Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is variáltam több rajtszám között, mert amit én szerettem volna, már "lefoglalózták"...meg induljak e, vagy sem.....de aztán párom meggyőzőtt róla, hogy csak induljak,mert kell a tapasztalat,rutin:)))))
Meg úgyis sokan utálnak, lesz kit hajtani..hehe...
Anakonda hogy tetszik?
mire gondolsz?
Kittynek hívják ?( a csaj tuti, h nevetve rohan el ) Srácok, hát hol maradnak a férfisoviniszta elnevezések?
Kedves Rooftop!
Láttam,be szerettél volna regelni hozzánk,bocsika, de az angyalok fórum csak csajos:))))
Bulikba,talikra szívesen látunk,de a fórum csajos:))))
Ugye nincs harag?
Igen, ő meg majd villant egy ilyet és kéjes vigyorral közli veled, hogy amíg nincs username és pass, addig kitty csak hellozhat. :D
Kedves leendő versenyző lányok!

Mai napon kinnt voltam a BR irodában és utána jártam a licens-rajtszám stb...ügynek, ami itt felírásra került a fórumra...Mert bevallom,az én csapatomban és több csapattól független lánynak nem esett jól,hogy a másik brigád kész tények elé állított bennünket és meg sem kérdezték,mi mit szeretnénk és nem közösen lett megbeszélve...
Közölték velem, hogy a rajtszám fórumon lévő lefoglalása nem lehetséges, aki rajtszámát rögzíteni szeretné,annak be kell mennie a BR-be vagy Mams-ba és ott kifizetni a pénzeket beadja a papírokat és utánna lehet beregelni a rajtszámot.
Aki nem így teszi, annak nem biztos, hogy meglesz a kívánt száma..
Ön kedves látogató, a Hello-Kitty-Extreme-Hard-Gay-Bikers hivatalos honlapját böngészi...
Hová kerültem?
én egy Hello Kitty-s alsógatyát fogok magamnak szerezni. majd amikor a csajok előtt húzom le a sliccet és kikandikál Kitty, kéjgyilkos vigyorral a pofámon, mondom, hogy HELLO KITTY!
gyanta baby,gyanta,mert a borotvától erősödik a szőr...
Nah azért bízom benne,h bár átvettétek a hatalmat, de nem borotváljátok a lábatokat
a csajok merre vannak?
átvettük a hatalmat?
Lehet kicsit eltorzulna a tekintete. Úgy nézett volna ki, mint aki megivott egy pár Absolut Kittyt.
Extra keménybe ?!
Pedig megnéztem volna, milyen "fintort" vág a MelóKitty egy 2o perces ringezés után... Lehet kicsit elmosódnának a vonásai
Ez gonosz volt. Most ki fognak utálni innen a téged a hello kitty fanok.
Ohhh! Köszi köszi! Életem egy nagy álma fog beteljesülni. El sem hiszem, hogy lesz hello kittys gumim. Valami extra kemény gumiba kéne belevágni, hogy lassan kopjon.
Hozdd csak le azt a gumit... van jó kezű tetkós a közelben, éles bicska nélkül meg eleve el nem indulok otthonról.

Megoldjuk neked...
Motorra kéne ilyen szerezni.
...és akik szeretnek dolgozni:
akik szeretnek inni.....
ez se semmi
Na akkor ha már ennyire fanatizmus... Egyébként szép jó reggelt! :)
Ez már tényleg nagyon fanatikusaknak...