Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt nem erről van szó mr Rita pártfogója, hanem arról, hogy nem e-mailben kell lefoglalni a rajtszámokat és másokat ki sajátítani , csak azért, hogy az ő akaratuk válljon valóra!
Ha akkorra rajtszámfaló akkor miért nem adta be a regisztrációját!
Ne itt sírjon a szája és a másikat vádolja! Annak van igaza aki előbb regisztrált, ugyhogy ne nyavajogjon senki, mert a dolgokért tenni is kell!
Már én is kezdtem unatkozni, vita nélkül nem élet az élet
hát attól függ kit kérdezel, mert ha minket akkor nekünk mindegy, ha a BR-t akkor nem lehet mert 3 jegyű, és a rendszer nem engedi a 3 jegyű számot, de ha esetleg német vagy akkor lehet mégis engedi a rendszer mert német szervezésen mindig 3 jegyű a szám én már voltam kétszer 911 mikor szóltak hogy csak két számot használhatok. úgyhogy lehet ezt még bonyolítani ha nagyon akarjuk
Te miről beszélsz?
Ja nyilván könnyebb megint mással foglalkozni mint a TÉNYEKKEL!
Én csak egy külső megfigyelő vagyok nincs részem az egészben de nagyon jó barátom Pici-R, és nem azért védem meg mert a barátom, hanem mert igaza van. Undorító amit Ancsy csinált. Milyen dolog ez hogy megkérdezem a másikat hogy odaadja-e a számát, azt mondja az illető, hogy nem és ő már csak azért is megszerzi magának? Felháborító esküszöm! Légy büszke magadra, és élvezd, hogy undorító, sunyi, nem is folytatom... módon megszerezted azt a számot. Mellesleg ha nem baj neked is volt számod kettő is (4 v. 27)... miért nem írtad ki, hogy 0-100-ig minden szóba jöhet, és jobban teszi mindenki ha nem is választ számot. Mindegy! GRATULÁLOK!
a lány az Ördögűzőből kérdezi, hogy megtarthatja a 666-ot?
Pattogatott kukoricát, sört előkészítettem, mehet a bunyó!
Nos akkor én is szeretném megkérdezni a LÁNYOKAT hogy lehet e, enyém a 91-es rajtszám?, indok mert tavaly is ez volt, de egyébkén nincs indok, mert csak!
Undorító! Rita nézz magadba kinek mit hazudozol, tanu van elég rá!
Teszek már az egészre! Nem a 9 es! Hanem ez ahogy cselekedtél! UNDORÍTÓ!
Még egyszer köszi Ancsy!
Mert szerinted ez akkor mi ha nem görénység?
Tényleg nem ez a lényeg, szerintem hagyjuk egymás motoros tudásának fitogtatását, itt nem erről van szó!
Rita, tudod sokan nem fórumoznak....Ennyi arról,hogy ki nem ért velünk egyet....okosabb lettél volna, ha csendben maradtál volna....
Egyántalán nem volt kedvem ebből az egészből megint csak egy ilyen orbitális levelezési kánaánt kihozni senkivel,de Rita drága megtette ismét, hogy beindult. Én nem szeretem,ha valaki azt írja nekem, hogy döntöttünk és fogadd el,ez van!Mert Ritácska ugye ezt írtad.Nem kell tagadnod!
És Seszty legalább felnőttként kezeli a dolgot és érti, mi a sérelmünk:)))))
Úgyhogy köszönet neki érte, hogy felfogta, mi mire gondoltunk ezzel az egésszel, hogfy mi volt a problémánk.Előbb kellet volna emailezni,hogy ezt szeretnénk,azt szeretnénk, nyílt fórumon, nem magatok között és nem tartanánk megint itt!
De légyszíves ne legyen már az, hogy mindig én vagyok a görény,jó?
Elég ha utáltok,beérem azzal is
Ja és az nem tűnik fel T hogy senki nem ért veletek egyet?
Pályamotorozásról, gyorsasági motorversenyről beszéltem nem gyorsulási versenyről, azon tényleg lehet többen vettél részt mert én egyen sem de nem ez a lényeg.
Miért van az hogy mások tiszteletben tartják a listát?
Miért van az hogy másik nem rohannak AZONNAL a ringre?

Mindegy akkor sem értek egyet. Ancsy írt nekem egy levelet ahol szépen megkér, erre én válaszolok leírom az okot.....erre mivel szeretném ha megmaradna nekem a 9 , ő kikerül és elintézi?
Ez neked a korrektség T?
Eszti és mi van azzal aki nem netezik? és nem tudja megkérni az engedélyt a többi lánytól? Én még gondolkodom rajta, hogy engedjem e neked ezt a rajtszámot
Bab! lehet több versenyen vettem részt mint te, de most nem ez itt a lényeg! A lényeg a Seszty beírásában van!
Ez tényleg jó ötlet, de mennyire örülne ennek a pályabíró
Seszty!
Örülök hogy végre van olyan beírás amivel ezt az egészet kellett volna kezdeni!
Látom nem vettél még részt versenyen, mi már jártunk többször úgy hogy kitaláltunk egy számot vittünk is olyan matricákat, és a regisztrálásnál mondták, hogy már foglalt a szám, így kitaláltunk másikat és áteszkábáltuk a számokat, nos ezen problémát akartuk megelőzni azzal hogy csináltunk egy listát kinek mi az a szám ami tetszene. Az hogy megbeszélés már ott nem jöhet létre, hogy van olyan lány aki nem netezik viszont elfog indulni a versenyen és aszem már neki is van rajtszáma, de senki nemtudja mi az, tehát lehet hogy még másnak is változtatni kell, de mégegyszer mondom EZ NEM LÉTFONTOSSÁGÚ PROBLÉMA , miért kellett ekkora nagy vitát csinálni egy ilyen dologból, nem értem.
BAB!
Nem biztos hogy a baj forrása mindig másnál keresendő, néha a saját házunk táján is keresendő a probléma! A BR-nél meg nem volt semmi, ők rendeznek majd kupát, csak szerintem nekik sem tetszett hogy a Ti klubotok emailek küldözgetésével probál előnyhöz jutni! míg más veszi a fáradtságot és kimegy ! lásd Ibolya aki kint volt és regisztrált! vagy Ti nem tudtok róla?