Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az én paripám is vidéken pihen.Elég sok motorost láttam ma én is és csak a szívemet fájdították.....Már nagyon várom a jó időt.

Tényleg jófej macskád van..
gondolatban is jó,és nem is fárasztó,,én ma ahogy haza értem olyan fáradt voltam mint a kutya ...(mondjuk nem is mentem lassan)

imádom a macskuszom....!ennyire pofás macskám még nem volt! úgy tud szeretni és ha nem figyelsz rá,kipofázza egyből
Mindenki azt tette............ Én sajna a motorkát máshol tárolom, meg dolgoztam is, ezért csak gondolatban motoztam!

Jujjjjjj de édes az a kis fekete kiscica!
én ma mentem 1 jooot
Nem tom, de jöhetne a jóidő............. sokáig már nem bírom motorka nélkül!
Mikóóó megyünk mán gurulni?
Na hát hazaértünk. Ahhoz képest, hogy január van, jó idő volt. Igaz, mikor lement a nap már szabályosan remegtem a motoron, de végre gurultam.
Én nem,de Neked jó gurulást! :)
Az Mt-klub és egyben MMKK is sokat túrázik érdemes hozzájuk csatlakozni túra esetén, ők is mennek arrafelé, a túratervek között ha jól tudom szerepel:

http://www.mt01.hu
Na akkor valaki ma délután kis lightos gurulás Pesten?
Beszélhetünk egy ilyen angyalos túráról,simán.Csajok már amúgy is ezer túraötletet beírtak fórumba
Már itt Pesten sem vizesek. Szépen felszáradtak. Tehát most ebéd, aztán mehet is a guriga.
Amúgy mondta, h nyáron nem lenne rossz egy nagyobb csapatos csavargás Dél-Tirolban ( könnyen beszél, ő Münchenben él) Érdemes lenne beszélni egy nagyobb össznépi túráról oda( Mármint Südtirolba .)Nem?
Nah ő az amúgy a Vanucci man:
De vizesek, de nem bírtam ki.most megyek ki lemosni:)))))
T meg szerel.olyan jó látni már a két gépet kinnt a levegőn:)))))
Én nem akartam összekoszolni szegényt... meg magamat sem :) Nálatok nem vizesek az utak?
Én egy kanyarintást még mentem is ma bibibibibibi:))))))))))
Attól még egy utolsó gurulás belefér. :D
Én is most toltam ki a napra végre, mondta is, hogy már nagyon unta a hideget. Be is indítottam szépen jár. 2kor Hősök Tere? Valaki?
Van egy eladó CBR,de nem az enyém! :)
Jujj...kitoltam a gépszörnyet, és beinditottam....jajj szép idő van :)
Szia Sandra!
Igen,nagyon ari volt az uncsitesód:)))
Eladó