Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és egy 4T csőben mi a kutatás?
eurosport?haha,akkor örültünk,hogy volt m1 és m2 meg egy romet a pincében
az amcsi vátozat 105 lovas volt. rezoncsővel és kisebb henger tuninggal olyan 130-140 LE.
Sziasztok!
Valaki nem tud használt motor szállító utánfutót?Olyat amivel 2 motort lehet vinni? (de az is jó, amivel csak 1et lehet)
Még a kipuffra is rá van írva, hogy Yoshimura R+D
én is ezt akartam mondani h amit a kipufogón megfizetsz az a R+D.
Miért, szerintad egy motornak mennyi az anyagköltsége? Nem az anyagot, a technológiát; és a kutatás és fejlesztést fizeted meg
nem a fenntartása a sok,hanem megvenni. vmi 25 000 euroért árulta asszem.
TV, Eurosport, nem élőben, bár 10 évesen az lett volna életem legnagyobb élménye
ja,nagyon szépek...hajlított alucsővek...amik nem érnek semmit sem. ennyi erővel vehetnél 1 millióért mert szép cső
senkinek...elég a disel,eleve olcsóbb is
sajna nem láttam őket...akkor MO-on örültünk ha romettunk vagy babettánk volt...bár a magyar VBén kintvoltunk...még van is róla vhol videófelvétel...még oldalkocsisok is voltak
2Tét azóta szerettem meg,amikor választhattam,hogy ZXR és NSR.
Motor Revü, 2004/12
Sajnos az R6-ot hozták ki győztesnek, nem csak 240 a vége, 2004/12 régi vs. új teszt:RD 500: 87 le, 67 NM, szerintem ezeknek a "szerény" teljesítményadatoknak köszönheti azt, hogy még egyben van , mert ennél tudna többet is a V-4-es erőmű
Doohan=Pályamotorozás Doohan nem szétoff
reggelire megenné és darabokban köpné ki:)
jaja.... hát nem éppen. elég keményen néz ki! kiváncsi lennék arra az összasonlításra.. mondjuk egy r6 nem hiszem h sokat ugrálna előtte:)
szétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszéto
ffszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszé
toffszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffs
zétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszétof
fszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszétoffszét
offszétoffszétoffszétoffszétoff
RD 500 Azért ez nem éppen gyári , de volt ilyen még a Motor Revüben is, R6-tal volt összehasonlító teszt, ami mondjuk egy majd" 20 éves motor esetében úgy gondolom több, mint tisztes helytállás
Még egy csomó újságcikk is megvan, ami a futamok után megjelent...
No de ne offoljuk szét a topikot... mondjuk már mindegy...
Reméltem, hogy kint van
nekem meg mindenképp kell egy iyen ha sok pénzem lesz a fenntartására... hát van ennél gyönyörűbb pályára?
asszed nincs kint a falamon?
2T