Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elado ár alatt! GSXR1000-k1-k2-k3-k4-re vagy gsxr600-750 k4-k5re valo. Komplett rendszer !
Legközelebb nem engedlek
Köszi a videót nagyon tetszett! Uszoda fehér gixer miatt
Itt nem a fallal volt a gond,hanem a hátulról érkező motorral....
Sziasztok Motorosok!
Megtudná nekem mondani valaki,hogy milyen lehetőségek
vannak még a Bro-nyilt napokon kívül pályázásra,
eddig szinte csak a Bro-nyilt napokra jártam,
és idén úgy tünik eléggé megcsappant a lehetőség,
ilyenre gondolok pl:honda nap v.egyébb szervezések,
a szombati nap nálam abszolút kesik! Köszönöm!
Az uj gépről azonnal leveszem a Bridgestone B16 pár gumit
Ha valakinek kell egy pár uj B16 akkor eladó (igaz csak jövö héten tudom levenni) mindössze 200 euroért vihető
Sziasztok!
Ha esetleg valakinek szüksége lenne rá:
Eladó Berik térdkoptató
Hívj vagy írj és megegyezünk

Üdv: Erik
én se tudom őket leszedni ... próbálkozok még
Szia Sanyi, mielőbbi felépülést, Kispataki kedvese fotózott, ha érdekel, üdv ex HMI-s Robi
megjelentkek a versenyképek minden futamróol a sport - photo oldalon:
http://www.sport-photo.hu/legf...

sajnos nem értek hozzá hogy kell ide betenni belőlük, nagyon titkositva van
ki ért hozzá?
Bajusz én is jobbulást kivánok neked
A duki TK lett? aztakurva
Kresz szerint Dezső a hunyó?
vagy ő jött jobbról?
ne nem humorizálok itt tovább mert még legközelebb én is igy járok
Hülye egy fasz ez a Predi, mindenki kívülről előzi. Dönt mint az állat de a sebessége az olyan mint egy csigáé. Nézzétek csak Janit. Nem dönt mint egy ökör hanem simán húzza a gázt és kívülről előz. Mondjuk szerintem durván közel ment Predihez és ez nem volt szép tőle. Mi van ha beszarik és eldobja a vasat? Arra kérném Janit, hogy az ilyen veszélyes manővereket a jövőben mellőzze. Nem elég, hogy jóban vannak és mégsem számít szentnek semmi?
Szia Sanyi,

hallottam mi történt.. örülök hogy azért "kb" egyben vagy, és jobbulást neked!

LX
Ezért is rühellem a Hringet ott ha nagyobbat firkál az ember akkor a motor tuti falnak megy
Köszönöm a kimerítő választ Még annyit hogy hányadik helyről? Illetve eredmények fenn vannak már valahol?
Hungaroring, OB, utolsó kör, -3-as kanyar.
Az durva!

Hol történt az esemény?
Jobbulást és gyors teljes felépülést kívánok neked! ( és a motornak is)
Köszönöm az infót sajnos bal bokám odalett de nem tört el szalag pénteken derül ki szakadt vagy sem nagyobb kár a motor az kuka
Üdv!
A másodikai balhékról senkinek nincs onboardja?
én meglestem élőben..közelről.....nem volt gyenge de jol reagáltad le és időben..pártatlan vagyok mert mind a kettőtöket utálom sima ügy vót..gyorsabb volt na..mondjuk kanyar bejáraton nem tettem volna sok pénzt rá, hogy nem fogtok feküdni kijáraton
Fotó tuti,hogy készült ez biztos sajnos a fotóst nem ismerem. Magánvélemény /abban a fordulóban néztem a versenyt/ esélye nem volt befordulni ez egy fölösleges kamikáze történet a százméteres tábla után tisztán látszott,hogy bukta a fotós a végét csípte el pedig én szóltam nekik időben (láttam,hogy sántikálsz remélem nincs komolyabb sérülés üdv puresz459