Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha homlokkal kéne fékezni, Kellyt az sem zavarná! Menne mint atom:-)
Bizony ügyes volt Kelly
Szerintem csak lányos zavarában mondta, amit mondott...
Oke, poen volt, nem vettem le elsore!
Bar a keveredes ertheto a reszerol is, volt hogy ketszer csereltek helyet az Alesi kanyar utani lejtos egyenesen: egyszere az Alesibol kifele, egyszer fektavon, majd vissza a fektav vegen...uhh, ez mar harom!
Mindenesetre jol nezett ki!(a speakernek is tetszett!)
nem azért írtam,csak a bal-kéz-fék miatt
és biztos jól ment ,nem láttam. csak furcsa volt a kijelentése.
Az a robogo egy 600RR volt...es nagyon is jol ment, nekem elhiheted!
kedves deedee vagy inkább Sz. Judit ha már személyeskedsz velem is!
egy forumon csak akkor irjál be ha nem csak a te személytelen és arcnélküli támogatóid vannak akik helyeselnek , hanem a másik oldal részéről is van aki hozzá tud szolni!
Az ominozus jelenet amit leirsz kicsit másképp zajlott, mert mikor odaértem te ott voltál ahol akkor nem kellett volna lenned. háromszor tényleg szépen megkértelek hogy nem rád van akkor szüksége Ancsynak, de te nem is foglakoztál a kérésemmel, és erre tanuk is vannak és arcal nem arc és kép nélkül, utána már tényleg azt mondtam amit irtál. tehát nyilt forumon ne játszd el a nagy halált hogy mi történt veled mert akkor kicsit kivesézlek benneteket itt mindenki elött. lásd pizzéria stori biztos jo lesz!
meg a lány aki robogóval versenyzett. (bal kézzel fékezett végig... )
Hát Orsi,egyetértek,mi is láttuk végül a fókuszt, kicsit gáz volt,hogy olyan csajról szólt szinte az egész,akinek semmi köze a lady kupához ..na meg az a chopper? Az mit keresett ott? Nem is értem:))
pedig anyuka milyen bódog lett volna ettől..
csendben említem meg, hogy KN a lányok által fel lett kérve az esemény háziasszonyának.. csakhát amikor kiderült hogy ő teljes jogú résztvevőként rajthoz áll, kicsit furi lett volna, hogy majd hogy adja át saját magának a díjat, meg hogy inti le a versenyt ahol ő fut be először.. stb..
köszönöm, hogy szóltál!
Jaj, köszönet mindenkinek, aki filmezett, fotózott, cikket írt rólunk, vagyis az első női versenyről..Hatalmas boldogsággal tölt el, hogy így fel lett kapva :) Így volt értelme elindulni, akár utolsónak is megérte volna lenni. Szerintem!
Jöhet a következő! :)
tedd be a simson topikba is , hátha érdekli őket...

amúgy felesleges mindenhová bemásolnod: van motorgumi topik,meg apróhirdetés...
Sziasztok!
Eladó egy pár 820Km-t futott Dunlop Sportmax Qualifier gumi.
Hátsó méret: 180/55 R17
Első méret: 120/70 R17
2008 okt-ban vásárolt R6R-en volt rajta!
Csak párban eladó! 40.000 Ft.
Tel:20/3361-461
Szolnok
Pontosan ugyanígy látom én is.
Akkor jó. Azt hiszem, ott méltó helye lesz. :D
Dehogy baj, orulok neki. Tul nagy volt a fajl, hogy ide feltoltsem, vagni meg nem akartam.
hogy pont ezt a töketlen krézidzsót kell első képen látni...
Odalinkeltem a cikkhez ezt is. Remélem nem gond. :D
Gratula a Díjazottaknak is.......
mintha kicsit illuminált állapotban lenne anyu....
aztán lehet,h nem.
Hozzánk is felkezült a cikk.
És baromi sok fotó is van a hétvégi versenyről.

Gratulálok minden résztvevőnek! Nagyon ügyesek voltatok.
A noi kupa dijkiosztoja:
http://www.youtube.com/watch?v...