Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És cirokseprűre? Vagy arra nincs csak partvisra?


Idén veszett róka leszel?


Idén én is szeretnék ilyen csudi dolgokat tanulgatni! Remélem a bőrruha jobban fogja bírni!
A jogsi miatt ne aggódj, nekem van varrógépre is!

Ha gyalogosan kilépsz az utcára, akkor is történhet bármi veled.......... Nem értem ezt a felfogást!
Olyan büszke vagyok rátok!
Na ezért szakadt szét a gatyám!
Na de jó hogy ittvagy végre!
De ari votltál, ma msn ....hogy örültél!
Tényleg megvan a kiírás! Juhhé!
jaj lányok, én már úgy izgulok
Isteni hétvégéknek nézünk elébe. Az tök jó, hogy az R-szériás verseny is kb. akkor lesz, izgalmas lesz. Hol én, hol pedig a párom fog indulni :) Király! Micsoda buli

És, igen! Lányok, írjátok a kért rajtszámot is a nevetek mellé!Köszi!
Köszi szépen. aranyos vagy. De akkor lizingelnem kell 1 varrógépet,arra kell jogsi? A motoromat még két évig nyögöm,a bankok a legutólsó UFO KROSSZGYATÁMAT húzzákle rólam. nemtelik újra sajnálom! AUTÓSZERELŐ vagyok és nemfizetnek jól. de a főnököm gazdag a mocsok. A TÉLEN még bulizni se voltam,de hozott a jézuska 2 gold-fren tárcsát! SOKAT 1 KEREKEZTEM ÉS ELKOPOTT. Régebben a volt csajom barátnője varrta a cuccaimat csak kidobott.mert azt mondta ha elmegyek motorozni lehet hogy nemjövök haza ,lehet hogy igaza volt? majd még ezen gondolkodok!
Szép lesz! De hát végül is ez a lényeg! HAJRÁ CSAJOK!
Jah, vannak páran és akkor gondolj bele, hogy ebben a listában még hányan nincsenek benne, akik mondjuk nem fórumoznak, meg ilyesmi
Pálinkás jó reggelt
Én is itt vagyok ám, csak a rabszolgasors áldozata vagyok mostanság a melóhelyen
hu bakker mennyien vagytok....
Jó de akkor a csináljuk akkor már rendesen, a rajtszám se maradjon le mert ebből lesz a galiba később...
ne is mondd......
Na jól van,legyen nagyon szép napod,mennem kell rendezni a kis gyerkőcöt,majd még benézek, jók vagytok e
Látom disznót vágni készültök..hehe:)))
ááá.este beakadt a netem,most lett csak jó...minnyá
Csak kedveskedni akartam Neked:)))))
Meglested a fotóimat?
ohh.lealacsonyodtam kis Krézinek?
Csajok,aki indul a versenyen, bővítse a listát nevével:

1) Seszty - 32 nem adom!
2) Hajni - 91 én sem adom!
3) Ibolya - 16
4) Zsó - 13
5) Orsika - 12
6) Zsani - 11
7) Pici-R - 9
8) Gemi- 23
9) Viki - 26
10) Kelly - 14
11) Katona Klaudia - 48
12) Bálint Nóri - 8
13) Őze Brigitta - 19
14) Kissné Ancsy - 4 vagy 27 (ha indulok)
15) Molnár Ági - 82
16) Horváth Ildi
17) Matuz Viktória
18) Bertha Mariann
Szió kis Krézi:)))
Jól aludtál?
Ebben egyetértek:))
Ha Sopronból jönnék,nekem se lenne jó egész nap "hajtani" mint állat....
Persze,én sem azt mondtam,hogy tuti három napos lesz a verseny minden alkalommal,de azért azzal sem lehet kalkulálni, hogy tuti nem lesz annyi...Ha úgy jön ki,eloszthatják három napra, aztán aki tud jönni, jön, aki nem,nem...szerintem azért igyekeznek hétvégével kalkulálni,amennyire lehet:))
hú de rosszul aludtál baszki..
korán reggel fejletépés?he?fordulj mekka felé arccal és nyugodj meg...