Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az MV-t arra találták ki, hogy megtalálja az őstehetséget, persze akkor, amikor "Ő" is akarja...
Azért mentél elsőre 14et mert őstehetség vagy! Nem tudtad?
Pár karc, semmi extra.
Fakkkkk!

Részvétem!
17.-én engem Budán a jagello uton dokumentáltak. És az urak még fotografáltak is...
Nagyon jót mondasz! Az egyik előnye az ilyen bevált, ismert cuccnak, hogy közismertek a nyomás értékek. A SportAttack-ből (első) a Mátrában engedtem, hogy jónak érezzem. Nem méricskéltem, OK volt. Aztán 17-én reggel megmértem, és 1,75 volt hidegen. Így volt jó utcán. Na, ezzel viszont elájult 4-5 kör után. Elég csúnya is lett, a minta kezdett elkenődni, stb.
Lehet, hogy lehetett volna kísérletezni valami jó nyomással, de minek szopjunk, ha van járt út?

A 2:14 elsőre igen betyáros! Haverom 2:24-el kezdett anno a K3 750-el. Most 2:07-nél tart (még mindig K3)
Én oda talán sosem jutok el, annyi gyakorlással, ami nekem jut, de sebaj, ezt is élvezem, és ez a lényeg!
Ha ez a 17-i nap volt, akkor remélem, nem a Tied volt a fotográfiailag alaposan dokumentált SV-s bukás (talán a V2 kupa alatt)!
Hogy ment most, sikerült valamit faragni?
Szerintem az idődhöz valóban elégnek kell lennie szinte minden guminak. Nem vagyok egy szélvész motoros de elsőre mentem P.Ringen 2.14-et. Igaz D211-el. De lehet, hogy a guminyomással is probléma volt. Sosem mentem contival de ez szinte minden guminál alap. Sokat számít 1-2 tized is..
GIXXER TOPIC...
Bakker!Milyen színű a SV?
Találkoztunk! A 4-esnél.....
"...még most is hiszem, hogy egy jó utcai sport gumi elég lenne ehhez az időhöz, de konkrétan ez a gumi tény, hogy nem volt az. " - írtam én. Szóval általánosságban valóban igaz, de itt a tények magukért beszélnek. Mondjuk milyen már az is, hogy egy pár ezret futott gumi elkezd szétnyílni?

Jani meg szerintem RaceAttack-kal ment. Úgy emlékszem, azt mondta az oktatáson.
De pl. a RoadAttack utcairól is jókat hallottam. Úgy néz ki, volt ebből a SportAttack-ból egy rosszabb eresztés. Van ilyen.

Mindenesetre ezek a mostaniak nagyon babák! Már mennék vissza nagyon a Pannoniaringre, de sajna most lesz egy kis kényszerpihenő.
Én délelőtt az első csoportba mentem azt hiszem lila(2.15feletti),Délután meg a szürke(2.20 alattiba).
Nem volt jó a masina?
Ja, a sövövel....
Gyorsba kezdtem (arany), aztán folytattam a közepesben....
Az Sv-vel mentél?Melyik csoportba?
Voltam....
Hali!
Na voltál pályázni?Nem láttalak!
Kezd igazán izgalmas lenni ez a sportmotor oldal:(
Sorry.. ,,56" De nem is ez a lényeg...
Én nem hiszem ,hogy ezeknél köridőknél a gumi lenne a döntő....
Sőt!
Amig a Chrobák 1,54 et tud contival, sztem nálunk nincs is miről beszélni....
Contival is lehet jót menni. Na persze ezt én sem gondoltam volna mert ha ránézek már rosszul vagyok tőle. De az a "tehetségtelen" Chrobák egész jót ment vele a H.Ringen. Ha jól emlékszemn 600-l 56-t. Na persze nem az általatok említett típussal.
De szerintem a D211-nek nincsen párja. Használható utcán is és pályázóktól igen jó árakon meg lehet venni garnitúráját ami tökéletesen megfelel amatőr pályázóknak.
Mondom,nekem nem volt bajom vele,csak fura volt,hogy lent volt az oldalfal is. Viszont nap mint nap használom ezt a gumit. (nem vagyok értékesítő ne gondoljatok ilyenre )
hát nem tudom minden esetre mindenképp ledobom ezeket a gumikat!
Mit vártam? Hát azt, hogy a vicces 1.30-as Ering-es, és eddig 2:37-es Pringes időmről még tudok ezekkel javulni.

2:36-nál minden bajom volt ezzel a Pannoniaringen, aztán ahogy felkerült a Dunlop, 2:31, majd még néhány kör, és 2:25. Én nem ügyesedtem hirtelen ennyit, az sajnos tuti.

Mondom, ezeket egy utcai guminak tudnia kéne, de ez nem tudta.