Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez komoly? ..csodálkoztam is, hogy nem említetted.. ..azé tudnak ezek valamit, mert Tarkáék, meg a többiek időben megkapták..
..hát akkor még egyszer boldog karácsonyt, Mutter!
R1 topic, 13232.
Ez már a harmadik topic ahova beírom...
Képzeld Zsebéby, pénteken megkaptam a Karácsonyi képeslapodat , amit ez úton köszönök!
Van 1 olyan sejtésem, hogy nem szerdán adtad fel....
Amúgy meg beveheti a M.Posta
p.c?
má nekem is csak rajcám lesz rajta.pohi neked adom a rencámom emlékbe...hogy ha tanákozunk legalább nálad legyen

Ez így van, de psssszt - rendőrök is vannak itt...
Uff! Jól szóltál És ha forgalmi rendSZÁM sincs a motorodon az sem érdekel tudjuk
Nem tudtam, h ez a lédizDT a rajtszámokért megy!
Téma befejezve, pofa lapos, húzzátok a gázt, aztán motorozzatok. Én már több féle számot használtam, de ahogy megnyomom az önindító gombját, már kurvára nem érdekel milyen szám van a motor oldalán. Térjetek már észhez!
nem kell a csikönökkel (akinek nem tojása nem ül rá ) együtt menni, meg téridőkontinuumot ugrani, kanyarodni meg tucc
le lehet fűrészelni a nyeléből
..ha indulnék, csak te tartanád.. (csak majd tartsd alacsonyabban.. )
..nem tartom olyan szintűnek a "tudásom", hogy elinduljak.. illetőleg egész eddig még ahhoz is nyúl voltam, hogy felmerészkedjek a pályára (tudom, hogy hiba, idén muszáj lesz, megígértették velem )
..másrészről nem is biztos, hogy fel merném vinni a Babyt ebbe a chicken-fight-ba, mert a mocimat egyedül is össze tudom törni..
a.) nem kerdezted
b.) egy versenyen mar indultam
c.) ebbol a helyes kis hajhuzogatos bulibol en sem maradhatok ki 750-ben olyan kevesen indulnak, h allandoan dobogos helyen fogok beerni
nem is mondtad hogy versenyzel ujabb dolgok
en csak azt sajnalom, hogy ebbol a joooo kis frocskolos kopkodesbol kimaradtam
de vajon ha senkit nem ismerek, akkor mindenkitol retteghetek majd a palyan, hogy kiuti alolam a motort na majd gyorsabban megyek
számok,számok,számok......a pályán csak 2 szám számít: hanyadik vagy és amit stopper mutat. a többi mehet a levesbe
Sziasztok Csajok! Nekem nagyon régi álmom volt a motorozás, majd amikor végre meglett az első saját gépem, majd egy év múlva elgázolt motorostól együtt egy idióta autós, és a jobb térdem teljesen széttört, a dokik a szüleimmel együtt imádkoztak h legalább járni tujak "rendesen", segítség nélkül. Saját akaratomnak köszönhetően sikerült úgy összeszednem magam 4 év alatt, hogy megvettem életem nagy szerelmét, a mostani gépem. "Isten csodájának" tituláltam majdnem h a tavalyi pályázgatásokat tetőzve idén versenyen is indulhatok... de sajnos ha belegondolok h milyen feszültség lesz a pályán, inkább lemondok a versenyzésről, nekem többet ér, ha nem töröm össze magam, és még sokáig motorozhatok! Mindenkinek szeretném javasolni: ne menyjünk már fejjel a falnak! Nem ér ennyit az egész! Nekem tök mindegy lett volna mi a rajtszám, örültem volna ha ott lehetek! De inkább nem... Ne hari azoktól, akikkel együtt "buliztunk" volna a pályán!
még jó hogy én se indulok mert át kéne szabatnom magam
Jól mondod Öreg...

És az egyik fél már meg is tette azt a -nem kis- gesztust, hogy "Ok, legyen a tied. Sok szerencsét hozzá!"

Aki ilyen gesztusra képes, arról már alapból okafogyott dolog feltételezni, hogy bármilyen akaratlagos rossz szándékkal kezdte a vitát... Azért ez is sokat elárul.
ezt bebukta szegény , csak nehogy sírógörcsöt kapjon
egyébként indulhatnál...tartanám az esernyőt
Miért nem indulsz?
nyomjátok csajok :
can i get your...
nyílván az ismerőseid , azért csak csak megimsernek