Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mind1 nekem ugy is az van...
akinek meg nincs ragassza össze színes Power Tape-pal...csak 1 5let
de ez már mult idő Zs.most jelen van.
Állítólag az összesen. Mármint a DT, R-széria, GSX-R stb. kupákon.

Tavaly is benne volt a műszaki kiírásban, de nem vették komolyan.
Hajniék beszéltek Rezső bával, és mondta nekik, hogy a lányoknál fogják nézni nagyon is :( Király!De a többi kupán is!
...tévedsz... 7 éven át keményen edzettem, heti 4-5 alkalommal, 2 órás köredzésekkel és edzői felügyelettel + edzéstervvel..
..tudom, miről szól a történet..
hát te biztos....
már aki..
kondizás alatt nem a konditermet értettem,mert ott csak csacsognátok....
Zsani, jól megijesztettél...mert nem tudtam milyen az új motorom alja, hiszen csak egyszer láttam élőben még....de ha jól stírölöm a fotókat, akkor zárt :)
kis inyenc.
szerintem a kondizás nem feltétlen a legjobb a motorozáshoz, legalábbis önmagában tuti nem.....

én úszok, futok, tae-bozok............a 250es után váltani az R6ra nem lesz könnyű, kell a kondi
én a félig ülő,kényelmesen hátradőlős sztorit szeretem
Szia,
a kawa-kupan, amikor indultam, valoszinuleg ugyanez a szabaly volt ervenyben (nem neztem utana). a Z-n senkinek nem tunt fel, hogy nemhogy hasidom, de SEMMILYEN idomzat nincs rajta nem tudom, ezek utan mennyire kell ezt komolyan venni...
esetleg ha alul a rest beragasztjatok szigeteloszalaggal, az segithet

arra mondjuk kivancsi vagyok, hogy a Z-nel megfelel-e az a kis teknoszeru idom, amit lehet kapni hozza
az igaz..háton feküdni azé még csak bírok
ez melyik kupában szabály?
Új info:
Most tudtuk meg, hogy aki versenyezni akar annak kötelező az alsó zárt idomzat! Ami azt jelenti, hogy kell venni idomzatot sajna, nem lehet úgy megoldani hogy csak az alsó idom a versenyidom, mert nem lehet összeilleszteni, ez sajna a gixxereknél van így leginkább, a műanyagozást ugyan meg lehet valahogy oldani,de nem lesz szép és a gyári idomot kár összecseszni.
Csak, hogy nehogy ott lepődjön meg valaki..

Engem szétvetett az ideg, mert most lett kész a mocim.. (gyári mintára, de pályaidom) erre kiderül, hogy nem jó.. Párom kitalál rá vmi eszkábálást azt mondta.. de ha most újat kéne vennem, én nem indulnék ....

Egyébként mi van azzal, aki SV 650-nel, vagy ducatival akart indulni? Az bukja? szóval ez azért elég gagyi lett így.. :( Sajna!
Ha a gépátvételen (a gányolás után) is közlik, hogy nem jó, akkor hagyom az egészet a francba.. :(
Kiváltom a licencet, mert a nyílt napokon menni akarok kedvezménnyel, de akkor nem indulok a versenyeken.

Egyébként most szervezünk egy egy kupasorozatot a Kakucs ringre és a Eringre is csajoknak... ott nincsenek ilyen szabályok! :) hála istennek.

A részleteket írom, ahogy meglesznek a dátumok!
ribanc
nincs (most) neked annyi szuflád more
dehogy ajánlgatom.meg mé ne? he?
Sziasztok....esetleg aki már nem bírná annak...Kawások előnyben...nemsokára Zx-kupa is itt van....

http://www.sportmotor.hu/motor...
ne ajánlgasd itt magadat
hello csajok.nincs egy pályázós idő ugyhogy most inkább tessék kondizni,mert arra is szükség lesz.napi 3-4 szex jó erőben tart
ahh tényleg, igazatok van.

Suzuki GSX-R 250
évjárat: 1987 év vége
súly: 160 kg
színe: piros / fekete
műszaki érvényessége: 2010.07.14
tavaly kapott vadi új Metzeler lesertec gumikat
Kiváló kezdő motornak
a kipufogója rozsdásodik, azt rendbe teszem, illetve egy eldőlés során kitört az egyik index lámpája, azt is kicseréltetem...
a km állását meg kel néznem
Irányár: 280.000 HUF
képek:
http://www.gsxrfans.hu/index.p...
Ancsy , megint bejött, hogy szorítottatok Köszönöm
Sandra,gondolok Rád,aztán tessék beszámolni ám!
Jaja,én is ezt szerettem volna kérni...Kicsit bővebb infó:)))