Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szisz!
Adatokat küldhetnél róla. Évjárat, részletek, ár :) egy fénykép?! Úgy kicsit könnyebb ajánlani!
Köszi!
Persze, köszi, ha felteszed a hírt. Ki tudja hátha valakinek van ismerőse, aki most barákozik a motorozással, jó ha minél több helyen van. Első motornak tényleg tök jó, még a pályán is megállta a helyét, pedig nem fiatal, és nem is igazán pályamotor :)
Igen új időszámításba léptünk, végül is majdnem január 26-tól, mint a kínai újév
Ancsy küldtem üzenetet privibe
Hú Zseby, na te aztán kimondtad a tuti frankót!.....egyet kell,hogy értsek Veled, de tényleg!
De reméljük innentől ez máshogy lesz már
Szia Foxy,tökre egyetértek Veled!
Attól,hogy vki vhol tag,még lehet jóban más klubbok csajééival is.Simán.Nincs ezzel semmi probléma:)))))
Mizu veled, igen el vagyol tünedezve,sok a meló?
Vagy elbújtál mocistul az erdőbe?
Szép lett a 2009-es dizájn
Köszi a medencés infókat:))))
Ja és mi fórumunkra is felírom a motordolgot, ha megengeded persze
Hát mi Alsópáhokon voltunk Milánnal és nagyon élvezte a medencéket...Valamikor valahogy biztos elmegyünk ide is, muszáj lesz,csak még kicsit nőjjön...Bár már így is elég vasgyúró, mindenki azt mondja, hogy nem alultáplált
De hát szeret enni:)))))))
Majd lemozogja!
Ha tudtok valakit akit érdekelhet kezdő tanuló motornak egy GSX-R 250es, az légyszi szoljon. El szeretném adni, mert nagyobbra váltok. kösszi
Kimonottan nagyon kicsiknek nem nagyon láttam külön medencét...de lehet hogy csak nem figyeltem. inkább a nagyobb gyerekeknek van rengeteg lehetőség, csúszdák, szörfözés, hullámmedence...de lehet van kimonoddan pancsoló is, de én az nem láttam. Amikor mi voltunk rengetegen voltak...
Egyetértek:)))))
Ahogy azt már privátban is megírtam:)))))
Hááát minden megtörténhet, rettegj....
Remélem holnap nem Bab lesz az ebéd
Mi is voltunk már itt, van egy jó nagy gyerek medence, 3 csúszdával, 1 a miniknek, meg van egy jó nagy játszó tér ahol tele vannak különböző képességfejlesztő játékokkal, csúszdákkal kockákkal, viszont mindezeknek a gyerekek olyan 2 éves kortól tudnak örülni, mi szinte végig a nagyobb meleg vizes medencében voltunk a gyerekmedence igazából élvezhetetlen, egy pici babával nem érdemes befizetni a drága belépőt, mert a nagy meleg vizes medence tele van mindenféle emberrel oda nem vinném be a babát, ha sokan vannak.Viszont ha gyerek nélkül megy az ember akkor nagyon jó kis hely, tele van csúszdával, meg minden félével egyszer érdemes kipróbálni.sztem.
Várd ki elindulnak e , ha igen mennyien.....lehet addigra kinyírják egymást a számháborúban
Csajok én személy szerint mindenkinek drukkolok fügetlenül attól kinek mi lesz a rajtszáma....az már egy óriási dolog hogy elindultok és részt vesztek ezen a versenyed.....5-ös mindenkinek
..háááát.. a habzó szájú smiley-t elnézve, tényleg nem túl bíztató a helyzet..
javasolnám ezt indulónak
Ott legalább meleg van
A gyilkosság végrehajtva jelentem, minden Borsó kivégezve
Most folytatom a tyúk-pökölttel, tésztával, de szegény pára maradványa már nem zenél, s nem énekel...
mááá mindegy ez itt lassan úgyis a pokol legmélyebb bugyra
...hú, majdnem írtam valamit, de asszem megbotránkoznának páran..
te is orulhetsz, hogy nem a Zsebe-vel akar valamit csinalni
A rettegés foka, avagy gyilkosság egy kanál levesben"
zenés tyúkól-party a fórumon