Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali például az irc-t nyugodtan megveheted az kb 60 65 ezer 2. éve gyűröm és tökéletes a cap it is marha jó de drágább az árát pontosan nem tudom de asszem 75 körül már lehet kapni. Már sokszor pórul jártam a saját spórolásom miatt aminek mindig az lett a véga hogy az olcsóbb a drágább!
Üdv
Az jó ha az 1,30 felettieket külön értékelitek mert most leszek először Örkényben úgy hogy ha lehet szuper lassú kategória is legyen
úgy néz ki leszünk vagy 40-en ahogy nézem, több embernek már ne szóljatok, nem fogunk felférni
Az enyém úgynéz ki,h fix 10 fő.Este írok csak el vagyok havazva.
Totya! Hogy áll az általad szervezett létszám? Mennyire fix a dolog?
az enyémhez és noparához is odaírhatod a teljes napot.
Sziasztok!

Az igényeket figyelembe véve június 12-én vasárnap tudunk egy az eredeti elképzeléshez hasonló GéPéSZ Motoros házibajnokságot tartani!
Az egyeztetés nehézségei miatt június 11 törölve lett. Szombaton vegyes autós/motoros nap lesz.
Sok autós jelentkezett be, ergó szétcseszik a pályát + ugyanannyi pénzért fele annyit mehetsz.

A korábban regisztráltak közül aki eddig még nem tette meg, kérem jelezzen vissza hogy vasárnap jön-e, vagy sem!
Ezt jó lenne tudni a futam csoportbeosztása, valamint az ajándékok és nyeremények miatt!

Boxutcás startokat tervezünk csoportbontással.
Ha a boxutcás startot nem sikerül a helyszínen leegyeztetni a sportbírókkal, akkor a köridők alapján értékeljük a teljesítményeket.
3 vagy 4 csoportra bontjuk magunkat a köridők alapján: 1.15 - 1.20, 1.20 - 1.25, 1.25 - 1.30 és a felett.
A nevezéshez versenyzői licensz nem szükséges! Külön nevezési díj nincs! Aki aznap ott lesz, részt vehet a versenyen.
Normál pályadíjak érvényesek, azaz akár fél napra is jöhetsz!
A kedvezőbb pályahasználat érdekében mindenképpen javasolt az előre regisztrálás!
Regisztrálj itt: www.gepeszmotorosok.hu , majd az EURORING felé egyben leadjuk a jelentkezők listáját.

EURORING pályadíjak:
Motor / Egész nap / Délelőtt 9-12 / Délután 13-18 / 1 óra
Regisztráció nélkül : 18.000 Ft / 10.800 Ft / 13.200 Ft / 7.200 Ft
Előre regisztrálva : 15.000 Ft / 9.000 Ft / 11.000 Ft / 6.000 Ft

A transzponder használat 3.000 Ft, de talán nem is kell mert szinte mindenkinek van valamilyen köridőmérője. (bár jó lenne, ha közben jönnének az adatok) BOX használat: 15.000 Ft, de 7-8 motor befér azaz közösen kb 2.000 Ft/fő

Tervezett díjak (nyeremények):
A GéPéSZ Motorosok és a GéPéSZ Csoport minden kategóriában a dobogós helyezetteknek ajándékcsomagot és plakettet/kupát ad át.

Tehát aki az eddig regisztráltak közül még nem jelzett vissza, kérem írja meg:

1/ júni 12. vasárnap : igen/nem ?
2/ egész nap / délután ?

Üdvözlettel, GéPéSz Motorosok / ViniXeR_K6Csabi
gepeszmotorosok@gmail.com

Eddig regisztráltak:

Nr. / nick / motor / box / rajtsz. / csoport / köridők / júni 12 / teljes nap v. délután

1. / ViniXeR / Suzuki GSX-R K6 600 / Igen / 285 / Haladó (közepes) / 2:12 H.ring, 1:30 E.ring / igen / teljes nap
2. / Limit Joci / Suzuki GSX-R 1000 K7 / Igen / 72 / Haladó (közepes) / 2:06H, 1:22E / igen / teljes nap
3. / Apapali / suzuki gsxr 600 / Igen / 69 / Haladó (közepes) / 2:15H, 1:30E / igen / teljes nap
4. / Nándi / Suzuki gsxr600; 2007 / Igen / 11 / Pályamotoros (gyors) / E:1:26:00 / /
5. / Titi / Yamaha R1, 2010, 998ccm, / Igen / 26 / Pályamotoros (gyors) / E:1:17:00 / /
6. / Gyurka / Suzuki GSXR 750 2007 / Igen / 32 / Pályamotoros (gyors) / E:1:15:00 / /
7. / Satya / Suzuki GSXR 600 K6 / Igen / 44 / Pályamotoros (gyors) / 1:18-1:20 / /
8. / Peti99 / suzuki gsxr 750 2001 / Igen / 99 / Pályamotoros (gyors) / hring:2.00, ering:1.18. / /
9. / joci46 / suzuki gsxr 600 2006 / Igen / 92 / Pályamotoros (gyors) / --- / /
10. / K**va kemíny / suzuki gsxr 750 2007 / Igen / 98 / Pályamotoros (gyors) / hring: 1.57.47, ering: 1.16.70 / /
11. / Zoli / Honda cbr 900 rr / Igen / 174 / Pályamotoros (gyors) / Ering 1:17 / igen / teljes nap
12. / VÍGH 79 / Suzuki Gsxr 600 2008 / Igen / 58 / Haladó (közepes) / 40565 / /
13. / Doki / suzuki gsxr 750 2004 / Igen / 22 / Pályamotoros (gyors) / hring 2.00, ering ----- / /
14. / Csabi / Suzuki GSX-R 600 2001 / Igen / 23 / Haladó (közepes) / --- / /
15. / IMI / GSX-R K7 600 / Helyszínen eldöntöm / 47 / Pályamotoros (gyors) / E.Ring:1.15.1 H.Ring:1.59. P.Ring:2.04. / /
16. / Atix / Suzuki sv1000 2003 998 / Helyszínen eldöntöm / 17 / Kezdő (lassú) / passz / /
17. / Jani / gsx-r 1000 k5 / Helyszínen eldöntöm / 34 / Pályamotoros (gyors) / 1,2 / /
18. / Endre / gsxr 750 k6 / Igen / 185 / Kezdő (lassú) / --- / /
19. / Bazsi / Aprilia Rs 2003 250 / Helyszínen eldöntöm / 40 / Pályamotoros (gyors) / --- / /
20. / joó bácsi / kawa zx 636 / Igen / 51 / Haladó (közepes) / 40567 / /
21. / joó gyerek (dani 91) / 600 k6 / Igen / 91 / Haladó (közepes) / e-1.23 / /
22. / Mráz / suzuki 750 / Igen / 84 / Pályamotoros (gyors) / 40559 / /
23. / Tutis / SUZUKI GSX-R 600 K8 / Helyszínen eldöntöm / 79 / Haladó (közepes) / Hring: 2:11 / /
24. / Nopara / Gsx-r 600 K4 / Nem / 74 / Haladó (közepes) / Hring 2:15 / /
25. / darage / gsxr 750 w srad '98 750 / A helyszínen eldöntöm / 41 / Haladó (közepes) / E.ring 1:24:00 / igen / teljes nap
26. / Lacigazda / Yamaha r1 / Helyszínen eldöntöm / 20 / Pályamotoros (gyors) / E.ring 1:21 / igen / csak délután
27. / darage + #2 / / A helyszínen eldöntöm / - / Haladó (közepes) / / igen / teljes nap
28. / darage + #3 / / A helyszínen eldöntöm / - / Haladó (közepes) / / igen / teljes nap
29. / Anyos05RR / Honda Cbr 600rr 2005 600ccm / Nem / 5 / Kezdő (lassú) / - / igen / csak délután
30. / ZOZO / Kawasaki ZX9R 1998 / Helyszínen eldöntöm / 70 / Kezdő (lassú) / --- / igen / csak délután
Kérdezd meg Félsvédet, hogy lehet-e még élni a lehetőséggel!
Gumimelegítő
Capit=Egedi Sanyi
Köszi!
Akkor mi az ami jó és elfogadható áron van?
A bike tecket meg ne vedd mert fél szezonos szemét!
de szerintem a moto gp se lehet külömb!
Akkor az oldalatokon regisztrálok és majd kiderül hogy sikerül e mennem
Köszi a gyors választ
... ja és természetesen bárkit szívesen látunk! Ha lesz elég jelentkező, at 1.30 fölöttieknek külön értékelés lesz.
Üdv, Csabi
Zozo!
Természetesen a helyszínen is lehet regisztrálni, de jobb lenne ha előre megtennéd. Jobban tudnánk kalkulálni az esetleges csoportbontást. A regisztráció nem jár semmiféle kötelezettséggel. Ráadásul ha előre leadjuk az E.ring.nek a neveket, úgy olcsóbb (lásd: E.ring oldalán az árakat.).
Üdv, Csabi
ViniXeR_K6Csabi Hali érdeklődnék hogy a helyszinen lehet e nálad regisztrálni vagy mindenképpen a honlapotokon mert még nem biztos hogy a munkám engedi hogy menjek. A másik nagy gáz ha még nem voltam az e ringen? Vagy inkább tapasztaltabbakat vártok?
Csinálok én is egy listát.
Átküldöm magyd mind ketőtöknek.
Csinálom a listát! Csak még nem mindenki jelzett vissza, úgyhogy körbeküldöm a gépészek regisztrációját!
Oda belevésheti magát az, aki akarja! Aki meg nem, csúnyán kikap.
Támogatom az egységes lista ötletét!
Tényleg jó lenne látni a létszámot, a köridőket, akkor gondolkodhatnánk a csoportbontásban.

Az ajándékcsomagok már készülnek !

Regisztrálási lehetőség: http://www.gepeszmotorosok.hu/?modul=form&tartalom=1155307
Javaslom a közös box használatát! Ha meleg van azért, ha esik meg azért. Ha úgy szervezzük ez kb 2000Ft/fő.
Üdv, Csabi
én felírtam magam nálatok, kölyök, szerintem küldj ki mindenkinek mailt hogy írja fel magát a gépészmotorosok oldalán, így lesz egy komplett nagy lista, ezt be lehet terjeszteni az euroringnél, meg lehet számolgatni a csoportbeosztásokat...
Tutis-nak igaza van!
... én biztosítottam hozzá felületet!
www.gepeszmotorosok.hu
Üdv, Csabi.
szerintem írtátok össze a neveket egy nagy listába, felesleges 3 féle embernél külön külön lista, így legalább látszik az össz létszám, jobban lehet számolgatni is az idővel, létszámmal, stb..
Köszönöm a választ, erre voltam kiváncsi.
Ha van rá lehetőség én beszállok közétek ha kimegyek. Voltam már pályázni H-ringen , kakucson, csak speciel itt még nem.Ha lesz lassú csoport ott feltalálom magam.
Nem, az E.RING nem említett semmilyen szervezkedést. A GéPéSZ Kupa nem egy zártkörű rendezvény! Mivel általános nyílt napról beszélünk - és ha nem egyezünk az indulási időpontokban az egyéb résztvevőkkel és a pályabírókkal a helyszínen - egyszerűen motorozunk egy jót és a köridők alapján értékeljük magunkat. A napidíj sima E.RING napidíj, azaz előre vagy aznap 2008/2011-es ár. Részünkre semmiféle nevezési díjat nem kell fizetni. Aki ott van és nevez, azt értékeljük és ha nyer ajándékot is kap. Ennyi. Igazából én azt szeretném, hogy az 1.25-1.30 köridő felettieket is értékeljük és ők is élvezzék és versengjenek kicsit. Egyértelmű, hogy az 1.15-ösök lesöpörnek bennünket a pályáról, de őket meg jó nézni és tanulni tőlük!
mail: gepeszmotorosok@gmail.com , Vincze Csaba