Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

..látod, Kutya, én ezért tartom ostoba mondásnak: vannak jó emberek, és vannak rosszak.. van, aki vett motort, és van, aki nem.. az már más kérdés, hogy éppen hol vannak fedésben ezek a dolgok..

Lányok, asszonyok! ..ismételten sikerült megerősítenetek abban, hogy miért is nem akarok én egyik csapathoz sem tartozni, miért utasítottam vissza udvariasan a megkereséseket... Ezzel a tyúkól-harccal nevetségessé teszitek magatokat, és az ember már nem azért fog kimenni, hogy megnézze, mit tudnak a csajok, hanem azért, hogy lehessen kicsit mártogatni, meg röhögni..

.."gratulálok, büszkék lehettek magatokra"..
érdekesek vagytok így jóval 20-on 30-valahány éveitekkel ekkora vitát csapni pár hülye számokon... .már nem azért, de ez a vita tiszta olyan mint annó az ovis, dedós viták. Ha ennyi idősen ilyen gondot okoz, hogy kivállaszatok egy rajtszámot, inkább sorsoljátok ki őket valahogy pl kalapból húzás, lottó sorsolással vagy tökömtudja, és koncentráljatok a versenyekre. Tudtommal motorversenyezni akartok nem számháborúzni..
vagy lehetne 9x mert ugye Jeff Ward is 3x-el megy.

jah várj nem jó! Wardnak a 3szoros AMA SuperMoto címgyőzelem elismerésére engedélyezték.
Arra mit léptek , az új szabályzat szerint római számok lesznek a gípsárkányokon
a számod még mindig 07? Ó rendicsek!
esetleg egyikőtök mehetne 9-essel, másik meg 9.0-val mert hát ugye az is kilenc
pffff..motorozó nők...
:)))
beszarok
Megkeverem újra a paklit ha kell és még jósolásba is belekezdek
Na most már ne zavarjatok jobban össze
Az biztos , már csak én is kimegyek az ismerőseim miatt , egy jó hideg sör mellett. Pártfogolok
kutya. bá ha lehet én is hozzászólnék a diskurzushoz, két gyönyörű magyar közmondással (vagy talán közhely):

1. Okos enged, szamár szenved!
2. Győzzön a jobbik!

azt hiszem ezzel minden véleményemet leírtam a vitáról.

Nekem Isten adta a 24-es számot, amivel ezután versenyezni fogok. aki ismer, tudja miért. de ha valaki azt mondja nekem, hogy ő bizony csak a 24essel szertne menni, hát legyen! nem ez számít!
Vagy csakazértis eljön mindenki és jó nagy kavalkád lesz, fú én már nagyon várom azt a zűrzavart. Aszem érdemes lesz kijönni megnézni az első versenyt!
Hát neked akkor biztos nem fog szerencsét okozni , de másnak annál inkább.
DE a legjobb , hogy a versenyt a szerencsére alapozzák , így is lehet.
Láttam a listát de azt is olvastam hogy Ancsy megkeresett priviben. És azt szűrtem le hogy nem egyeztetek meg. Erre írtam a mondandóm második részét..
és a fele el se jön mert mind besértődik
Jól van te tudod, bár én most elbizonytalanodtam, félek a 9 es szám nem fog szerencsét hozni, lehet nekem sem kell a 91-es
Szerinted ez mégis mi?

[12310] január 23. 08:08Csajok,aki indul a versenyen, bővítse a listát nevével:

1) Seszty - 32 nem adom!
2) Hajni - 91 én sem adom!
3) Ibolya - 16
4) Zsó - 13
5) Orsika - 12
6) Zsani - 11
7) Pici-R - 9
8) Gemi- 23
9) Viki - 26
10) Kelly - 14
11) Katona Klaudia - 48
12) Bálint Nóri - 8
13) Őze Brigitta - 19
14) Kissné Ancsy - 4 vagy 27 (ha indulok)
15) Molnár Ági - 82
16) Horváth Ildi
17) Matuz Viktória
18) Bertha Mariann
DEHOGY! Isten ments hogy elvegyem!
De aranyos vagy köszönöm!
Hazamegyek bedobok én is egy sört
Én annyit tennék hozzá hogyha nekem kell valami, akkor megszerzem. Én pl a 79-es számot néztem ki magamnak. Ha valaki bejelenti hogy neki is kell, tuti előbb lépek hogy az enyém legyen. Főleg ha olyan sokat jelentene nekem az a szám mint ahogy hangoztatom. És ez most mindkét félre igaz. Akinek fontos a szám, szerezze meg. Ne 150 ember véleményét kérje ki hogy övé lehet-e..
Eleve csinálni kellett volna egy listát amibe mindenki felírja mit szeretne. Ahol ütközések vannak, ott megbeszélni tutira hogy ki mond le. Ha egyik se mond le akkor gyorsba lépni hogy a tiéd legyen a szám, ne másé. Ezen nincs mit csodálkozni. Ha valami nekem fontos, akkor leszarom hogy másnak is az.. ennyi...
Én is a 23-ast akartam , vagy a fordítottja is JÓ LESZ! NEM ADOM!
Ne dícsérj, mert még "Pici-R - Drukk-R" nek kiáltanak ki...

Nem én találtam ki ami ott van leírva: egyszerűen ezt éltem meg. És élménnyel csak sokkal több jött így, hogy barátságban sőt: szinte egy családban éreztük magunkat a versenyek alatt.
A kupáim száma nem lenne több, ha egy arrogáns bunkó fasz vagyok, akkor sem.

És hogy mit jelent a rajtszám: amikor a kórházban közölték - SOHA nem versenyezhetek többet, összetörtem. De a bukómon azóta is ott áll a # 14, ahogy évekkel ezelőtt is ott állt már...
Futtatni ugyis tudod magad
Pici-R én nagyon szívesen odaadom a 91-est, ha esetleg az úgy jelent neked valamit én meg majd jól elveszem Gemi 23-asát, mert az a szerencse számom, bár még sosem hozott szerencsét, de mindenhol szerepel a családunkban na jó csak viccelek, ha kell tényleg odaadom nekem meg majd ami marad...
Amúgy neked is mekkora szád van azt még az arcod sem mutatod!