Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok lányok-srácok Ki minek érzi magát
Ancsy csütörtök 9 a vizsga , szorítassz értem, megint?
Dede, ne már hogy ne.Aztán majd jóóóól lecsekkolunk benneteket fürdőruciban
motorost ,medencében?nemá.
Jah,már gondolkodunk rajta,mikor menjünk el,kéne ott csapni egy jó nagy motoros összeröffenést.Milyen király lenne, nem?:)))))
De haragszunk,tessék parókát venni és gyühetsz,ugye Krézi?
Na ninne mán e ki van itt e?
Szijjaaa.feltöltöttem a vidit...a nem motoros vidik közé...Még generálják...
Remélem nem haragszik meg senki hogy beirtam ide....hozzátok lányok......
De csak hétköznap mert akkor olcsóbb....
Szió drága!
Mizu?
Már azt hittem,el vagyol itten tünedezve...
kéccsókom
Ide el köll menni eccer!
http://www.aqua-world.hu/
Bár én nem az idény elejétől fogok menni, de remélem a 18as még szabad, mert az új R6osomon, már az a rajtszám van, gondoltam hátha szerencsét hoz nekünk, megtartom :)
akkor ezek szerint nem lehet rozsaszin a rajtszamom?
es azt sem lehet, hogy a tobbiek rajtszamaival korberagasztom az enyemet?
apppaaaaam, ezt a kiszurast
A tegnapi számmisztika, és nem számháború folytatásaként a rajtszám méreteket-színeket kiemeltem az alábbi szabályzatból (by BR). Érdemes betartani, hogy gépátvételnél esetleg ne jelentsen problémát (nem lehet tudni, mennyire veszik szigorúan a Hölgy Kupában).

„Itt vannak a 2009-re érvényes műszaki szabályok
Elkészült a 2009-es műszaki szabályok fordítása, és lektorálása. A szabályok nem csak az Alpok-Adria Bajnokságra érvényesek, de a legtöbb hazai versenysorozat is e szabályok alapján zajlik.”

1.3. A rajtszám színe
A 125 köbcentiméteres Sport Kategóriában a rajtszám háttere fekete, a szám fehér szín a RAL kódok alapján a fekete 9005, a fehér 9010 kell, hogy legyen.
A motor elején elhelyezett számok mérete:
minimum magasság 160 mm
minimum szélesség 80 mm
minimum betű méret 25 mm
A motor oldalán elhelyezett számok mérete:
minimum magasság 120 mm
minimum szélesség 60 mm
minimum betűméret 25 mm
A rajtszámokat és névtáblákat a motoron az alábbiaknak megfelelően kell elhelyezni: egyet előre, a jól látható terület közepére vagy kicsit odébb az egyik oldalra; egyet-egyet az ülés bal és jobb oldalára vagy egyéb jól látható helyre. Alternatív lehetőségként az ülés mögött, keresztben, ahol a szám teteje a versenyző felé néz. A számnak azonos méretűnek kell lenni, mint elől. A számnak jól láthatónak kell lennie a nézők és a hivatalos személyek részére a versenypálya mindkét oldaláról. A rajtszám megfelelőségét illető vitás kérdésekben a döntés a Technikai Igazgatóé.

5(6).3. Rajtszám színek
Stocksport 600: Piros háttér, sárga számokkal, a RAL színkód táblázat alapján használandó színek, 3020 a piros esetén és 1003 a sárga esetén.
Stocksport 1000: Piros háttér, fehér számokkal, a RAL színkód táblázat alapján használandó színek, 3020 a piros esetén és 9010 a fehér esetén.
Az elöl elhelyezett rajtszámok kötelező mérete:
minimum magasság: 160 mm
minimum szélesség 80 mm
minimum betű méret 25 mm
Az oldalt elhelyezett rajtszámok kötelező mérete:
minimum magasság: 120 mm
minimum szélesség 60 mm
minimum betű méret 25 mm
A rajtszámokat és névtáblákat a motoron az alábbiaknak megfelelően kell elhelyezni: egyet előre, a jól látható terület közepére vagy kicsit odébb az egyik oldalra; egyet-egyet az ülés bal és jobb oldalára vagy egyéb jól látható helyre. Alternatív lehetőségként az ülés mögött, keresztben, ahol a szám teteje a versenyző felé néz. A számnak azonos méretűnek kell lenni, mint elől. A számnak jól láthatónak kell lennie a nézők és a hivatalos személyek részére a versenypálya mindkét oldaláról.
Világos színű burkolat esetén a piros rajtszám alapját legalább 8 mm vastag fekete kerettel kell ellátni.
A rajtszám megfelelőségét illető vitás kérdésekben a döntés a Technikai Igazgatóé.
Ancsy!

Párod eladta már a Mivv dobot?
Én meg egy hülye.......
Nemadom :P:P:P Miért pont a 23-as? De az elöbb én is leirtam a véleményem, ez már csak vicc:):)
nemtom én sem, reggel rápróbálom
jól sejtem, ezt a labdát hagynom kellet volna?
Hoppáhoppá! Remélem a 600-ason nem olyan a féknyereg
Ha leülsz rá akkor mi is van?
ez az a csomag, amiben ZZR fékbetétek vannak? lehet, megtartom...
HáziPálinka Semmi Hjúlettpákkárd meg semmi hülyepicsa....
Hello!

Én sem tartozom egyik Klubba SEM, mégis választottam számot, senki nem kényszerített rá, és senki nem állított választás elé!

A 23-as szám, szerencseszámom, elég régóta mindenhol ezt a számot használom. De ha nem lesz az enyém, háát kit érdekel?! Nem ezzel fogok jól vagy rosszul menni...a szám a bőrruhámon ugyis rajta lesz

Amugy meg Repsinek 100%-ban igazat adok, és elgondolkoztam én is, hogy biztos akarok-e indulni ezekután?!?! Mert tuti lesz 1-2 olyan ember,aki megakarja mutatni h ki a f*sza gyerek,és emiatt mások buknak majd el... Ebből én nem kérnék.
nem szoktam fordítva állni a járdaszegély mellett.. ..no meg felfordítva, megfordítva vagy kifordítva?