Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

..kezdj egy listát (akár itt) a nevekről, írd a sajátod mellé, hogy "NEM ADOM", aztán ezt lobogtatva már mehetsz a CSAM-ra balhézni..
Eszti!
hol lehet kiverni a balhet, ha a nevem mar foglalt
de komolyan valaki elvitte a Borso nevet
es nem is emlekszem ra, hogy barmikor ide regisztraltam volna
Nanana.én szigorúan egyedül járok a konditerembe,zenét hallgatok és edzem magam..így szülés után rámfér, meg hát vót karácsony-ez az...inkább a pasik,na azok tudnak ám csacsogni,meg szemet legeltetni!
Na Sandra,ennek örülök,nagyon,gratula!
Női kupa ügyben az új főhadiszállás a CSAM-on, ahol megpróbáljuk összeszedni a kupával kapcsolatos infokat, kérdéseket, válaszokat.
A béke- és nyugalom új szigete
http://csajokamotoron.hu/stati...
Fórum: Beszélgetés a versenyekről, pályamotorozásról
a régi Dunlopból lett Magyar Bajnokság, ezért pl a versenynaptárban már Magyar Bajnokság szerepel. A női verseny maradt Dunlop néven, mivel ez nem a magyar bajnokság része (ha az lenne talán Női magyar bajnokság lenne a neve). Ez olyan lesz mint egy klub-kupa. És amatőr jellege meg a nevezők miatt van, illetve hogy pl közös értékelés lesz minden kategóriára (125-től 1000cc-ig).. de asszem profi (vagy nem amatőr) női bajnokságot nem is lehetne kiirni, mert 1-2 emberre nem fognak versenyt rendezni..
Seszty, atolvastam es egyelore elbizonytalanodtam par dolgot illetoen.
Ugy tudom, iden nem lesz Dunlop Trophy, hanem magyar bajnoksag...vagy egyszerre a ketto?
"A VI. Dunlop Trophy 2009-ben MAMS Magyar Bajnokságként fog funkcionálni! Nem kerül kiírásra önálló bajnokság, mint korábban a Köztársasági Kupa volt. A Dunlop Trophy győztese Magyar Bajnok lesz! "
A noi pedig ezen belul elkulonulve Kupa marad? Es amator? Mit jelent, hogy amator?
szerintem a feeling kedéért is érdemes menni, én sem azért megyek, mert sok esélyem van ilyen kezdő motorosként elérni is bármit..
Nézd meg az adatlapomat ott van egy kép.. . de szivesen találkozom személyesen azokkal akik kérdőre vonják ezt mellesleg most is egy volt bajnokkal edzem
A pályaidomzat valóban nem drága! Nekem az Sv re kompletten kell idom ha szeretnék indulni de amikor megláttam az idomzat árakat akkor nem attol esett le az állam hogy mibe kerül! mindenesetre itt egy link akinek kell valami! link! és ez még szinte nem is a legolcsobb változatok!
Viking, tényleg, veled mizu? Te fogtál nagyvadat a vassal ha jól emlékszem..Lábad? és a vas?
Hali!
A lányoknak nem magyar bajnokságot írtak ki, hanem amatör versenyt. A neve VI. Dunlop Trophy Ladies Kupa - amatör meghívásos verseny hölgyek számára.
A 120%-os limit nincsen, eddig sem volt a DT-ben, és most sem lesz a hölgyeknél. Akinek érvényes, mért ideje van felállhat a rajtrácsra.
Az értékelés összevontan lesz, és külön értékelés, pontozás az amatör, N licences kategóriában. Mindenki értékelésre kerül, aki szabályosan leintésre kerül.
Persze, 12 éve kondizol, akkor mi ez a kép rólad?
Erre kíváncsi lennék én is...
Merre van az a fitness terem, én most alapozom megint, 12 éve kondizom rendszeresen, kondiztam élsportolokkal, és testépitő bajnokokkal :) lehet tudnék mutatni jó gyakorlatokat.
emailben küld el a cimet . .. . .
hát én sem szeretnék más csöpögő olaja,fagyállója miatt perecelni
én magam akarom elintézni
A versenykiirasban szerepel, akkor NEM szigor kerdese. Lehet, hogy fura, de szerintem palyara palyamotor kell. SV-re is van idom, es a Duc se csak Monstert gyart.
A palyazas NEM versenyzes, ne keverjuk ossze. Es az egeszben az idom a legolcsobb.
Amugy a kiirasban szerepel a 120%-os szabaly is...

A lanyoknak MAGYAR BAJNOKSAG-ot irtak ki, az nem az a szemethunyos kategoria...mint egy klubverseny, vagy markakupa...
kösszi :) bár igazából inkább az étrendemet kellett helyre tenni, most egy tesépítő kollégám 2 napja mondta, mikor mit egyek, hát megpróbálom :) a sport egyenlőre marad az úszás, kocogás ,tae-bo..de itt van mellettem a Colossum fintess center, ha ráérsz és elugrasz ide, szólj és csatlakozom, hogy megmutast mit kéne csinálnom
há nekem monnyuk küldhetnélegyet emilben
tudom hogy nem ezért (értem) jöttél,de lécci
Hi, Ha jó edzés terv kell, és esetleg segítség az edzéshez.. azt hiszem egy picit tudok segíteni.
Tavaly valóban vonatkozott az R-seriára, de gyakorlatilag egész évben figyelmen kívül hagyták. Ha abba gondolunk bele, hogy amúgy is kevesen indulnátok lányok, Rezső magával szúrna ki, ha emiatt nem engedne indulni bárkit is, hisz még jobban csökken a létszám, na meg a bevétel. Sztem nem lesz az olyan szigorú, de jobb félni....
..ez tényleg gáz..
nekem szerencsére jó edzőm volt, bár néha nem bántam volna, ha nem a saját edzéstervét próbálja kihajtani belőlem..
nem annyira régmúlt, és attól még tudom, hogy mi az edzés és a fegyelem.. ..mellesleg a téma az volt, hogy a csajok csak csacsogni járnának a terembe... ..pedig nem mindegyik..
Nekem nem jöt be a kondizás, szar személyi edzőm volt, és jobban érdekelte egyiket hogy koktélozni hívjon, másikat meg hogy edző ketyűt ajándékozzon, de a célomból semmit sem értem el.....az nem érdekelte őket ....ill. vesztettem 2 cm-t onnan, ahonnan nem akartam..
Talán ha kiheverem ezt a csalódást, újra megpróbálkozom