Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért remélem érzed Te is hogy ez részedről azért eléggé "bort iszik-vizet prédikál" dolog ...attól függetlenül hogy valóban igazad van (bármennyire szarul esik is beismernem)
ÉN IS MEHETEK? Megigérem hogy szépen motorozok
Éppen ezért kéne (itt) kicsit óvatosabban - a női öltözőbe sem rontasz be a strandon, csak mert 'jó poén, és a mai napig beszélnek róla'
Ez itt a női szakasz, a mi 'fajtánk' itt maximum vendégszereplő - ha kíváncsiak rá a hölgyek éppen...
Ugyan-ugyan...láttad volna annak idején miket műveltünk az Index-es KTM topikban...vannak olyan poénok amik még a mai napig is előkerülnek a társaságban Ja és külön topikot nyitottak nekünk ott...meg a klubos fórumon se véletlenül van egy nekem ajánlott topikrész
Ezért vettem vissza egy picit............... A nyáron már majdnem szézoffoltuk az sm topikot!
ahogy az LFP-n ia olvashattuk már kutya megfelelő erre a "vita" partner szerepre Vagyis inkább nagyon jók a válaszai, és a gondolatai
Gondoltam
Más fórumokon is volt már hogy a csodájára jártak amiket műveltem (persze ehhez kellett megfelelő "vita"partner is)
Hát az a jó ha van min vigadni!
Jó a meccs, mi?
Úúúúúúúúúúgy tudtam hogy erre valaki be fog szólni...
Enduroval egészen leszoktunk menni a patakig, de ez most annyira nem lesz kivitelezhető, úgyhogy megállunk fent a "parkolónál", onnan gyalog ereszkedünk neki.
"Állsz" ? ne hősködj....
Az első képen a vízesés(eke)t felfelé vagy lefelé kell abszolválni

Vagy itt most nem endurozásról van szó
Állok szolgálatára, hölgyem!
Valóban ez is gyönyörű hely
Köszike, tudtam, hogy Rád mindig számíthatok!
Szió!

Az lesz a második útvonal, de most a Római fürdőre gondoltam!
Szió Ancsy! Nagyon drága vagy , h gondolsz rám...nagyon rámfér!
Fuchs F.?hmmm...F-el kezdődő unokatesóm nincs ( R-el kezdődő van-egy kawás srác Münchenben)...ha jól tudom Mi a keresztneve?Áruld el nyugodtan..
A talival a helyzet az, h péntekenként mindig táncpróbát tartok fél 9-ig. Ráadásul most Németo.ba készülünk Valentin napra De mindent megteszek az ügy érdekében és szólok.

A gumikalapács gyorsabb...persze ha igényli a kis hölgy, előtte (helyette) alkalmazhatok alternatív gyógymódokat is

Na most megint megkapom majd hogy csak virtuálszexelni jöttem ide...
Sziasztok! Tippelhetek én is Csákberény-Oroszlány
Bár a képet nem láttam amit felraktál, de ha erről az útról van szó az nekem is NO1
..gumikalapács..

Khhmm... nem tudom. Én mást szoktam bevetni ilyen esetben .

( Ja nem, az (azok? ) után én szoktam bealunnyi... )
Csak nem a Murány-fennsík ?

Legközelebb ha ennyire nem bírsz magaddal, szóljál aztán megyek gumikalapáccsal altatni
Oké-dzsokéééé