Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a jeladó úgyis a pálya szélén lesz így elfér oda szinte bármilyen akksi, bár amit először szereztem hozzá az pont felment a korlát szélére a célegyenesben. majd lesz vhogy most is, max körbe powertape-ezem.
egyébbként teljesen mindegy milyen aksi csak 12 voltos legyen 2Ah-3000...Ah-ig minden jó... robogó-speed-autó-teher autó-hajó mind megteszi csak hely legyen ahol elfér...
Ciao Svéd..Még nem utaltam el a twissler reissent,,,Pénteken biró leszek,de szombat vasárnapra mennyit kell utaljak?Még jó lenne 1 időterv is.
elég most ha holnap bírja, nézek valami robogó akksit asszem az van otthon., ha nincs lesz egy elem. köszönöm
egy 9 V-os elemről is üzemel ha csak egy nap kell
12 voltos robogóakksi tudtommal
sziasztok!

nem tudja valaki a szayerg féle köridőmérő jeladójához milyen akksi kell ? nem találom a leírást és holnap nyíltnap az akksit pedig nem találom.

köszönöm
Sziasztok!
Várunk benneteket!
Lehet csak az én böngészőm rossz, de én seholse láttam...
Jo volt, bar ezt meg gyakorolni kell. Nehez elozni. Nagyon igyekeztem bajt csinalni, de csak nem sikerult.
Na meg ha bárhol megállít egy bomba csajt az úgyis tudni fogja a számodat.
Kurtaj@citromail.hu De az adatlapomon is rajta van...........
jó reggelt minden motorosnak!
Szuper egy nap volt! Hálás köszönet Csabinak a szervezésért, és külön köszönöm Totya, és PáZy csapatának, hogy messziről eljöttek sokadmagukkal!
Remélem, hamarosan én is pályára tudok lépni!
Köszönet tényleg a mai napért.emlékezetes volt.
Köszi a szervezést! Jó nap volt a mai e-ring!
I. GéPéSZ Motoros Nap - sikeresen lezárult: nyereményekkel, ajándékokkal, baleset nélkül!

Köszöm minden motoros barátunknak a részvételt!
Remélem jól éreztétek magatokat!?
Az amatőr és improvizatív szervezés ellenére egész profinak nézett ki a dolog. Szerintem szuper nap volt!
Mi még úton vagyunk hazafelé és menet közben értékeljük, összegezzük a történteket. A fényképeket pár napon belül feltöltöm. Ha valakinek szintén van pár fényképe, vagy videófelvétele, kérem ossza meg velünk!

Üdvözlettel, GéPéSZ Motorosok / Apapali, Limit Joci, K6Csabi
www.gepeszmotorosok.hu
gepeszmotorosok@gmail.com
Csatlakozom az előttem szólóhoz! Köszönjük , és még már várom a következőt.
had legyek az első aki írásban is megköszöni a szuper szervezést, reméljük több ilyen motoros napon vehetünk részt, külön dícséretes hogy saját erőforrásaitokat felhasználva szerveztétek a motoros napot és osztottatok ajándékokat és érmeket! Mégegyszer köszönöm!
Dobsz nekem egy mail címet?
Baszki!

Jobbulást kolléga!
Szia Janav!

Sajnos nem, mert a biztosító bebuzult. De meglesz az a pénz!
Az 1-es csoportba nem lesz tumultus
... nem vérre megy! Fő a biztonság! Legyen jó időnk és motorozzunk egy jót!