan regelni Hring nyiltnapra?
Mi kedden már megyünk és maradunk két napra.
Ebben a kategoriaban elvileg nemlehetne rossz,bar nekem a kawan az akra egyaltalan nemjött be,a leo meg akkorat szolt .
Komoly videó nincs, sajnos nem esett utamba olyan hely, ahol a 110db hangot tolerálnák... Majd kimegyek valami nyílt helyre és ott felveszem, de garantált, hogy nem jársz rosszul vele. Ezen a szinten már nincs gagyi hangzás...
Szerdán vagy csütörtökön mész?Én kedden még dolgozok szerda reggel leghamarabb 5 körül tudnék lepattanni.
Jelentem blokk csere rendben, versenyre felkészülve. Szerintem minden ok. Te nem jössz? Jó időt mondanak: - )
te ott leszel ?
Heló Mester!
Hogy áll a vas?Aug 3.-4.-i Pannóniaringre rendben lessz?
Nem sok, úgy tudom ennyi a gyár szerint is.
Neztem az akrat,en Leo parti vagyok,majd meglatom mit sikerul venni.
Van a hangjarol videod?
Akrapovic Racing open system.
Kösz,en is igy gondoltam,h jelentosege nem sok van.
Neked mi van fent?
R6 topik alszik,mellesleg itt vannak azert eleg komolyan hozzaertök is
nem sok az kicsit?
Te a 200-as gumit kérdezted. Egyébként az elsőt 2.25-re állítsd
Nem fog gyengülni. Az én tapasztalataim szerint, az exup szelep egyértelműen parasztvakítás... Akra, Leo, Arrow, Bodis, bármelyik komoly márkát választod nem fogsz csalódni.

De ezt inkább az R6 topikban érdemes kibeszélni és nem itt...
Kedves motorosok!

A kezdeti rossz időjárás ellenére rendezvényünket megtartjuk(szabad edzésként)!A pálya használata díjtalan továbbá ingyenes transponderes köridőmérés!12h-17h-ig

Üdvözlettel:RedLineHungary
akkor szavazzunk Talicskára?
Az én véleményem az ilyen állami szerűséges mamsz féle dolgokról, hogy jó nagy hülye aki elmegy oda előretolt hadosztálynak. Kiszopatják, szarnak rá és persze mindig rajta csattan az ostor.
szevasztok.
Vegulis az r6r-t vettem meg.
Kerdesem lenne megpedig,ha veszek egy sportdobot ra,es kicserelem kikötöm ezt a exup szelepet vagy minek hivjak,nem fog gyengulni?
ja,es milyen dobot ajanlotok?
Kösz
Szia!

Érdekelne a gumimelegítőd!
Kérnék egy telefonszámot a kisisi@freemail.hu-ra,és megbeszéljük.
Köszi!
elol hatul
Szia!
Gumimelegítővel:1,65
Nagyon jó gumi a régi pirellikkel szemben ezt teljesen el lehet használni végig jól tapad!
lázas keresés folyik szakágvezető után, talán Hirtling Gabi a legjobb megoldás, benne még van tüz