Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

MAR Kawasaki ZX10RR 2011
Mindkét motor igen jó. De én is a Yamakkát választanám.
kösz mkinek aki irt.nekem is az r6r tetszik jobban .bar a hondanak talan jobb es hozzaertöbb a gazdaja,es csak 12.000km van benne.
r6r, nem kérdés! Hibátlan egy kép, csalódni nem fogsz benne...
ha élesebb gépet szeretnél akkor r6r, ha kezelhetőbbet akkor 600rr
r6r
Szevasztok.
Van 2 nagyon jo ajanlatom 600gepekre,cbr 600rr 08,r6r 08 melyiket erdemesebb megvenni?segithetnetek?
köszi
nem
faszom ,fele lemaradt.műxik másba is tempomat?
másnak is..
ideje lenne
Várlak nagyon nagyon sok szeretettel! De tőled is kérem szépen, ha biztos vagy benne, akkor fixáljuk majd pontosra a létszám miatt! :)
(Te mindenhol ott vagy?) :)
na erre benevezek én is..
Szia!
Már beszéltem velük, elméletileg intézik a nap cseréjét, főleg hogy nem én tűztem ki ezt a szerdát, hanem ők!
Ha tudod már pontosan, hogy tudsz e jönni, akkor kérlek jelezd ezt telefonon nekem, mert a minimum létszám mellett azért maximum is van...hogy legyen értelme is az oktatásnak. Hogy tudjatok tanulni!

Köszönöm, Chrobák Jani - 06705331082
Szia Jani. Ha el tudom intézni,h szabad legyek szerdán,akk. engem valszeg érdekelne. Viszont néztem az Ering oldalát szerdára autós nap van kiírva. Üdv.
Holnap valaki E-ringre délután?
Gyere el, nézd meg, a többi részlet kérdés.
Ööö... izé... nekem ez drága lesz , de majd rád csörgök és vasárnap lehet el megyek megnézni , + legalább dumálunk egyet.
Szevasztok !
Darage, ha leakarod cserélni a vasat ezt nézd meg. Nálam van és eladó.
Jellemzői: ccm:750, évj.:2005, Km: 0 (nulla), legális, számlám van róla alvázszámmal stb... Hazai nem olasz. Most intézem az üzembe helyezést. Akár a nevedre is. Null szervíz sem volt rajta. Még nem volt indítva. Nem vagy te olyan messze, hogy ne gyere ki megnézni. Nem mese, van ilyen.
Mivel Euroring nem igazán aktivizálja magát a csoportos oktatások szervezésében, így úgy döntöttem nem várok rájuk a szervezéssel!

Sajnos itthon nem tart túl sokáig a (nyár) a jó idő, épp ezért ezt a rövid időszakot mindenképp ki kell használni!

Jövő héttől minden héten ki fogok tűzni egy napot, amikor Euroringre csoportos max 4-5 fős oktatást szervezek!
Azért a nem túl nagy létszám, mert 5 főig mindenkivel tudok annyit foglalkozni, hogy a nap végére látványos fejlődést érjen el! :)

Facebook-os oldalamon az oktatások időpontjait és minden további fontos információt megtaláltok majd!

http://www.facebook.com/pages/...
Köszönöm, hogy kitettétek a beszámolómat Brno-ról!
Sziasztok.
Már majdnem teljesen elkészült az oldalunk. Pályamotorozás, motogp-bsb-wsbk hírek, motorok, alkatrészek, élménybeszámolók.
www.leanangle.hu
Jé.
csak megsúgom:ott a köridőmérő a motorodban...99 körre elég ami Neked nagyjából 30 pályanap."Csak " kell hozzá egy jeladót csinálni
Hi. Péntek 18:00-20:00, SK-Ring esti motorozásra valaki?