Hozzászóláshoz be kell jelentkezned



De jóóóó, én meg fordítva vagyok, inkább 30-nak érzem magam!

Remélem idén már tényleg többet motozunk együtt! A Kukucskás versenyen gondolkodom, lehet, hogy benevezek egy UP Nyílt kategóriába.
Nem is nézel ki annyinak...
Te mazsi!
Nem a Te ismerősöd véletlenül az a litkei srác aki mindenféle elektronikákat javít meg gyárt?
Aha, nyáron már a Nyuszi sem bírta, inkább átruházta rám ezt a feladatot!
Nekem is furcsa kimondani, hogy 30 múltam, de nem érzem magam annyinak.
A "gyerekprodzsekt" még várat magára, bár én már nagyon szeretnék, de a Zolinak jelenleg a motor most fontosabb. És ha már így alakult én is gyakorlok legalább. Az sose árt.
"OFF-olj még egyet és fogd rá a Foxy-ra"
Ne is foglalkozz vele! Te mondtad, hogy már a "volt" anyós!
Csak nyugodtan! Hiszen az sm topikban már úgyis mindig minden rám van fogva!
Akkor szólíthatlak majd öreganyámnak?!?
Ne is mondd, áprilisban már engem is csak egy év fog elválasztani a 3. x-től
Szióóóóóó!

Tom, hogy igazad van, de annyira furi kimondani......... és ráadásul csak úgy repülnek az évek!

Zolikával gondolkodtatok már családon?
Akkor semmi baj a volt anyós jelöltem az boszorkány volt! seprüvel kergetett amikor gumit füstöltem a házuk előtt,de már nem haragszik csak úgynézrám, mint terorista a vaktöltényre
Az iwiw-en az a patis képed naon cuki! Ugyanilyet kapott tőlünk még a Macsekom is...............................
A legjobb korban vagy ne aggódj. Majd 30 felett
A szülinapokat hagyjuk, 1 hónap és középúton leszek 20 és 30 között!
Dehogy sértődtem meg!


Ilyen boszis képed nincsen nagyobb méretben? Kishúgnak csináltatok ilyen pólót a szülinapjára
Nemvagyok az csak 1 egyszerű motoros gyerek, most megsértődtél akkor bocsi


Ki vagy Te? Talán a szőke herceg?
Simán!

Nekem mindenre van jogsim!
Na jól van, ezt az oldalt is sikerült meghülyítenem. Már az IWIW-en is az ismerőseim várják, hogy írjak az üzenőfalra, mert röhögni akarnak.
Még énis csak tanuló vagyok de idén mégjobb akarok lenni
Van tényleg ez király! Hol akarod megoldani? nagyon megköszönném néztem az adatlapod ,szép a ruhád,szép a lovad én is motoroznékmár bocsi mindenkitől hogy hüjitem itt a népet,nincs bennem semmi rossz szándék.,szeretek ismerkedni és beszélgetni. az én gépem még darabokban van kellrá 1vödör pénz