Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez jó ötlet
Atyaég, ez jobb mint a dallas...!
Fessetek fel a motorokra vonalkódot, oszt' jóvan'.
Magyarázat a nem adom mellé, ami úgymond - vicces - volt, csak a smile-k és a kacsintó jelek már nem kerültek ide sajnos, amiből adódott a félreértés:
Kedves Hölgyek, akik tervezik, hogy indulnak a kupában.
A rajtszámokkal kapcsolatban lenne egy tiszteletteljes kérésem, és hangsúlyozom kérésem, ahogy eddig is mindig csak kértem. A 32-es rajtszámot használom 2004-óta, az azóta kiváltott licenceimben is ez szerepel, illetve eddig is ezekkel versenyeztem, valamint a folyamatban lévő kiváltandó licencemen is ez van. Ez amolyan kabalaszám, főleg párom ringes balesete óta, így szeretném megtartani, ha lehetséges. Köszönöm.
Bab!
Az irodában azt mondták hogy Emailben nem fogadnak rajtszám foglalást, akkor miről beszélsz, ha van licencigénylő, van befizetett pénz van rajtszám!
Ti a listát bekopiztátok amit gondolom kitaláltatok magatoknak , de másnak miért nem lehet ugyanolyan szám és lehetett volna megbeszélés tárgya, de milyen dolog hogy nem adom, enyém!
ezek után a többi lánynak a kényszerszámok maradhattak, miért nem bocsátottátok megbeszélésre itt is nem csak a saját magatok körében?
[12310] január 23. 08:08Csajok,aki indul a versenyen, bővítse a listát nevével:

1) Seszty - 32 nem adom!
2) Hajni - 91 én sem adom!
3) Ibolya - 16
4) Zsó - 13
5) Orsika - 12
6) Zsani - 11
7) Pici-R - 9
8) Gemi- 23
9) Viki - 26
10) Kelly - 14
11) Katona Klaudia - 48
12) Bálint Nóri - 8
13) Őze Brigitta - 19
14) Kissné Ancsy - 4 vagy 27 (ha indulok)
15) Molnár Ági - 82
16) Horváth Ildi
17) Matuz Viktória
18) Bertha Mariann
Senki nem döntött semmit, csak mindenki felírta ki mit szeretne és alkalmazkodunk egymáshoz, mivel nekem mondjuk tavaly 91-es volt a rajtszámom és úgy áll a motorom felmatricázva, ezért mondjuk én odaírtam hogy nem adom (viccesen) de ha kell valakinek a szám vigye, mert nekem nem jelent semmit, és tulajdonképpen annyira mindegy hogy kinek mi a rajtszáma, szerintem.
És szerintem nem mindjárt a BR irodába kell rohanni panaszkodni, hogy a lányok így meg úgy, mert még el sem kezdődött a verseny és már vita van, erre nincs szüksége senkinek! És ha egyszer betelik náluk a pohár azt mondják, hogy köszönjük, de ilyen áron inkább nem rendezünk Ladys DT- mert csak a baj van vele!
Mit lehetett volna megbeszélni szerinted, amikor ti a nevetek mellé beirtátok hogy nem adom, enyém, meg stb... szerintem a megbeszélést az elején kellett volna megejteni igy lett volna korrekt, hogy mindenki elmondhassa hogy miért is lenne neki jo az a szám...De nem igy lett és ezt te is tudod mert te is csak saját berkekben döntöttél nem nyílvánosan tehát no fair volt akkor te, ti miért várjátok el mástól hogy fair legyen....gondolkozz rajta
Tudod az is érdekes hogy eddig szó sem volt Ancsy részéről a 9 es rajtszámról! Erre hipp hopp gondol egyet és akkor "elveszi" BOCS MEGSZERZI ami már fel van írva?!
Milyen dolog ez?
És tudod mindent meg lehetne beszélni ha nem állnátok mindenhez negatívan!
Az helyénvalo amit Ti csináltatok, hogy döntöttetek és közöltetek?
Tudod T! Most megint mehetne itt az adok kapok. De minden a tényeken alapul! Igen én úgy döntöttem hogy nem szeretnék semmiben rész venni ami veletek kapcsolatos. Miért fáj ez neked, nektek?

De ez amit most a "kedves párod" megint leművelt.... tényleg ne mondd már hogy helyénvaló!
Mondd meg miért van az hogy CSAK neki nem jó soha semmi?
Kedves Bab!
akkor miért már csak akkor került nyilvánosságra a dolog mikor Ti eldöntöttétek hogy ki mit szeretne.Miért nem inditottatok itt nyilt kérdezést, és ha lenne azonosság szám ügyben akkor lehetne kompromisszum a két fél között, de nem ez történt hanem ti saját forumon kitaláltátok és itt közzétettétek ,a többi ember meg alkalmaszkodjon hozzátok ez korrekt nem?
Ancsy már megint tényleg nem csalódtunk benned, ezt is félre értetted! Miért van az hogy te sosem tudsz alkalmazkodni senkihez. Mi lesz így a versenyen?

A rajtszámokat azért írtuk mindjárt a nevünk mellé, hogy ezzel könnyítsük mindenki dolgát, hogy ne akkor kelljen kitalálni ki milyen rajtszámot szeretne, mikor már mondjuk menne a szabad edzés, és előre feltudjuk ragasztgatni a számokat azzal se ott kelljen szarakodni, és nem beszélve arról, hogy a gépátvételnél is rendbe kell hogy legyen, többek közt ez is, ha már ennyire tisztába vagy a dolgokkal akkor gondolom azt is elmondták, hogy milyen motorra milyen a szabályos matrica és akkor majd a verseny előtt mindenki mérheti vonalzóval hogy a szám magasság 160 mm szélesség 80 mm és a betűméret 25mm legyen, ja és mondjuk 1000-eknél piros háttér fehér szám kell, a 600 most hirtelen nemtudom.
Remélem az ilyen nevetséges áron megszerzett 9-es rajtszám sok szerencsét fog neked hozni!
Kedves Rita!
Ha már személyeskedünk.Ha valaki nem tudná Ancsy párja vagyok és a véleményem a következő.Háttérből figyelve az eseményeket és eddig nem beírva, nem tetszik ahogy szapulod a párom. Ha jol tudom te eljöttél egy klubtól beléptél egy másikba és utána visszatáncoltál oda ahonnan elsőre eljöttél. Akkor hogy is van ez. Azt hogy Ti döntöttetek a klubotokban és a kész tényeket közöltetek, ez nem korrekt.mint ahogy Te is azt mondod Ancsy mit csinált. Szerintem Te is nézz magadba hogy mennyire vagy őszinte ,tisztalelkű ember és akkor majd mondhatsz olyan szavakat amiket használtál. de van egy közmondás" a hazug embert ,hamarabb utolérik mint a sánta kutyát". Ezzel lezártam a mondanivalomat, de válogasd meg mit irsz nyilt forumon és hogyan!
mert párom nem személyeskedett veled itt, hanem megkeresett privive.
igyekszem!
Úgy legyen drága:)))))
csak vegyél egy jó hosszú parókát:))))))
Köszönjük szépen Ancsy!
És persze ha már olyan szám kell ami fenntvan a korábban már elkezdett listán............Akkor basszunk már ki a többiekkel és gyorsan ROHANJUK ki a ringre és intézzük el magunknak ahogy azt te is tetted!
Vita és nyilvánosság ide vagy oda! Akkor is lássa mindenki hogy milyen kedves dolog is volt ez tőled! Ismét nem csalódtunk benned!
Legyen csak tiéd a 9-es! Sok szerencsét hozzá!
majd fogsz még Te tiszteletbeli tagságot felajánlani!
passz,ezt nem tudom...de nem baj,megoldom:)))
Én akkor sem vagyok senkié. És nem vagyok meleg.
ugyan, ne viccelj! semmi gond! amugy kaptam ideiglenes jelszavat, ez hogy lehet?
A majdnem alá a saját nemüket kedvelők esnek
Még szerencse, hogy ott a majdnem.
hát használjatok!
Használjuk, ami a miénk?
Mármint a férfiakra gondolsz? Hiszen Ti (majdnem) mind a mieink vagytok
na fiúk húzzunk innen,mert kezdünk offolni,mikor ők meg használnák ami az övék