Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért, mi van az RS-sel?
Vagy motort nézni a szezonra
Valaki Pesten délután nem gurul egyet? Szívesen csatlakoznék.
Szépjóreggelt!

Irány motorozni ;)
Dobjátok le a padlóla....

....de dúlván... kész vagyok ettől...
"Se Lóbelt....se Ledfold..."
Szia Ancsy! Nah látom megtalált az én kedvenc Lóbelt ( Róbert) unokatesóm Regelni akart az Angyalok fórumára? Hát nem aranyos Kawás? eszem a szívét
olom
Szép jó estét mindenkinek!
úgy legyen
Hát akkor megnézem pályán. Hátha oda jó lesz.
Kis dagonya (mert úgy hallottam kedveled ):
1.
2.
ne erőköggyé, uccse hiszik el
+15 fokban, már medium gummát használunk. melegszik az, csak kínálni kell neki rendesen. mondjuk a 15c pont vízválasztó. lehet, hogy a soft elmelegszik, a medium meg nem melegszik.
a városba és közú ton sosem fog felmelegedni a gumi kellőképp
Márc. 20 már szerintem jó idő lesz. Lehet tolni. Csak előre kéne szereznem valami gumit mert rövid féktávon melegen is megcsúszik. Parás mikor városban befékeznek előttem. Meg hát termosztát sem ártana.
15 fok körül azért még elég óvatosan lehet pályázni. nem nagyon melegszik a gumi és az aszfalt. amúgy már mennék én is már nagyon várom. muszáj a gyakorlás. március 20.-án jelenésem van kakucsringen.
Ugyi? Annyira megszoktam már. Az első pályázások alkalmával meg attól volt para, mikor kitettem a lábam!
Hát igen. Én is a 15fokot céloztam meg, de szerintem nem fogok tudni addig várni. Főleg, hogy karácsony óta megvan az új kabát és még ki sem próbáltam. :( Szép a bicó amúgy. ;)
Tavaszt én is várom kb (15-fok).Remélem már csak 1 hónap.
Nem orange, saját tervezésű.
Én várok tavaszig, de köszi szépen. Az egyébként egy orange a képen? :D Most raktam fel én is a bicós képeket. :D
Kakucsring nyitva van most is.Azért 1 telefont megér. Ha jobb az időjárás akkor én megyek, ha gondolod mehetünk 1ütt. Nem autópályán megyek. De hát ilyen időben pályázni?