Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elvileg az R6-al eső srác, akit a helikopter vitt el, komplikált combcsonttöréssel került ki a párbajból, a másik versenyző azt mondták jobban megúszta. Mindenesetre reméljük kevésbé súlyos mint amilyen szarnak nézett ki a depóból nézve.
Mi történt?
Ha valaki tud infót a mai E-ringes balesetes srácokról, kérem jelezze!
THX
Szia,

Már felhívott, de azért köszi. Lecserélődött a telszáma, azért nem értem el. Rögtön le is nyomta a köridőmérő dobozokat, szóval hamarosan lesz megint.

Üdv.: Géza
valaki tudja hogy aug 19én a pannóniaringes bike promotion napon lesz-e lehetőség utassal menni?
néztem az oldalakat is,eddig nem találtam erre vonatkozóan infót,vagy nem elég a német tudásom
A 750-es áll legközelebb hozzám , jelenleg is ilyenem van, csak majd legyen egy jó példány amit megéri megvenni . Egyébként jó hangja van a masinádnak . Köszönöm az infót.
Szia Géza!

Elérted már Józsit? Ha nem akkor tudok szólni neki.

Üdv: Jana
gsxr 750 k6 k7 hajlamos a melegedésre nagy melegben előfordulhat hogy gyári hűtővel kell egy lassabb kör a visszahűtéshez kb 95 98 fokról 88 90 tájékára. mert külömben mire kiérsz a helyeder egy gyors körután felmehet 105 108 ig! amúgy elnyűhetetlen masina ha gondozod
Mi is reméljük Jani!
viszem a srácaimat...na majd azt nem fogod elhinni
Te mindenhol ott vagy? :))) Ezt nem hiszem el! :))))
Nekünk az nagy élmény már ,hogy magyar versenyzőnek szurkolhatunk ilyen versenyen.Úgy érzem nem kérdéses ki lesz a következő versenyeken Imi csapattársa...
a pálya széléről is úgy nézett ki,a hátsó harmadhoz még az esés ellenére is szemmel láthatóan közeledtél elég gyorsan,ne szomorkodj ám,egy ilyen brigádba motorozni már maga az eredmény,remélem még láthatunk közöttük
Igen, ez az esés most tényleg nem rajtam múlt!
A versenyen a legjobb köridőm 2:06,7 volt azt hiszem ez pontszerző hely környéke lehetett volna!
Gratula, nagyon jó időket mentél az esés után,csak sajnos nagyon sok időt vesztettél,kiváncsi lettem volna hol végzel ha minden ok,szerinted?
Nem volt kétségem afelől, hogy meg fogod állni a helyedet ott is. Kár volt az esésért . Ennél jóval több volt benned. Remélem lesz még alkalmunk téged ott látni.
Sajnos amíg a tehetségtelen falábú focistákba ölik a sok pénzt addig nehéz dolguk lesz a motorosoknak de azért gratula és egy kalappal a továbbiakhoz
Na igen összetett ez a sport az biztos, ami feltétlenül kell hozzá az a jó technika, tudás, szerencse!
Remélem lesz még lehetőségem ilyen közegben motorozni!
Csak nem volt szerencséd , de majd a következőn!
Moto2?
Itt pedig láthattok videót is róla :(

http://youtu.be/k1_7Itsht1M
Sziasztok! Először is szeretném megköszönni mindenkinek, aki kijött szurkolni nekünk Brno-ba! Jó sok magyar motorossal találkoztam és ez nagyon jól esett! Sajnos a verseny nem épp úgy sikerült, ahogy azt elterveztem, de a lényeg, hogy sikerült végigmennem a futamon.

A versenyről beszámolót ezen a linen olvashattok:

http://www.facebook.com/notes/...
A következő motorokról szeretnék pályamotoros tapasztalatokat kérni (pl: műszaki problémák, típushibák, mire kell odafigyelni stb.):
gsxr 1000 k5-6, gsxr 750 k6-7, gsxr 600 k6-7, r1 05-06, r6r 06-07, zx 636r 05-06. Egyenlőre csak érdeklődöm a következő gép iránt.
Előre is köszönöm a válaszokat.