Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez gáz . .
Niki az AA aznapi futaman ment. 1.58-at...Neki sem biztonsagos a palya ilyen tempokulonbseg mellett. Dicseret illeti az eredmenyet, de nem egy kategoria. Ha en lettem volna az o helyeben, az ismertsegemet a verseny nepszerusitesere hasznalo, elindulok a futamon, de ertekeles nelkul. ES a vegen mint tavaly a MAMS-nal az EV SPORTOLOJA-nak valasztott, magam adtam volna at a dijakat. Megtapsoltam volna erte.
Igy inkebb keseruen arra gondoltam, hogy 14-en asszisztaltak Niki "gyozelmehez"...

Nem veletlen, hogy a GSXR KLUB futamain nincsen ertekelve a Kispataki Viktor...ha egyaltalan felall a rajtracsra. Pedig o sem ebbol el, szoval nem lehet PROFI-nak nevezni.
Elég gyomorforgató. Viszont az interjúban feszegetett kérdés is elgondolkodtató... Ahol fut 2:40es köridő fölött menő versenyző is, ami amúgy egy éppen útjára induló női amatőr kupában teljesen rendben is van, ott szerintem nem feltétlen kell 2:01es körökkel rémisztgetni lányokat. A Yamaha R kupából pl ki vannak zárva a "profi" versenyzők, hiszen itt nem arról szólnak a dolgok hogy ki a legjobb, hanem hogy amatőrök kapjanak lehetőséget kipróbálni magukat, fejlődni versenykörülmények között. De még a DT kapui is zárva álltak egy bizonyos szint feletti versenyzőknek... Minden elismerésen Nikié, de nem biztos hogy itt kellene mennie, legalábbis ilyen kvalitású versenyzőnek sztem minimum "ciki".
Ez nagyon csúnya.....

De tényleg ilyen világban élünk......mindig mindenki csak ócsárolni tudja a másikat.
Azthiszem erre mondják hogy okosabb lett volna ha csöndbe marad....

Szerintem ez nagyon szomorú.
És nem is látni értelmét.
nem értem, hogy KN anyja miért beszél olyan dolgokról, amiben nem kompetens (pl. intelligencia)
Hogy kapna agyvérzést!
Sziasztok!
Bocsi ha idetévedtem, de ezt nem lehet szó nélkül hagyni, de ennek a nőnek kilóg a kapanyél a szájából.
Tipikus paraszt!
KN helyében én elbujnék a föld alá is....ilyen anyuka mellett.... Bár a lánya sem különb!
Nehari,de ez undorító!
hát szerintem ehhez nem kell semmit hozzáfűzni, a hang és a kép magáért beszél
Szimpatikus család
Ennyi...
Itt a 3. rész....

Dodor & Niki
vidázzá a kipufogóra teee
sosem értettem hogy ha valaki leír valamit egy nyilvános fórum oldalra az miért valakinek a háta mögötti sértegetés?
háta mögött=susmus?nem?


ööö még mindíg pártatlanul!
Sorry...mindenkitől.... igaza van Mininek..... csak én most láttam ezt nem tudtam hogy már ki lett vesézve.....
Gyere az LFP-be...
Houston we have probem...
TÖbbet ide tuti nem irok az Életben soha! Állandoan ez a hÜlye vita megy! hihetetlen...
KÖnyÖrgÖm hagyjuk mÁr abba! rÉg tul van mindenki a problÁmÁkon! ÜjÖn mÁr meg mindenki a fenekÉn, És hagyjuk mÁr a vitÁt!
sziasztok,
szeretnék tisztázni vmit.
Ez az első és remélem, hogy utolsó megjegyzés, amit valaha fórumba irok-jobban szeretem személyesen intézni a dolgaimat,és csak messziről követni, ami fórumon zajlik.
(nézzétek el,h nincs hosszú i betű a billentyűzeten)
tehát,én volnék a lány,akinek a tibi leüvöltötte a fejét több ember szeme láttára.
nem mennék bele túl mélyen a témába és SOHA de SOHA többet nem szeretném, ha a nevem felmerülne,vagy bárki a szájára venné a társaságból,mert kicsinyes és nevetséges,h ilyenekkel van idejük foglalkozni az embereknek,nekem van saját életem..

" férjem intelligensen kétszer-háromszor megkérte,hogy most hagyjon békén,majd később jöjjön oda,a leányzó meg csak nem tágított..Ezután kérte meg "csúnyábban",ha így tetszik,mert talán érthető,hogy párom kicsit kivolt,hogy "

blablabla

amennyiben a: "húzzál már innen a büdös picsába!
...nem érted,hogy takarodj!"
artikulálatlan üvöltése számotokra a kétszeri-háromszori intelligens megkérést takarja, akkor elnézést kérek, igazatok van...valóban intelligensen meg lettem kérve kétszer-háromszor...úgy látszik, csak én nem tudtam, hogy ez az.
De mindenkinek gratula egyébként....
Én is tudnék sértegetni másokat a háta mögött,de nem teszem, szerintem Te se! Köszi!