Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na szép jó reggelt mindenkinek! Megjött a fizu. Holnap du. kisebb mocizás Pesten vagy környékén valaki?

Ninja, jó már a vas?
Milyen lesz az új mocc Mesi?
Igen, szoktam evvel próbálkozni, de a dudámat hamarabb hallják meg...
Lassan nekem is le fognak... ugyanis már nem sokáig vagyok GS tulaj, ma hívtak, hogy mehetek az új mociért és annak nagyobb hangja van ám főleg, hogy dobunk rá egy finstert is
Aham,én vótam az egyik,aki gázt húzott...hehe..aztán jól el is tévedtünk,de megérte,azért az egyenesért:))))))
Nézd meg az adatlapomon a videót a kipufomról. Nekem le szoktak húzodni.
tegyél fel vmi cefet hangú dobot
és basztasd a gázt ha közelérsz
az ccsak hasonmás!ne dőlj be a gagyi utánzatnak! válaszd az igazit!
Láv kapitány a szerelemhajóról?
Te nem lehetsz, mert őt személyesen ismerem...mármint azt aki ezt hiszi magáról Ő is Kawás és egy Kawa viszonylatban jó kis Z1000-el nyomja
Megjött a doktorúr:)Dr Love rendel
Jó, jó, oké, oké
Nekem is sűrűsödni látszik a mi nap
De legalább mocival érkeztem és ezúton hívnám fel a figyelmet, hogy nagyon óvatosak legyetek, mert az autósok még írtóra nincsenek felkészülve a motorosokra.
Folyamatosan húzzák rám a kormányt, mert tükörből váltanak sávot, anélkül hogy oldalra néznének
Üdv a lányok zárt osztályán:)
Nagy hirtelen nem esett le ez a "Győr" téma bizony a többiek húztak egy kövér gázt aztán elfelejtettek lekanyarodni balaton felé
jaja, Váci út környékén láthattál igen és valóban volt Siófok is tavaly, tojásfesztivál...
Jóregglet!

Mesi: elő elő persze, minden oké!

Örültem ám hogy tegnap hívtál, jó volt hallani a hangod meg hogy minden jól alakul!
A mai napot nem tudom mert közbe én is rohanok a fényezőhöz és lehet hamarabb el kell jönnöm! Azaz nagyon remélem hogy elengednek.....
Sziasztok .....olyan jó aki ma tudott motorozni én talán kedden de lehet késöbb....
Szia Mesibaba!
Téged láthattalak ma 4 körül az Árpád-hídnál?
Tavaly együtt voltunk Siófokon, ja de Ti mentetek Győrbe....
nyugi minirossi!túléli! nem az a lelkizős típus! asszem...
hogy sír,h nem jól írjátok szegénykének a nevét... de aranyos
Tulokkal nem párzok
Sziasztok!Látom miről maradtam le az este...de elaludtam... úgy látom elkel a segítség a nők elleni harcban bár ők vannak hazai pályán...de ki tudja lehet h meghódítjuk a szobát és "Motorozó férfiak" néven fog futni
Hölgyeim, kérem tegyék meg tétjeiket!oldal alján
Hol a fokhagyma és a feszület, meg a szentölt víz.
Adjuk meg a módját az ördögűzésnek, na!
A brokkolit csak zöldségben szeretem Vízben párolva
Vade retro SATANAS!
Ha ződ lesz....megkapd! Azzal kell életed végéig járnod .
Különben is már tud ülni-feküdni, bár a labdát szétrágja.
És még azért a szobatisztasággal is van gondja