Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sőt, nekem motorom se lesz kint, én körbekörbe fogok sprintelni!

Figyelembe lesz véve!
Természetesen nem lehet korlátozni azokat a motorosokat, akik nem a mi szervezésünk alatt jönnek pályázni. Ezt vallja az EURORING is és én is, de:
1/ ha túl sokan vannak kint az E.ring fél órás csoportokra bontja a bandát, azaz a délutáni pénzért ugyanúgy fél-fél órás etapokat mehetsz
2/ ha valaki csak kinéz és 1 órát vesz, azt is 2 x fél órás etapban használhatja fel
3/ gratulálok annak a délutáni jegyesnek ki végignyomja 13-18-ig, tehát biztos meg lehet egyezni, hogy az ő pihenőjébe essen a mi bohóckodásunk
4/ úgy gondolom aki csak úgy beesik, majdnem biztos lesz kedve csatlakozni hozzánk
Üdv, Csabi
köszönöm, hogy vetted a fáradtságot!
Csak mert lehet mi is mennénk 3,4-en és nem vagyunk versenyzők.
Értitek a felmerülő problémát.....
Válaszolnék arany barátom, ha tudnám a választ! Úgy látszik, ez MÉG felgöngyölítendő probléma.
Hahó srácok!
Egyikőtök sem tud nekem válaszolni?
Széles utat :-)
Szia Totya!

A csapatodat jelentem én a pálya felé majd! Ha szombaton legkésőbb délután ötre elküldöd nekem a legvéglegesebb verziót, akkor elküldöm a pályára!
Csaba!

EuroRing értesített arról téged, hogy én szerveztem oda motoros menést? Nem, nem akarom kibekkelni a gépész kupát, épp ellenkezőleg! Csak arra vagyok kíváncsi, hogy szólt neked az EuroRing, vagy sem? Megemlítette, hogy én odamentem volna a csapattal, vagy aljasul kilöktek volna minket az ajtón, hogy bocsesz, itt gépész kupa van? Erre vagyok én kíváncsi!

Mit tartalmaz a normál regisztrálás, normál díj? Ez a 2011-es, vagy a 2008-as árat tartalmazza?

És egy e-mail címet kérek tőled azért, mert ha a valamelyik általam képviselt személynek akadna kérdése, tudjak gyorsan kihez fordulni!

Én alapból ott leszek, de lehet, hogy olyan dél felé tudok kijönni a családi okok miatt. Ha valamely kollégám előbb ki fog érni, mint én, akkor jelzem felétek a nevét, motorja típusát!
Szia Csaba!

A gsxr 600 fórumból Dj Kölyök szervezi az egyik brigádot a másikat pedig én.Mi eddig 11-en vagyunk.Mi csak du-ra megyünk.Ha bármi kérdésed vagy kérésed van szólj nyugodtan.
És mi lesz azokkal az emberekkel (akár 10-15 fő) akik kimennek vasárnap motorozni de nem akarnak beállni a Ti sorotokba. Nem hiszem, hogy ti szabályozhatjátok majd a többi embert aki nem hozzátok tartozik. Vagy talán tévedek?
Mondjuk olyan" verseny" lehetne hogy kigurulás a boxból libasorban idők alapján, majd két bemelegítő kör-akár felvezetve egy nem versenyző által- aztán ami a csövön kifér 12 kör. Magyarul nem állórajttal.
GéPéSz Motoros Nap újratöltve !? Június 12. vasárnap ?

Többen jelezték, hogy mi lenne, ha szombaton mégis mennénk és megtartanánk a mi kis házibajnokságunkat a vegyes napon.
Infó: sok autós lesz = szétcseszik a pályát + ugyanannyi pénzért fele annyit mehetsz.

Beszéltem az EURORING-el. Vasárnap csak motoros nap lesz! Ma-holnap felrakják az eseménynaptárra is. Ez azt jelenti, hogy normál regisztrálás, normál díjak, normál időbeosztás szerint lehet motorozni. (A GéPéSz Motoros időterv így stornózva!)
Ha nincsenek sokan: folyamatosan mehetsz, vagy úgy ahogy mi magunknak beosztjuk a csoportokat.
Ha túl sokan vannak: fél órás etapokra szétszedik a bandát.
Hivatalosan futam nem indulhat, tehát max a helyszínen tudunk a pályabírókkal egyeztetni valamilyen boxutcás rajtot.
Normál motoros napon belül így fél napra is jöhetsz 11eFt-ért!
A transzponder így feláras, de talán nem is kell, mert szinte mindenkinek van valamilyen köridőmérője. (bár tuti lenne, ha közben jönnének az adatok)
Ezek után már csak a csoportbeosztásokat és a nem hivatalos futam indítás időpontját kell kitalálni, de ez sajnos létszámfüggő.
Mi most vagyunk kb 20-an, egy másik szervezkedő csapat szintén jelzett legalább ennyi résztvevőt. Szerintem 40-50 ember összejöhet. A futam szempontjából szerintem 3 csoportra tudnánk bontani magunkat a köridők alapján: 1.15 - 1.20..1.22 , 1.20..1.22 - 1.25..1.28 , 1.25..1.28 – 1.30 és a felett

A fentiek figyelembevételével kérnék egy sűrgős visszajelzést, hogy érdekel-e benneteket a vasárnapi E.RING motoros nap?
Ha érdekes számotokra és összejön a létszám: készülünk GéPéSZ Motoros Kupával és GéPéSZ-es ajándékcsomaggal a díjazottaknak.

Tehát a kérdeseim:
1/ júni 12. vasárnap jönnél-e : igen/nem
2/ teljes napra / vagy csak délutánra ?

mail: gepeszmotorosok@gmail.com
reg: www.gepeszmotorosok.hu

Üdv, Vincze Csaba
Esőgumit vigyetek
szóval szerveződik....... :-)
láttam a listát, és a 1:16-1:18-as körök magukért beszélnek...
mondjuk ha 50 kilót lefaragok a SRAD-ból + valakogy kikapcsolom a beszarásjelzőt akkor 1:19 még mehetne is...
Beszéltem az EURORING-el. A vasárnap valóban csak motoros nap lesz. Ma kijavítják az eseménynaptárban is. Hivatalosan futamot nem indíthatunk, de a nyílt nap keretein belül köridők alapján kitalálhatunk valamilyen értékelést. Nyomom a körlevelet az érdeklődőknek, aztán meglátjuk.
Sziasztok!
kicsit beleolvastam itt a levelezésbe.....
Vasárnap délutánra terveztem, hogy lehet kilátogatok az E-ringre, de talán szerveződik valami program erre az időre?
Legyetek szívesek jelezzétek ezt, mert akkor lehet elhalasztom hogy ne zavarjak sok motoros társat a pályán.
köszi előre is.
Egyet értek! Ha vegyes nap lesz, nem sok értelme van a motorozásnak. Meglátjuk. Próbálkozunk.
Üdv,

Tud nekem segíteni valaki abban, hogy pályamotort (akár külföldről ) milyen oldalakon lehet böngészni? Létezik ilyen egyáltalán?

Előre is köszi
Kész van neki.
De biztos benne van még az esés mert csak 59-et ment múlt héten (P.ring)
Viszont SD-vel megint összeakasztotta a bajszát.
whehehe

Na ilyen most nem lesz, az a nyakatekert nevű salakmotoros most ki fog kapni rendesen!
na igen... de az egyenesekben lehetett motorozni ott tiszta volt a pálya... kanyarodni is lehetett csak salakmotorral, Rune Holta biztos jól érezte volna magát
Szia Söndör.
Mi a helyzet veled? Motor készül?
Szeva Ancsi. Nekem a sima cuccom volt a motogp-ből de én nem voltam megelégedve a hőfokával.
Egy e-mailt küldj erre kérlek: sjskyline@citromail.hu
Így biztosan tájékoztatlak vazze!
...ráadásul kicsengettél lóvét is érte. Többen is jelezték, hogy ezt iktassam ki, ez volt az elsődleges célom! Motoros nappá lett nyilvánítva a Pünkösdvasárnap, úgy gondolom, félnivalónk nincsen.