Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mivel járatom le magam szájhuszár! Én az arcomat adom a dolgokhoz nem járatom bele arctalanul a pofám a dolgokba! Véleménye mindenkinek lehet csak kérdés hogy ki meri felvállalni és odatenni magát hozzá
na, ölég vót! régebben jobb volt ez a topik, mikor több volt itt a fiú
Ja igen pont erre vágyom! Köszi az ötletet!
Ez már kezd beteges lenni.
Egy csúnya szó sem hangzott el!
RÉSZEMRŐL LEZÁRVA!
Mindeneki gondol amit akar!
Tökmindegy mivan abba a blogba, másnak is jenthet az a szám bármit is, nem csak a Rita létezik vedd mááá észre magad nem zavar, hogy magadat járatod le? Mi van nem tudja magát megvédeni a Picike? Javaslom csináljatok Ritácska fanclubot!
pedig jobban járnál, mert azoknak még a boksz is olcsóbb
Kedves Fidler Rita!
Elérted a célod,ugye bódog vagy?
Te is nagyon korrekt vagy.Lehet elvittem a számot, de ez legalább olyan gusztustalan,amit itt te kigeneráltál ellenem!Mert négyszemközt, na azt te nem tudod rendezni és megbeszélni.
Befejeztem,anyázz,ha jólesik nem érdekel..
Kár, hogy nem lehet pontozni a hozzászólást. kutya 10 pont!
Azthiszem inkább az szóljon bele a vitába aki az arcát is hozzáteszi arcnélkül énis tudok ugatni!
kikérem magamnak, nem vagyok német - és ne említsd a háborút!
A sérelmeteket ugyis letudjátok versenyezni! Tök mind1 ki mit mond! a szám sorsa eldölt! most már a pályára koncentráljatok!
Ez inkább kínos mosoly, aztááá nem ám otthon bőgsz , inkább menj és vigasztalásképp fújasd le a ruhádat nehogy aztáá valaki lekoppintsa a feelinged
Te nagy arc.Vállald már fel azt a sunyi fejed, ha így beírsz:)))))
Nos de azért azt ugyeábár tudjuk mindketten hogy Ancsy tudta hogy Ritának melyik szám kell..?! Gondolom nem csak a 9 est tudta választani! Rita blogján pl. már igen régóta kint van a 9es meg aki ismeri az is tudja hogy miért 9 a 9! Minimum tiszteletben kéne tartani a másikat! Itt nem kell dobáloznia senkinek! Lesz alkalmuk lejátszani a pályán! A tudás dönt végülis motorversenyről van szó!
Igazad van,bár nem ismerjük egymást:)))))
Gyerekek, gyerekek,

a nélkül hogy bárkivel személyesen találkoztam volna, vagy bárkit védenék

1, Ha van egy előzetes megállapodás, akkor milyen motiváció kell ahhoz, hogy valaki SZÁNDÉKOSAN ellene menjen?
2, Ha problémás az a kiosztás, akkor nem az van hogy ahol felveződött , ott kell azonnal reagálni rá - csak hogy tudjon róla, akit érint, értitek...
3, Ha vita van, akkor meg csak van legalább egyetlen tény/adat nálam (vagy épp a másiknál?) ami igazolja a jogosultságát arra a számra - és a vita már el is dőlt

és ne mutolsó sorban: baszki csajok, rosszabbak vagytok mint a büdöslábú kanok.
Nekem a legnagyobb ellenfelem (nem ellenségem!) szerelte a motoromat a szünetben, h ki tudjak állni ellene az utolsó futamban... mi lesz a versenyen Veletek a versenyen ( ami lássuk be, nem OB hanem egy Karalábé Kupa) ha már most mérgezitek a légkört magatok között ?!

...Illa berek...a motorosok jó Emberek - nem árt sokat mondogatni, mielőtt az a vád ér valakit: nem Motoros, csak Motort vásárolt magának...
Az a lényeg, hogy Ancsy tudta hogy Ritának kell az a szám, mert meg is kérdezte tőle, hogy nem e adná neki. Rita azt mondta fontos neki, és nem adja, de ő erre önkényesen magáévá tette. Minek kérdezi meg, ha mindenféle képp magáénak akarja. Elsunnyoghatta volna, és azt mondhatta volna ő nem tudta, hogy Ritának kell az a szám...
De már fölösleges erről beszélni, mert Ancsy elintézte a tutit
ui.: mrs
De igazad van 100%-ban,csak tudod amikor már hiába kérsz, süket füleket találsz és csak másnak lehet igaza,neked nem,akkor már nekem is elborult az agyam.elejétől kezdve bveszélni kellett volna közösen,felnőtt módra,nem így,ahogy lett.Részemről sajnálom,már nem tudom és nem is szeretném visszacsinálni...
Na én szerettem volna a 9 est, és akkor? Tök mindegy ki mit akar mert látod a Kiss család engedélye kell mindenhez....
Biztosan megint én vagyok a sökkent értelmű medvebocs, de úgy gondolom, az lehetett az "idea", hogy szépen összeírkálják az igényeket, oszt' egyszerre bekocognak kiváltani őket.
Ebbe rondított bele most a másik oldal.
Így van,köszi a beírást!
Én sört nem hoztam, mert ma még lehet vezetek, de kóla popcorn már van. Jobb mint a Maúnika só.
Na ha közbeszólhatok. Nem vagyok sem óvóbácsi sem bíró, így nem tudok és nem is akarok igazságot tenni. A mai világban sokan cselekednek, érvényesülnek úgy mint Ancsy, de nem biztos, hogy az undorító szó a legmegfelelőbb kifejezés. Szerintem kapásból a megbeszélésnél lett elbaszva az egész. Nyíltan, mindenkivel egyeztetni kellett volna, akinek nincs nete, valakinek telefonon kellett volna tarania vele a kapcsolatot. A rajtszámot meg nem úgy kitalálni, hogy nekem az 1-es kell hanem, első körben szeretném az 1-es, mert ez meg ez, ha nincs akkor egy másodlagos alternatívát kitalálni és ha tényleg mindenki keresztbe tesz, végszükség esetére egy 3. opciót. Ha ez mindenkinél megvan, akkor utána NYÍLTAN lebeszélni a dolgot és megtárgyalni mindenki mindenkivel, melyiket és miért szeretné. Szerintem így lett volna korrekt mindenki részéről és akkor nem lett volna semmilyen affér, és Ancsynak sem kellett volna elrohannia lefoglalni a számot. Hangsúlyozom, szerintem. Nem biztos, hogy igazam van.
Részemről oké a szám,ezzel így nincs is baj:))))
Csak már az elején így kellett volna:))))