Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos hiába vagyunk az Ő értelmi szintjén a személyinkbe más szerepel, és nem indulhat velünk mert kórhatáros a verseny
A tudást kell vinni egy versenyre a szám szerencse vagy jön vagy nem! Lennék én dupla0 is leszarom ha tudom hogy odabaszok mindenkit! viszont kellemesebb érzés lenne azzal a számmal nyerni amit mondjuk kinéztem netán végigkiséri az életem Én mindenesetre nem a lánybunyoért hanem a motorverseny miatt leszek ott a futamon!
tudom, hogy utálni fogtok, de asszem most nekem a legjobb:
1. baromira nem tudom, hogy ki melyik brigádhoz tartozik, és még csak nem is érdekel
2. olyan számot választanék, ami eddig senkinek sem kellett
3. ..és még csak nem is indulok a versenyen..

Indíttatom a keresztlányom , pocketbikkal és a 8as lesz rajta , mert különben is 8 éves és ez a szerencseszáma
TEHÁT 8-ast """NEM ADOM"""" DE NEM ÁM
de ha nemtudja ki a másik induló nem baj akkor is egyeztess!
..ne haragudj, de ha lesz másik induló is, akkor már egyeztetned kell..
Hááát nemtudom, hol akarsz rollerezni? és hova akarod tenni a rollerre a számot?
Az nem jóóóó, mert a végén 8-asnak nézik és azt már szeretné valaki
engem a nagy többség ismer
Akkor nézdd meg bab adatlapját az még jobb
ha rollerrel nevezek, akkor valaszthatok olyan szamot, ami mar van
az onnan tuti nem latszik, h van egy felig elrohadt kaposztafej a kezemben es aki be mer szolni, ahhoz hozzavagom
ennyit a sportszeru viselkedesrol
Borsó, tedd a végtelen jelét a mocidra, aztán kalap-kabát..
..elnézést, de én nem személyeskedtem senkivel és nem is álltam egyik oldalra sem.. , szóval ne forgassuk ki a szavaimat..
(a félreértések elkerülése végett.. )
Nekem nem kell köszönni semmit sem! És igen elgondolkoztam azon hogy miért van ennyi ilyen gonosz ember a világon!
Értsd meg kérlek nem arról van szó hogy önző lennék és nem adom....hanem az hogy elmondtam én is miért fontos....amire eleve egy gonosz válasz jött hogy én milyen ember vagyok amiért nem adom oda........ és megkerült!
Helló zöldség nem jól csináltad, először meg kellett volna kérdezni hogy lehet e ez a szám, nem ám csak így feliratkozni a listára
így van
erről eszembe jut az amikor becsöppentem szépen ebbe az egészbe és mindenkit királynak néztem csak azért mert mocija van! aztán az első összetűzésemnél már másképp láttam! jo nagy csalodás volt
Látom te is csak igy tudsz irni! Király hogy mindig vannak magukat fel nem vállaló de ugyanakkor mindenbe beleugató emberek!
vannak jó emberek és rosszak és ez teljesen független attól, hogy motoron pihentetia seggét vagy nem, sőtt még attól is hogy milyen motoron pihenteti. attól, hogy valakinek lesz egy motorja, nem változik meg. marad ugyan az az ember aki volt, csak importálja magát egy társaságba, ahol vagy szükség van a mentalitására/világnézetére, vagy nincs.....egy motor, nem határozza meg az ember ki létét!
Zseby ne lombozzál már le, olyan jó volt picit ovisnak éreznem magam egyébként teljesen igazad van! de azért megpróbálunk felülkerekedni az apróságokon és egy jó kis versenyt - motorozást összehozni.
Hello tyuk-ól :D

[12310] január 23. 08:08Csajok,aki indul a versenyen, bővítse a listát nevével:

1) Seszty - 32 nem adom!
2) Hajni - 91 én sem adom!
3) Ibolya - 16
4) Zsó - 13
5) Orsika - 12
6) Zsani - 11
7) Pici-R - 9
8) Gemi- 23
9) Viki - 26
10) Kelly - 14
11) Katona Klaudia - 48
12) Bálint Nóri - 8
13) Őze Brigitta - 19
14) Kissné Ancsy - 4 vagy 27 (ha indulok)
15) Molnár Ági - 82
16) Horváth Ildi
17) Matuz Viktória
18) Bertha Mariann
19) Borso - 78, hamar a 12 foglalt es a jelek szerint hamarosan atis vagjatok egymas torkat
Teljesen igazad van , így igaz!
Köszönet Ritácskának is ezért.....elgondolkozhat rajta....
számháború.. ..mondjuk az olcsóbb és biztonságosabb.. ...bár ezek után ezt sem merném tutira kijelenteni..
Gyanús nekem ez a csend , mindenki kint van az irodában. Tiszta dallas