Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazi kannibál vagyok, már eszem is a Borsót közben persze a békére gondolok akkor így oké minden, ugye...
békéről írsz és Borsóból meg levest akarsz csinálni? ..hát hogy legyen itt nyugodt az ember lánya..
... béke és békepipa, azaz borsóleves a billentyűbe , mert épp az az ebéd amit kanalazgatok írás közben...
ne öljük.. vagyis már nem öljük.. béke - nyugalom by eszti
ez az, ez az.. szeressük egymást gyerekek.. de tényleg !

annyi szarság van mostanában mindenfelé legalább mi nem öljük egymást..
Teljesen igazad van!

Itt nem az a lényeg, hogy ki hova "tartozik"!

Lásd: Regeltem én is egy csajos klubhoz, DE ez NEM azt jelenti, hogy másokkal nem szeretnék ismerkedni, mert más klubhoz tartoznak! Engem nem tud befolyásolni senki!

Egyszerüen csak szeretném jól érezni magam motoros lányok társaságában! Lehet, hogy naív vagyok, elismerem, de az én egyik nagy álmom: csajokkal mocizni................
na végre...
Kedves Aggódó Lányok!
A tegnapi számháború elült, béka, azaz béke honol a háttérben.
Úgy gondolom mindenki levonta magának a következtetéseket, tanulságokat. Ezentúl igyekszünk bebizonyítani, hogy a motoros-kupás csajok egy összetartó csapat, akik tiszteletben tartják egymást, és csak jót olvashattok rólunk
Így lehet fenni nyugodtan az esernyőket, beszerezni és behűteni a söröket.
Remélem nem gond, hogy ezt leírtam többünk nevében. Szép napot
szerintem itt nem az a baj, hogy ki milyen számot választ, hanem az, hogy nincs egy közös fóruma a versenyen indulóknak..
..legyünk őszinték: az, hogy melyik csapat mit egyezkedik a saját körein belül, egyáltalán nem mérvadó és nem vonatkozhat kötelező jelleggel senkire sem..
..az megint egy másik kérdés, hogy elítélendő-e, ha valaki nem csak a száját jártatja, hanem cselekszik is.. ..pl. mi van akkor, ha valamelyik versenyző egyáltalán nem netezik, nem is foglalkozik a különböző brigádokkal, hanem fogja magát, és szépen elintézi a dolgait és regisztrál magának rajtszámot is.. gyanítom, hogy lendületből lenne 2-3 csaj, aki ki akarná tépni a szívét, holott ő csak tette a dolgát úgy, ahogy az a szabályzatban le van írva..

..én ezért tartom nevetségesnek ezt az egész számháborút, mert mindegyik klub szentírásnak tekinti a saját egyezkedéseit, köpköd a másik csapatéra, holott egyik sem kötelező érvényű, mert mindegyik csak üres szövegelés, ha lépni nem lép senki..

..azt meg már meg sem merem kérdezni, hogy miért várja el bárki is, hogy a másik tekintettel legyen rá, ha ő ugyanezt már nem adja meg..
Nagyon sajnálom, hogy ilyen hozzászólásokat kell olvasnom!
De nem is értem................ Mindenki szíve joga szerint választ számot, azt ami kedves neki és úgy érzi szerencsét hozhat!

Nálam természetes, hogyha foglalt az a szám amit kinéztem, akkor keresek egy másikat............. nem kezdek vitatkozni, nem kezdek sértegetni senkit.
ezeket miért ide írkáljátok?
Hát 10 rongyból ilyen benzinárak mellett, azt hiszem olyan 4szer teletankolom a motort. Azzal meg elmegyek minimum 1200km-t. Abból megvan már a Horváth tengerpart? Bár lehet megőszülök mire odaérek.
Szerintem ez kicsit sok érte, de 1x talán ki lehet próbálni.
A.K.C.I.Ó.S! Szupermoto szett. Gyári SM kerék, 320 mm-es úszóágyazású braking féktárcsa + adapter. Fix ár 250.000 Ft.
Beépíthető: DRZ400S,SM,E,RMZ tipusokba. A km hajtást is tudja.
Tel: 20/352-6461
te a kukoricában motorozol egy desmoval?
húúú de lazaaa...
9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9
A 9-est le se irdd mert rögtön botrány lesz
Hú, tudom,szigo....Juj,akkor tessék tanulni,az nem lesz könnyű:)))))
De naná, hogy szorítok,szorítunk:))))
Ez az utolsó,ugye?Hát akko hajrá és jöhet a megérdemelt motorozás....
Nem tudod azt véletlenül,hogy pancsoló gyermek medencéik vannak?Melegvízüek?
Na jó reggelt!

Elült végre a vihar... így már szivesebben nézek ide be
Én voltam már itt, nincs messze tőlem. Klasssz, de az átlag lakosságnak kicsit drága...meleg medence kevés, de sok gyermekélmény elemmel van ellátva. Viszont van jó úszó része is felnőtteknek. Azért klassz..de szerintem kicsit drága ahhoz képest, amit nyújtani tud. Kb. 10.000 egy nap szaunával
De nagyon.... :P:P