Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

feketécske,,,jóóóó?
Én is.
Vérnyomásban
Úgy legyen! Én mindeninek 1.50.-et kívánok!
Félsz?
Ne izgulj. Agyon csapom, ha csak rosszul is szól hozzád.
mi van zöldike megjöttél..
Kakucson...
Sonáj, nem kaméleon hanem táltos tudom hogy idén 53-at fog menni és kifuja a sok picsatojás orrát
Nem mertem ezt írni!
Kaméleon Jáni. Kaméleon
Predi!
Már látom mitől vagy ilyen gyors! Kinagyítottam a képet és látszik, hogy két pontra tudsz nézni egyszerre!
Hol voltál eddig? Olvass vissza 2 oldalt.
http://fekezzrovidebbet.blog.h...
Sziasztok, látom már volt szó erről, most ez tényleg igaz? Ez azzal jár, hogy nem lesznek nyílt pályanapok?
engem meg rászartak....
sport-photo.hu...
Hubazz rosszúl lettél a dőlésszögtől vagy mé van felakadva a szemed
A motor egyenesben van állványon, a háttér és a dőlés blue-box technikával került rá.
jó kép! ki fotózta?
Üdv, Kati a BRO-nál azt mondta, hogy mikor Rezső hazaér rendezi a FUN kártyák sorsát, jobb lett volna az a válasz hogy kacsa az egész. Érdekességképpen a hétvégi versenyen Kispatakival beszélve ő mondta ezt a bezárós, végleges történetet, de én nem hittem neki, sőt a BRO Timivel beszélve sem jött le az infó, most Viktornál a pont…mi buktuk..
www.motorostrening.hu
belőlem hiányzik a tisztelet ami a janiban megvan....
így gondoltam megelőzlek ha már 3 körön keresztül feltartottál minket....
meg hát ugyebár a versenynek a célvonalnál van vége ,és nem előtte 100 méterrel! majd meghívlak egy fagyira...úgy is lógok még 20 forinttal tavalyról.
Örült is mint majom a faszának.
Megislett az eredménye! A csuklómat nem éreztem a nap végére.
Sajnos nem tudtam edzeni a verseny előtt, így aznap motoroztam először. Szabadedzésen mentem egy 57-et, mondom nincs itt baj, az időmérőn is 57. Aztán a verseny 6. körétől a csuklóm úgy elkezdett fájni, hogy azon voltam kijövök. De végül végig csináltam... Egyszer felbukkantál az egyenesbe úgy a 10. kör körül. Akkor erőt vettem magamon. Aztán a végén a célegyenesbe gondoltam hátranézek erre a a köcsög predi nem elment... A végén alig birtam leszálni a motorról!
Egedi?
Köszi! Neked meg a kigyorsítás nagyon jó. Ha javítasz a féktávjaidon simán meglenne az 56!

Valamelyik Bérczivel mindig összeakadok a pályán!
árul valaki már itthon jo duplabubis vagy magasabb plexit az uj zx10 re?
a gyári picit alacsonynak tünik
de hétvégén a Slovakiaringen kiderül majd