Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig én is szereteném megfestetni a köv. buksim, olyan kis rózsaszínes feketés, csajos, foxy-s, malackásosra...........
6600-as motor,kétüléses...22'-os kerekek...

na de komolyan...felvarrni...
Nem gond ...rózsaszín gixxer, kék IFA.....
Én minden tőlem telhetőt beleadok! Már mormolom a hókuszpókuszokat........................

Ez jóóóóóóóóóóóó, amikor felkeltünk, a kolleganőm is így köszönt: Jó reggelt Anya!
húú bocs,nem ide szántam
miért, szerintem tök szép!
Na neeeeeeeeeeeeeeeeeee!
csajos gixxi
..gondolom a pici-re godnoltál..

Jól gondolod: én egyfolytában a PiciRe gondolok
Nekem sok postalásám van, itt a cégnél, otthon, a mail ben...de gondolom a pici-re godnoltál....
MEGLEPI! De jó imádom őket!
Megbeszéltük ( mára is készültem 1 kis meglepetéssel - figyeld estefelé a postaládát, hátha... )
Én mindenképp!
Ne félj, az én sisakom is volt már festésen, igaz hibajavítás csak, de semmi baja nem lett a festéstől. Ha kiszedhető a bélés akkor azt ki kell venni, a többi dolgot kitakarják. Nyugodtan menj festésre, nehogymá a sisakodon ne legyen pillangó!
Furi,mert nekem Shakti azt mondta, hogy szét köll szedni a sityakot hozzá....Én meg félek,egyszer azt úgy jól szétszedi vki,utána már tuti nem lesz olyan,mint előtte...Jaj,nem tudom
Köszönöm, bár az elismerés nem engem illet: életemben először láttam azt a panoráma utat akkor, és z utasom pattant le gyorsan fényképezni

A Motomix-es cikkben akadnak még gyönge képek kintről
Ettől én is féltem, és emiatt nehezen vágtam bele, de nem kellett szétszedni hozzá a sisakot egyáltalán, leszedni róla bármit is, csak ki lett takarva, a szellőzők is, így semmi "károsodás" nem érte.
Akkor jelentkezőket keresek, akik szóval / lendülettel tartanak Csütörtök éjjel 24:00 + 1percig -ig !
Mert Péntek reggelig úgy sem bírom ki... Hadd jöjjenek azok a 'gyöngy betűk'
Köcci Pici Jaj ez nagyon jó volt így reggeli nyitásnak, pont láttam a napokban a TV-ben a reklámot és teljesen elámultam rajta, azaz hatalmas áhítattal néztem, sőőőt még találtam még több kistehenet, a zöld lesz a s*gg*m-et is ami az egyik kedvencem.
A kistehén olyan, mint a magyar narancs, a miénk!
Nagyon szép a Tátrában készült képed:))
Igen, PÉNTEK!
Bár már holnap odaér minden bizonnyal, de a nagy nap Pénteken van!
De tényleg csak egy szerény apróság!
Látod, rokon lelkek vagyunk - én is pont ugyanazt a FUTÁRT várom... nagyon .
Felbontás csak Pénteken ?!
khhmm... valahogy fenn kell maradnom éjfélig.
mondom én ugye hogy miért azért mert persze